AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
NEWS.

TISKOVÉ ZPRÁVY

JLR Dual Brand

BARBARA BERGMEIER NASTUPUJE DO SPOLEČNOSTI JAGUAR LAND ROVER S PLÁNEM PROMĚNIT DODAVATELSKÝ ŘETĚZEC A VÝROBNÍ STRATEGII

  • Barbara Bergmeier byla s okamžitou platností jmenována výkonnou ředitelkou výrobních procesů u společnosti Jaguar Land Rover. Má více než 30 let zkušeností spojených s výrobou, dodavatelským řetězcem a dodavatelskými vztahy napříč OEM včetně interního dodavatelského prostředí.
  • Její jmenování urychlí strategii Reimagine automobilky Jaguar Land Rover, včetně cílů jako dosažení čistých nulových emisí uhlíku v celém dodavatelském řetězci, výrobě a dalších operací do roku 2039.
Gaydon, 21. července 2022 – Společnost Jaguar Land Rover oznámila jmenování Barbary Bergmeier do role výkonné ředitelky pro výrobní provoz. S okamžitou platností povede nové oddělení výrobních operací Jaguar Land Rover. Její pozice zahrnuje odpovědnost, která do současné doby byla rozdělena mezi týmy výroby, nákupu a dodavatelský řetězec. Tato změna tak sjednocuje odpovědnost za celý ekosystém výroby vozidel.

Klíčovou prioritou bude rychlá transformace tohoto oddělení a udržitelného dodavatelského řetězce Jaguar Land Rover v rámci plně propojené výrobní strategie. Tyto kroky tak přinesou vyšší efektivitu výrobních operací společnosti v propojeném celosvětovém prostředí.

Barbara Bergmeier přichází do Jaguar Land Roveru z Airbus Defence and Space, kde zastávala pozici výkonné viceprezidentky a vedoucí provozu. Předtím Barbara pracovala téměř 25 let u BMW Group na mezinárodních pozicích, včetně role viceprezidentky pro komponenty podvozků a pohonů nebo na pozici viceprezidentky pro montáž a logistiku. Barbara má více než 30 let mezinárodních zkušeností v oblasti výroby, dodavatelských řetězců a důležité vztahy v globálním automobilovém a leteckém průmyslu. K těm přidává rozsáhlé znalosti v oblasti OEM, výrobě a v interních dodavatelských řetězcích.

Její zaměření na kvalitu a udržitelnost bude hrát klíčovou roli při urychlování strategie Reimagine značek Jaguar a Land Rover. Hlavním cílem je splnit závazek firmy v rámci iniciativy Science Based Targets (SBTi) a snížit tak provozní emise skleníkových plynů o 46 procent do roku 2030, a také dosáhnout čistých nulových emisí uhlíku v celém dodavatelském řetězci, výrobě a procesech do roku 2039.

„Jsem ráda, že se připojuji k Jaguar Land Roveru v době strategické transformace. Je to skvělá příležitost vytvořit plně propojenou, holistickou výrobní strategii, podporovanou nejpevnějšími dodavatelskými vztahy, která maximalizuje kvalitu, efektivitu a udržitelnost našich výrobních provozů po celém světě. Lidé jsou jádrem každého podnikání, a protože Jaguar Land Rover je průkopníkem nové éry elektrifikace a digitalizace, jsem potěšena, že mohu být součástí týmu přispívajícího k jeho budoucímu úspěchu, protože společnost směřuje k plnému pojetí moderní filozofie luxusu ve všem, co dělá,“ dodala Barbara Bergmeier, Executive Director Industrial Operations Jaguar Land Rover.

„Jsme rádi, že můžeme Barbaru přivítat ve výkonném týmu v této důležité nové roli, která sladí všechny prvky našeho dodavatelského řetězce. Barbara je talentovaná vedoucí s obrovskými zkušenostmi v oboru. Její přirozená snaha o kvalitu a komplexní zkušenosti, v kombinaci s přístupem k vedení a rozmanitosti založeným na hodnotách a lidech, bude zásadní pro pokračování naší vlastní cesty Reimagine,“ okomentoval Thierry Bolloré, Chief Executive Officer Jaguar Land Rover.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční