Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XJ PREMIUM LUXURY SWB

Užívejte si ještě vyšší úrovně prestiže a komfortu s možností širšího výběru luxusních prvků výbavy na přání.

OD

2 388 661 Kč*

  • EMISE CO2 g/km
  • již od 149
  • SPOTŘEBA PALIVA l/100 km (kombinovaná)
  • již od 5,7

Na výběr máte zážehový motor 3.0 l V6 Kompresor s pohonem všech kol AWD nebo diesel Biturbo 3.0 l V6 o výkonu 300 k s pohonem zadních kol.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

Jaguar XJ 3.0 l V6 Diesel Biturbo RWD s 19” koly: Spotřeba paliva ve městě: 7,0 l/100 km, mimo město: 5,2 l/100 km, kombinovaná: 5,7 l/100 km,
emise CO2: 149 g/km
Jaguar XJ 3.0 l V6 Diesel Biturbo RWD s 20” koly: Spotřeba paliva ve městě: 7,1 l/100 km, mimo město: 5,2 l/100 km, kombinovaná: 5,9 l/100 km,
emise CO2: 155 g/km
Jaguar XJ 3.0 l V6 Kompresor AWD: Spotřeba paliva ve městě: 13,6 l/100 km, mimo město: 7,6 l/ 100 km, kombinovaná: 9,8 l/100 km,
emise CO2: 234 g/km

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná kůží Soft Grain v odstínu Ivory
s kontrastním prošíváním a kédrováním v odstínu Oyster, horní část přístrojové desky v odstínu Oyster, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Ivory, obložení interiéru lesklým dubovým dřevem
a koberec v odstínu Oyster.

VYHŘÍVANÁ A CHLAZENÁ SEDADLA VPŘEDU A VZADU

Přední sedadla vozu Jaguar rychle dosáhnou optimální a precizně udržované teploty, aby byl zajištěn maximální komfort, ať se potřebujete zahřát v zimě, nebo zchladit v létě. Dokonce i zadní sedadla jsou vybavena funkcemi vyhřívání a chlazení.

VÍCE INFORMACÍ

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Jedinečný systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) je tempomatem pro pomalou jízdu rychlostí od 3,6 km/h do 30 km/h. XJ si díky němu poradí i v situacích s nízkou adhezí v jakémkoli počasí a umožňuje řidiči, aby se soustředil na řízení vozidla. Součástí tohoto systému je také funkce pro snadný rozjezd na kluzkém povrchu, jakož i funkce pro sjíždění strmějších svahů, která udržuje bezpečnou rychlost jízdy.

PROZKOUMEJTE ZÁŽITKY Z JÍZDY

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM JAGUAR
S AUTOMATICKÝM TICHÝM DOVÍRÁNÍM DVEŘÍ

XJ automaticky odemkne dveře, jakmile s chytrým klíčkem Jaguar Smart Key ve své kapse nebo kabelce zatáhnete za kliku dveří. Motor spustíte stisknutím tlačítka. Automatické dovírání dveří zajistí citlivé a bezpečné zavření dveří s minimálním úsilím.

VÍCE INFORMACÍ

PRVKY VÝBAVY MODELU XJ PREMIUM LUXURY

SPECIFIKACE MODELU XJ PREMIUM LUXURY

Prozkoumejte specifikace modelu Jaguar XJ Premium Luxury

CENY A SPECIFIKACE MODELU XJ

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH MODELŮ XJ

INDIVIDUALIZUJTE SI SVŮJ VŮZ

Vytvořte si dokonalý XJ pro svůj jízdní, podnikatelský i životní styl.

SESTAVTE SI SVŮJ XJ

VYDEJTE SE S XJ NA ZKUŠEBNÍ JÍZDU

Zažijte ryzí luxus a dynamické výkony modelu XJ během exkluzivní testovací jízdy u našich autorizovaných prodejců Jaguar.