Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XJ LUXURY SWB

XJ Luxury nabízí úchvatné jízdní zážitky v kultivovaném interiéru, který nadchne všechny vaše smysly.

Jaguar XJ Luxury Exterior

OD

2 307 591 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON (3,0 l V6 RWD)
  • 300 k
  • 700 Nm
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 km/h
  • 6,2 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 250 km/h (el. omezená)

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH, platí výlučně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

Vznětový motor značky Jaguar s objemem 3,0 l a výkonem 300 k nabízí ještě lepší výkonové parametry při nižší spotřebě paliva. Zrychlení z 0 na 100 km/h dosáhne za 6,2 sekundy, mimo jiné i díky točivému momentu 700 Nm – největšímu ve své třídě.

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná kůží Bond Grain v odstínu Cashew s horní částí přístrojové desky v odstínu Truffle, čalounění stropu Morzine v odstínu Ivory, obložení z leského dubového dřeva a kobercové rohože v odstínu Truffle.

Jaguar XJ Luxury Interior

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Jedinečný systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) je tempomatem pro pomalou jízdu rychlostí od 3,6 km/h do 30 km/h. XJ si díky němu poradí i v situacích s nízkou adhezí v jakémkoli počasí a umožňuje řidiči, aby se soustředil na řízení vozidla. Součástí tohoto systému je také funkce pro snadný rozjezd na kluzkém povrchu, jakož i funkce pro sjíždění strmějších svahů, která udržuje bezpečnou rychlost jízdy.

PROZKOUMEJTE ZÁŽITKY Z JÍZDY
Jaguar XJ Luxury  FULL LED HEADLAMPS

SVĚTLOMETY LED

Energeticky úsporné LED světlomety modelu XJ vylepšují viditelnost a výjimečně plynulé přechody v rozložení světla optimalizují komfort při jízdě. Světlo z LED diod je velmi podobné dennímu světlu. Lidské oko díky tomu vidí objekty snadněji.

PROZKOUMEJTE IN-VŮZ TECHNOLOGIE

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno z determálního skla sahá dozadu až nad zadní sedadla, zaplavuje vnitřní prostor přirozeným světlem a odráží ultrafialové záření.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

XJ LUXURY: HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

build_XJ_16MY_018_GEE_SIGNPOST-desktop-683x340.jpg

SPECIFIKACE VÝBAVY XJ LUXURY

Prozkoumejte specifikace výbavy Jaguar XJ Luxury

ZOBRAZIT VŠECHNY MOTORY

STANDARDNÍ PRVKY VŠECH VERZÍ VÝBAVY MODELU XJ

INDIVIDUALIZUJTE SI SVŮJ VŮZ

Vytvořte si dokonalý XJ pro svůj jízdní, podnikatelský i životní styl.

SESTAVTE SI SVŮJ XJ