Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XJ AUTOBIOGRAPHY LWB

XJ Autobiography nabízí příležitost k ještě rozmanitější individualizaci a ještě osobitějšímu designu interiéru.

IMAGE_WRAPPER_X351_18MY_137_GLHD_desktop_1366x650.jpg

OD

3 251 633 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON (3,0 l V6 AWD)
  • 340 k
  • 450 Nm
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 km/h
  • 6,4 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 250 km/h (el. omezená)

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH, platí výlučně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

Vyberte si dynamiku a hospodárnost třílitrového přeplňovaného vznětového motoru vyladěného na výkon 300 k. Nebo kultivovaný výkon kompresorem přeplňovaného zážehového motoru 3,0 l V6 o výkonu 340 k, který je k dispozici u verzí s pohonem všech kol.

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná perforovanou semianilinovou kůží v odstínu Ivory s kontrastním prošíváním v odstínu Mineral, horní část přístrojové desky v odstínu Mineral, čalounění stropu kůží v odstínu Mineral a ozdobné obložení z dubového dřeva
s laserem řezanými intarziemi.

IMAGE_WRAPPER_X351_18MY_022_GLHD_desktop_1366x650.jpg

PARKOVACÍ SENZORY S ROZSAHEM POKRYTÍ 360°

Parkovací senzory s rozsahem pokrytí 360° využívají ultrazvukové senzory na přídi, zádi a bocích vozidla k upozornění řidiče na blízkost objektů a jiných vozidel při parkování nebo opouštění parkovacího stání. Parkovací asistent automaticky navede model XJ do volného prostoru, zatímco řidič ovládá pedály. Prostorová kamera nabízí přehled o aktuální situaci kolem vozidla z různých úhlů.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGIE VE VOZIDLE

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Dopřejte si dosud nejčistší a nejpřesnější reprodukci hudby prostřednictvím špičkových audiotechnologií pro automobily od společnosti Meridian. Vyberte si jeden ze tří audiosystémů Meridian a ve svém voze si vychutnejte zážitek z poslechu jako na koncertu. Inovativní technologie, jako jsou dvoukanálový subwoofer, algoritmus Cabin Correction, technologie digitálního zpracování šumového signálu (Digital Dither Shaping) a digitálního zpracování signálu (Digital Signal Processing) vám zajistí na cestách věrný a vysoce kvalitní zvuk.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

XJ AUTOBIOGRAPHY: HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

build_XJ_16MY_018_GEE_SIGNPOST-desktop-683x340.jpg

SPECIFIKACE VÝBAVY XJ AUTOBIOGRAPHY

Prozkoumejte specifikace výbavy Jaguar XJ Autobiography

ZOBRAZIT VŠECHNY MOTORY

STANDARDNÍ PRVKY VŠECH VERZÍ VÝBAVY MODELU XJ

INDIVIDUALIZUJTE SI SVŮJ VŮZ

Vytvořte si dokonalý XJ pro svůj jízdní, podnikatelský i životní styl.

SESTAVTE SI SVŮJ XJ