Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XJ AUTOBIOGRAPHY LWB

XJ Autobiography je vrcholným vozem řady XJ. Obklopí vás luxusem a jedinečným designem bez ohledu na to, zda sedíte za volantem nebo na sedadle pro spolucestující. K dispozici pouze ve verzi s dlouhým rozvorem.

Jaguar Autobiography Exterior Design

OD

3 130 754 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON (3,0 l V6 RWD)
  • 300 k
  • 700 Nm
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 km/h
  • 6,2 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 250 km/h

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

Vznětový motor značky Jaguar s objemem 3,0 l a výkonem 300 k nabízí ještě lepší výkonové parametry při nižší spotřebě paliva. Zrychlení z 0 na 100 km/h dosáhne za 6,2 sekundy, mimo jiné i díky točivému momentu 700 Nm – největšímu ve své třídě.

Jaguar Autobiography Interior Design

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná perforovanou semianilinovou kůží v odstínu Ivory s kontrastním prošíváním v odstínu Mineral, horní část přístrojové desky v odstínu Mineral, čalounění stropu kůží v odstínu Mineral a ozdobné obložení z dubového dřeva  s laserem řezanými intarziemi.

Jaguar Park Assist with 360° Parking Aid

PARKOVACÍ ASISTENT S PARKOVACÍMI SENZORY S ROZSAHEM POKRYTÍ 360°

Parkovací asistent s parkovacími senzory s rozsahem pokrytí 360° využívá ultrazvukové senzory na přídi, zádi a bocích vozidla k upozornění řidiče na blízkost objektů a jiných vozidel při parkování nebo opouštění parkovacího stání. Parkovací asistent automaticky navede model XJ do volného prostoru, zatímco řidič ovládá pedály. Prostorová kamera nabízí přehled o aktuální situaci kolem vozidla z různých úhlů.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGIE VE VOZIDLE
Meridain Audio System

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Dopřejte si dosud nejčistší a nejpřesnější reprodukci hudby prostřednictvím špičkových audiotechnologií pro automobily od značky Meridian. Vyberte si jeden ze tří audiosystémů Meridian a ve svém voze si vychutnejte zážitek z poslechu jako na koncertě. Inovativní technologie, jako jsou dvoukanálový subwoofer, algoritmus Cabin Correction, technologie digitálního zpracování šumového signálu (Digital Dither Shaping) a digitálního zpracování signálu (Digital Signal Processing) vám na cestách zajistí věrný a vysoce kvalitní zvuk.

PROZKOUMEJTE AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN

XJ AUTOBIOGRAPHY: HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

XJ_17MY_MODELSPECIFICATION_desktop_683x341_jpg

SPECIFIKACE VÝBAVY XJ AUTOBIOGRAPHY

Prozkoumejte specifikace výbavy Jaguar XJ Autobiography

VÍCE INFORMACÍ

STANDARDNÍ PRVKY VŠECH VERZÍ VÝBAVY MODELU XJ

INDIVIDUALIZUJTE SI SVŮJ VŮZ

Vytvořte si dokonalý XJ pro svůj jízdní, podnikatelský i životní styl.

SESTAVTE SI SVŮJ XJ

VYZKOUŠEJTE MODEL XJ

Zažijte při exkluzivní testovací jízdě dokonalý luxus a dynamický výkon modelu XJ.

LWB_TEST_X351_18MY_1008_JDX_Device-Desktop_1366x769_t_jpg