Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XJ AUTOBIOGRAPHY LWB

XJ Autobiography stojí na vrcholu modelové řady XJ a přesvědčí vás luxusem a jedinečným designem, ať sedíte za volantem, nebo na sedadle pro spolucestující. K dispozici pouze ve verzi LWB.

OD

3 161 246 Kč*

  • EMISE CO2 g/km
  • již od 149
  • SPOTŘEBA PALIVA l/100 km (kombinovaná)
  • již od 5,7

Vyberte si dynamiku a hospodárnost nabízenou zdokonaleným třílitrovým dieselem Biturbo vyladěným na 300 k, nebo bezprostřední sílu zážehového motoru 3.0 l V6 Kompresor s přeplňováním kompresorem a výkonem 340 k s pohonem všech kol.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

Jaguar XJ 3.0 l V6 Diesel Biturbo RWD s 19” koly: Spotřeba paliva ve městě: 7,0 l/100 km, mimo město: 5,2 l/100 km, kombinovaná: 5,7 l/100 km,
emise CO2: 149 g/km
Jaguar XJ 3.0 l V6 Diesel Biturbo RWD s 20” koly: Spotřeba paliva ve městě: 7,1 l/100 km, mimo město: 5,2 l/100 km, kombinovaná: 5,9 l/100 km,
emise CO2: 155 g/km
Jaguar XJ 3.0 l V6 Kompresor AWD: Spotřeba paliva ve městě: 13,6 l/100 km, mimo město: 7,6 l/ 100 km, kombinovaná: 9,8 l/100 km,
emise CO2: 234 g/km

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná perforovanou semianilinovou kůží v odstínu Ivory s kontrastním prošíváním
v odstínu Mineral, horní část přístrojové desky
v odstínu Mineral, čalounění stropu kůží v odstínu Mineral a ozdobné obložení dub s intarzií (Rich Oak Inlay).

PARKOVACÍ SENZORY
S ROZSAHEM 360o

Parkovací senzory s rozsahem 360o a systém varování před kolizí při couvání používají ultrazvukové senzory na přídi, zádi a bocích vozidla k upozorňování řidiče na blízkost předmětů a jiných vozidel při parkování nebo opouštění parkovacího stání. Parkovací asistent automaticky řídí XJ do volné mezery, zatímco řidič ovládá pedály. Prostorový kamerový systém používá pět kamer k zobrazování situace kolem vozidla z různých úhlů pohledu.

VÍCE INFORMACÍ

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Dopřejte si dosud nejčistší a nejpřesnější reprodukci hudby prostřednictvím špičkových audiotechnologií pro automobily od společnosti Meridian. Vyberte si jeden ze tří audiosystémů Meridian a ve svém voze si vychutnejte zážitek z poslechu jako na koncertu. Inovativní technologie, jako jsou dvoukanálový subwoofer, algoritmus Cabin Correction, technologie digitálního zpracování šumového signálu (Digital Dither Shaping) a digitálního zpracování signálu (Digital Signal Processing) vám zajistí na cestách věrný a vysoce kvalitní zvuk.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

PŘIJÍMAČ DIGITÁLNÍHO TELEVIZNÍHO VYSÍLÁNÍ*

Cestující mohou za jízdy sledovat své oblíbené televizní pořady díky přijímači digitálního televizního vysílání. Řidič může sledovat své oblíbené televizní pořady na dotykovém displeji, kdykoli vůz stojí.

*Výbava na přání.

VÍCE INFORMACÍ

PRVKY VÝBAVY MODELU XJ AUTOBIOGRAPHY

SPECIFIKACE MODELU XJ AUTOBIOGRAPHY

Prozkoumejte specifikace modelu Jaguar XJ Autobiography

CENY A SPECIFIKACE MODELU XJ

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH MODELŮ XJ

INDIVIDUALIZUJTE SI SVŮJ VŮZ

Vytvořte si dokonalý XJ pro svůj jízdní, podnikatelský i životní styl.

SESTAVTE SI SVŮJ XJ

VYDEJTE SE S XJ NA ZKUŠEBNÍ JÍZDU

Zažijte ryzí luxus a dynamické výkony modelu XJ během exkluzivní testovací jízdy u našich autorizovaných prodejců Jaguar.