Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XJ

Tento vrcholný sedan v nabídce vozů značky Jaguar, představuje dokonalou kombinaci nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a okázalého luxusu.

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

OD

2 234 628 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • již od 184 g/km
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • již od 7,0 l/100km

OD

2 234 628 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • již od 184 g/km
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • již od 7,0 l/100km

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

Model XJ je novou definicí luxusního vozu. Představuje působivou kombinaci krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a přináší nevšední zážitky z dynamické jízdy. Interiér vozu byl navržen tak, aby cestujícím nabídl dokonalý prostor
k relaxaci. Součástí standardní výbavy všech verzí je moderní systém Touch Pro značky Jaguar a řada dalších vylepšení v interiéru i exteriéru. Model XJ disponuje LED světlomety a koncovými LED světly. Žádný jiný vůz nenabízí takový vzhled a nepůsobí takovým dojmem jako XJ.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU XJ

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

STYL A ELEGANCE

V každé křivce, každé linii a všude, kam oko pohlédne, se odráží kvalita a prvotřídní řemeslné zpracování modelu XJ. K dispozici je řada stylových prvků interiéru včetně sedadel čalouněných prošívanou perforovanou kůží Soft Grain v odstínu Ivory, horní části přístrojové desky v odstínu Ebony, čalounění stropu velurem v odstínu Ebony a obložení z lesklého ebenového dřeva s výraznou kresbou.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU XJ

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

Black Jaguar XJ Standard wheel base and long wheel base

STANDARDNÍ NEBO DLOUHÝ ROZVOR

Všechny verze modelu XJ, se standardním rozvorem (SWB) i dlouhým rozvorem (LWB), představují dokonalé prostředí jak pro pracovní jízdy, tak i pro cestování ve volném čase. Modely LWB poskytují cestujícím na zadních sedadlech více než metr prostoru pro nohy i jedinečné pohodlí „limuzíny“ díky upravenému nastavení vzduchového odpružení pro ještě větší komfort.

Play Video

PŮSOBIVÝ DESIGN

Asertivní design modelu XJ zahrnuje impozantní svislou masku chladiče se síťovou mřížkou, výkonné LED světlomety a atraktivní koncová LED světla
s osobitým grafickým řešením s úzkým proužkem. Charakter vozu se odráží v nízkém, širokém postoji
a elegantních plochách pod bočními okny.

Vozidla v těchto videích nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Jaguar Dark Sapphire XJ50 driving on road

SPECIÁLNÍ EDICE XJ50

Moderní zpracování inspirované historií. Speciální edice k 50. výročí oslavuje 50 let modelu Jaguar XJ exkluzivními designovými prvky a pečlivě zpracovanými detaily.

PROZKOUMEJTE XJ50
XJ interior stitching

VNITŘNÍ KLID

V interiéru modelu XJ s výjimečnou úrovní luxusu objevíte kvalitu zpracování, která nemá konkurenci. V XJ nebudete nikdy jen cestovat, tento vůz vás přenese do jiného světa.

VÍCE INFORMACÍ
Dark Sapphire Jaguar XJ driving on road

VÝKONNÝ, POHOTOVÝ, KULTIVOVANÝ

Přeplňovaný vznětový šestiválec modelu XJ nabízí výjimečnou kombinaci výkonu, kultivovanosti a hospodárnosti. Je vybaven technologií Stop/Start, která dále snižuje spotřebu paliva a produkci emisí CO2.

PROZKOUMEJTE JÍZDNÍ VLASTNOSTI
Jaguar XJ lightweight aluminium architecture skeleton

KRÁSA, ODOLNOST A AGILITA

Celohliníková konstrukce karoserie modelu XJ je nejen odolná
a pevná, ale také extrémně lehká. Díky samonosné karoserii, vyrobené výhradně z hliníku nýtováním a bez jediného svarového spoje, je XJ jedním z nejlehčích vozů ve své třídě. Vynikající poměr výkonu a hmotnosti vylepšuje všechny aspekty provozních vlastností a samonosná konstrukce s vyšší tuhostí nabízí také vynikající přednosti v oblasti ovladatelnosti a bezpečnosti.

PROZKOUMEJTE JÍZDNÍ VLASTNOSTI
Jaguar XJ state-of-the art in-car infotainment and security system

DOKONALÁ KONEKTIVITA

Aplikace Remote Premium, která je součástí standardní výbavy modelu XJ, umožňuje sledovat vůz prostřednictvím chytrého telefonu. Můžete zkontrolovat hladinu paliva, dálkově vůz zabezpečit nebo snadno nalézt svůj XJ pomocí funkce aktivace zvukového a světelného signálu. Po nastoupení do vozu máte všechny důležité ovládací prvky a širokou nabídku zábavného obsahu na dosah ruky díky modernímu informačnímu a zábavnímu systému Touch Pro modelu XJ.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGIE VE VOZIDLE

BENZÍN NEBO NAFTA?

Změny v legislativě, obavy o veřejné zdraví a transparentnost testování emisí zapříčinily, že si mnozí začali klást otázku, jak čisté vznětové motory jsou a zda jsou pro ně správnou volbou. Současné vznětové motory patří k těm nejčistším, jaké kdy byli vyrobeny a trvale usilujeme, aby byla ještě čistší.

ZJISTĚTE VÍCE
Dark Sapphire Jaguar XJ driving on city road

XJ PRO FIREMNÍ VYUŽITÍ

Jaguar XJ přináší do firemních vozových parků nejmodernější technologie a dokonalý luxus, díky kterým si řidiči čas strávený za volantem budou užívat. XJ rovněž představuje rozumnou investici z finančního hlediska, protože nabízí vynikající účinnost díky lehké hliníkové platformě a výkonnému a současně hospodárnému vznětovému motoru.

PROZKOUMEJTE XJ PRO FIREMNÍ VYUŽITÍ
Grey Jaguar XJ driving on bridge road

PROZKOUMEJTE CELOU MODELOVOU ŘADU

Projděte si kompletní modelovou řadu XJ a objevte dokonalé kombinace výkonu, ovladatelnosti a komfortu.

XJ STANDARDNÍ ROZVOR XJ DLOUHÝ ROZVOR

Uváděné hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty spotřeby paliva vozidla se mohou lišit. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.