Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XJ

Model XJ je vrcholným sedanem v nabídce značky Jaguar, dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a okázalého luxusu.

KLIKNUTÍM ZJISTÍTE VÍCE

OD

2 240 315 Kč*

  • EMISE CO2
  • již od 149 g/km
  • SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná)
  • již od 5,7 l/100 km

The new XJ is Jaguar's pinnacle saloon car, the perfect combination of cuttng-edge technology, sporting vehicle dynamics, and opulent luxury.

  • EMISE CO2
  • již od 149 g/km
  • SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná)
  • již od 5,7 l/100 km

Model XJ je novou definicí luxusního vozu. Představuje působivou kombinaci krásy, luxusu a výkonu. Poskytuje agilitu a přináší nevšední zážitky z dynamické jízdy. Kabina vozu byla zkonstruována tak, aby cestujícím umožnila pohodlné natažení a uvolnění.

Model XJ je standardně vybaven světlomety a koncovými světly plně osazenými LED diodami, systémem InControl Touch Pro a řadou dalších vylepšení interiéru i exteriéru. Žádný jiný vůz nenabízí takový vzhled a nepůsobí takovým dojmem jako model XJ.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU XJ

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

XJ LUXURY

Sedadla čalouněná kůží Bond Grain v odstínu Cashew, horní část přístrojové desky v odstínu Truffle, čalounění stropu Morzine v odstínu Ivory, obložení interiéru matným růžovým dřevem a koberce v odstínu Truffle.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU XJ

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

STANDARDNÍ NEBO DLOUHÝ ROZVOR

Všechny verze modelu XJ, se standardním rozvorem (SWB) i dlouhým rozvorem (LWB), představují dokonalé prostředí jak pro pracovní jízdy, tak i pro cestování ve volném čase. Modely LWB poskytují cestujícím na zadních sedadlech více než metr prostoru pro nohy i jedinečné pohodlí „limuzíny“ díky upravenému nastavení vzduchového odpružení pro ještě větší komfort.

PŮSOBIVÝ DESIGN

Asertivní design modelu XJ zahrnuje impozantní svislou masku chladiče se síťovou mřížkou, výkonné LED světlomety a atraktivní koncová LED světla s osobitým grafickým řešením s úzkým proužkem. Silný charakter modelu XJ se odráží v nízkém, širokém postoji a elegantních plochách pod bočními okny.

VNITŘNÍ KLID

V interiéru modelu XJ s výjimečnou úrovní luxusu objevíte kvalitu zpracování, která nemá konkurenci. V XJ nebudete nikdy jen cestovat, tento vůz vás přenese do jiného světa.

VÍCE INFORMACÍ

VÝKONNÝ, POHOTOVÝ, SOFISTIKOVANÝ

Veškeré motory nabízené pro modelovou řadu XJ poskytují výjimečnou kombinaci výkonu, kultivovanosti a hospodárnosti. Modelovou řadu tvoří přeplňovaný vznětový motor V6 a dva zážehové motory. Zážehové motory zahrnují kompresorem přeplňovaný motor 3.0 l V6 a kompresorem přeplňovaný motor 5.0 l V8 o výkonu 550 k pro model XJR. Všechny motory jsou vybaveny inteligentním systémem Stop/Start, který ještě více snižuje spotřebu paliva a produkci emisí CO2 modelu XJ.

VÍCE INFORMACÍ

KRÁSA, ODOLNOST A AGILITA

Celohliníková konstrukce karoserie modelu XJ je nejen odolná
a pevná, ale také extrémně lehká. Díky samonosné karoserii, vyrobené výhradně z hliníku nýtováním a bez jediného svarového spoje, je XJ jedním z nejlehčích vozů ve své třídě. Vynikající poměr výkonu a hmotnosti vylepšuje všechny aspekty provozních vlastností a samonosná konstrukce s vyšší tuhostí nabízí také vynikající přednosti v oblasti ovladatelnosti a bezpečnosti.

VÍCE INFORMACÍ

DOKONALE PROPOJENÝ VŮZ

Posouváme myšlenku propojeného vozu na zcela novou úroveň – nejmodernější systém InControl Touch Pro od společnosti Jaguar je součástí standardní výbavy u všech verzí modelu XJ. Je vybaven 8" dotykovou obrazovkou ve středové konzole a konfigurovatelným panelem přístrojů tvořeným 12,3" TFT displejem s vysokým rozlišením poskytujícími uživatelsky přívětivá rozhraní. Mezi další inovativní funkce patří předvídavý navigační systém, který se naučí pravidelné trasy, a pevný disk s kapacitou 10 GB pro uložení osobních multimediálních souborů.

VÍCE INFORMACÍ

XJR: VYSOKÝ VÝKON A LUXUS

XJR kombinuje výkony supersportovního vozu s nejvyšší úrovní řemeslného zpracování. Užívejte si nejvyšší úrovně sportovního luxusu, od motoru 5.0 l V8 Kompresor o výkonu 550 k, přes vyspělé systémy pro podporu jízdní dynamiky, až po charakteristický design R a moderní interiér.

Jaguar XJR 5.0 l V8 Kompresor RWD: Spotřeba paliva ve městě: 16,2 l/100 km, mimo město: 8,2 l/100 km, kombinovaná: 11,1 l/100 km; emise CO2: 264 g/km

PROZKOUMEJTE CELOU MODELOVOU ŘADU

Projděte si kompletní modelovou řadu XJ a objevte dokonalé kombinace výkonu, ovladatelnosti a komfortu.