Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
XJ driving on snowy road

BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ

Ochranu při každé jízdě vám zajistí celá řada vyspělých asistenčních a bezpečnostních systémů.

XJ je vybaven celou řadou asistenčních systémů. Všechny tyto systémy usnadňují řízení a zvyšují bezpečnost. Vzájemnou spoluprací dokážou nabídnout mnohem víc, než činí souhrn jejich částí.

XJ driving at night

PRO KLID V DUŠI

Můžete si být jisti, že XJ vynaloží maximum svých schopností a dovedností na to, aby ochránil vás i vaše spolucestující, a to v jakýchkoli podmínkách. Také vám ve všech myslitelných situacích bude pomáhat při řízení.

NESKUTEČNÉ SVĚTLO

Výkonné a úsporné LED světlomety modelu XJ vytvářejí světlo s výjimečně rovnoměrným rozložením. Barva tohoto světla se velmi blíží přirozenému dennímu světlu – díky tomu budete rychleji rozpoznávat objekty před vozem. K dispozici jsou také adaptivní světlomety, které spolupracují s řízením a zlepšují osvětlení zatáček, vybavené volitelným automatickým přepínáním dálkových světel, které ztlumí světlomety před protijedoucími vozidly.

DĚTSKÉ SEDAČKY

Pro XJ je k dispozici rozmanitá nabídka kompatibilních dětských sedaček, které zaručují bezpečnost pro nejmenší cestující. Veškeré zádržné systémy, od bezpečnostních sedaček pro novorozence a kojence až po zvýšené sedáky pro starší děti, umožňují snadnou montáž, demontáž a čištění.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

XJ InControl phone

VŠE POD KONTROLOU

Systém Protect zahrnuje funkci nouzového volání (SOS Emergency Call), která v případě poruchy automaticky uvědomí asistenční službu o problému a vaší poloze. Další funkcí je optimalizovaná asistenční služba (Optimised Jaguar Assistance), která pro diagnostický systém zajišťuje přenos dat o poloze vozidla a jeho stavu, aby se minimalizovala případná zdržení během vaší cesty. Aplikace Remote Premium umožňuje uživateli sledovat svůj XJ prostřednictvím chytrého telefonu a zjistit například množství paliva v nádrži, nebo zda je vůz uzamčený či nikoli.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

XJ je vrcholným sedanem značky Jaguar. Je dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a opulentního luxusu. Vytvořte si dokonalý XJ v našem konfigurátoru.