Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INTERIÉR

XJ nabízí výjimečnou úroveň technologií, luxusu a pohodlí – od 10" dotykové obrazovky po ručně zpracované obložení. Objevte bezkonkurenční, precizní zpracování interiéru modelu XJ.

Play Video

Vozy ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Interiér modelu XJ je technologicky vyspělý a současně mimořádně luxusní. Kvalita a řemeslné zpracování interiéru jej odlišuje od konkurence. XJ je vybaven nejnovějšími technologiemi konektivity, které cestujícím poskytují informace i zábavu. Široký výběr barev, materiálů a obložení interiéru dokonale ladí s čistotou tvarů výrazného exteriéru.

Ivory XJ Interior Design panoramic roof and hand crafted veneers

SESTAVTE SI SVŮJ XJ

Pocit prostoru je umocněn panoramatickým střešním oknem
a ručně zpracovaným dřevěným obložením, které po obvodu obklopuje interiér. Atmosféru luxusu doplňují vzrušující sportovní prvky a fosforově modré osvětlení elegantně završuje celkový koncept. V modelu XJ nebudete jen cestovat, ale zažijte také zcela novou úroveň cestování.

Ivory XJ Interior Design panoramic roof and hand crafted veneers

NOVÁ DIMENZE

Modely s dlouhým rozvorem (LWB) posouvají luxus prostoru na novou úroveň, aniž by to ubíralo na kráse elegantnímu zevnějšku modelu XJ. Cestujícím na zadních sedadlech poskytují více než metr prostoru pro nohy - vznikají tak dokonalé podmínky pro práci, rozmanitou zábavu nebo posilující odpočinek.

Jaguar XJ50 Interior Craftmanship with Jaguar Leaper embossed into headrests

PRECIZNÍ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

Opěrky hlavy ve speciální edici XJ50 jsou opatřeny reliéfním logem značky Jaguar. Přístrojová deska a přední loketní opěrky nesou logo XJ50 a obložení v provedení Gloss Shadow Walnut představuje výrazný kontrastní prvek interiéru.

XJ rear entertainent system with 10inch HD screens, remote control

PROMYŠLEN DO POSLEDNÍHO DETAILU

Nechte se hýčkat velkorysým prostorem v zadní části interiéru modelu XJ. Prostornou zadní část interiéru lze dále vylepšit sklopnými samostatnými displeji s úhlopříčkou 10,2" s vysokým rozlišením a ostrým obrazem, jakož i středovou loketní opěrkou, ve které jsou kromě užitečné odkládací schránky umístěny ovládací prvky multimediálního systému a předních a zadních sedadel. K dispozici jsou také sklopné pracovní stolky, LED světla na čtení vzadu, sklopné opěrky nohou a elektricky ovládané clony na boční okna vzadu pro ještě vyšší úroveň komfortu, praktičnosti a soukromí.

INTERIÉR

Jaguar XJ diamond quilted leather seat design

KŮŽE PROŠÍVANÁ KOSOČTVERCOVÝM VZOREM

U verzí výbavy XJ Portfolio, Autobiography a XJ50 jsou výrazem dokonalého luxusu sedadla čalouněná kůží s nádherným prošíváním kosočtvercovým vzorem.

I SEZENÍ JE VĚDA

Multifunkční sedadla modelu XJ vám poskytnou naprostou kontrolu nad vlastním komfortem. Obě přední sedadla jsou elektricky nastavitelná, takže k nalezení dokonalé polohy sedadla stačí stisknout tlačítko. Dokonce i po mnoha hodinách strávených za volantem budete z vozu XJ vystupovat svěží a odpočatí.

SKRZ SKLO

Výhled z interiéru modelu XJ je výjimečný: panoramatické střešní okno z determálního skla sahá dozadu až nad zadní sedadla. Střešní okno filtruje ultrafialové záření a zaplavuje vnitřní prostor přirozeným světlem. Cestující tak mají pocit nádherně vzdušného a záviděníhodně prostorného interiéru, v němž je díky účinnému tmavému tónování zároveň chráněno soukromí cestujících.

XJ personalised leather swatches

INDIVIDUALIZOVANÝ LUXUS

Interiér modelu XJ je moderní a luxusní, navržený s cílem oslovit všechny smysly. Interiér si můžete individualizovat výběrem materiálů a povrchových úprav podle vašich náročných měřítek. Osobitou, luxusní atmosféru propůjčují XJ velké plochy pokryté hebkou kůží a nádherným ozdobným obložením.

XJ je vrcholným sedanem značky Jaguar. Představuje dokonalou kombinaci nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a okázalého luxusu. Vytvořte si svůj jedinečný XJ pomocí našeho konfigurátoru.

* Dostupnost jednotlivých funkcí a prvků výbavy závisí na konkrétní specifikaci vozidla. Více informací vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.