Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Play Video

INTERIÉR XJ

XJ nabízí výjimečnou úroveň technologií, luxusu a pohodlí – od dotykové obrazovky s úhlopříčkou 10,2", která je nyní součástí standardní výbavy celé řady, až po ručně zpracované obložení. Objevte bezkonkurenční, precizní zpracování interiéru modelu XJ.

Vozy ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Interiér modelu XJ je ve stejné míře technicky vyspělý i luxusní. Preciznost a čistota exteriéru modelu XJ se odráží v kvalitě řemeslného zpracování interiéru, kterou umocňuje široký výběr barev, materiálů a povrchových úprav. XJ je také vybaven nejmodernějšími technologiemi v oblasti konektivity, které vám zajistí nepřetržitý přísun informací a zábavy.

XJ interior seating in cream

SESTAVTE SI SVŮJ XJ

Pocit prostoru je umocněn panoramatickým střešním oknem a ručně zpracovaným dřevěným obložením, které po obvodu obklopuje interiér. Atmosféru luxusu doplňují vzrušující sportovní prvky a fosforově modré osvětlení elegantně završuje celkový koncept. V modelu XJ nebudete jen cestovat, ale zažijte také zcela novou úroveň cestování.

XJ rear interior seating

NOVÁ DIMENZE

Modely s dlouhým rozvorem (LWB) posouvají luxus prostoru na novou úroveň, aniž by to ubíralo na kráse elegantnímu zevnějšku modelu XJ. Cestujícím na zadních sedadlech poskytují více než metr prostoru pro nohy - vznikají tak dokonalé podmínky pro práci, rozmanitou zábavu nebo posilující odpočinek.

PROMYŠLEN DO POSLEDNÍHO DETAILU

Nechte se hýčkat velkorysým prostorem v zadní části interiéru modelu XJ. Prostornou zadní část interiéru lze dále vylepšit sklopnými samostatnými displeji s úhlopříčkou 10,2" s vysokým rozlišením a ostrým obrazem, jakož i středovou loketní opěrkou, ve které jsou kromě užitečné odkládací schránky umístěny ovládací prvky multimediálního systému a předních a zadních sedadel. K dispozici jsou také sklopné pracovní stolky, LED světla na čtení vzadu, sklopné opěrky nohou a elektricky ovládané clony na boční okna vzadu pro ještě vyšší úroveň komfortu, praktičnosti a soukromí.

INTERIÉR

KŮŽE PROŠÍVANÁ KOSOČTVERCOVÝM VZOREM

U verzí výbavy XJ Portfolio a XJ Autobiography jsou nejvyšším výrazem luxusu sedadla čalouněná kůží s propracovaným prošíváním kosočtvercovým vzorem.

I SEZENÍ JE VĚDA

Multifunkční sedadla modelu XJ vám poskytnou naprostou kontrolu nad vlastním komfortem. Obě přední sedadla jsou elektricky nastavitelná, takže k nalezení dokonalé polohy sedadla stačí stisknout tlačítko. Dokonce i po mnoha hodinách strávených za volantem budete z vozu XJ vystupovat svěží a odpočatí.

SKRZ SKLO

Výhled z interiéru modelu XJ je výjimečný: panoramatické střešní okno z determálního skla sahá dozadu až nad zadní sedadla. Střešní okno filtruje ultrafialové záření a zaplavuje vnitřní prostor přirozeným světlem. Cestující tak mají pocit nádherně vzdušného a záviděníhodně prostorného interiéru, v němž je díky účinnému tmavému tónování zároveň chráněno soukromí cestujících.

XJ personalised leather swatches

INDIVIDUALIZOVANÝ LUXUS

Interiér modelu XJ je moderní a luxusní, navržený s cílem oslovit všechny smysly. Interiér si můžete individualizovat výběrem materiálů a povrchových úprav podle vašich náročných měřítek. Osobitou, luxusní atmosféru propůjčují XJ velké plochy pokryté hebkou kůží a nádherným ozdobným obložením.

XJ je vrcholným sedanem značky Jaguar. Je dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a opulentního luxusu. Vytvořte si dokonalý XJ v našem konfigurátoru.