Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INTERIÉR XJ

V interiéru modelu XJ s výjimečnou úrovní luxusu
a komfortu objevíte kvalitu zpracování, která nemá konkurenci.

Interiér modelu XJ je ve stejné míře technicky vyspělý i luxusní. Preciznost a čistota exteriéru modelu XJ se odráží v kvalitě řemeslného zpracování interiéru, kterou umocňuje široký výběr barev, materiálů a povrchových úprav. XJ je také vybaven nejmodernějšími technologiemi v oblasti konektivity, které vám zajistí nepřetržitý přísun informací a zábavy.

VELKORYSÝ PROSTOR

Pocit prostoru je umocněn panoramatickým střešním oknem
a ručně zpracovaným dřevěným obložením, které po obvodu obklopuje interiér. Atmosféru luxusu doplňují vzrušující sportovní prvky a fosforově modré osvětlení elegantně završuje celkový koncept. V modelu XJ nebudete jen cestovat, ale zažijte také zcela novou úroveň cestování.

NOVÁ DIMENZE

Modely s dlouhým rozvorem (LWB) posouvají luxus prostoru na novou úroveň, aniž by to ubíralo na kráse elegantnímu zevnějšku modelu XJ. Cestujícím na zadních sedadlech poskytují více než metr prostoru pro nohy - vznikají tak dokonalé podmínky pro práci, rozmanitou zábavu nebo posilující odpočinek.

PROMYŠLEN DO POSLEDNÍHO DETAILU

Nechte se v prostorné zadní části interiéru modelu XJ hýčkat! Prostornou zadní část interiéru lze dále vylepšit sklopnými samostatnými 10,2" displeji s vysokým rozlišením a ostrým obrazem, jakož i středovou loketní opěrkou, v níž jsou kromě užitečné odkládací schránky umístěny ovládací prvky multimediálního systému a předních a zadních sedadel.
K dispozici jsou také sklopné pracovní stolky, bodové svítilny LED, sklopné opěrky nohou a elektricky ovládané clony na bočních oknech vzadu pro ještě vyšší úroveň komfortu, praktičnosti
a soukromí.

INTERIÉR

PROŠÍVÁNÍ KŮŽE
V DIAMANTOVÉM VZORU

V modelech XJ Portfolio a XJ Autobiography jsou nejvyšším výrazem luxusu kůží čalouněná sedadla s novým sofistikovaným diamantovým vzorem prošívání.

I SEZENÍ JE VĚDA

Multifunkční sedadla modelu XJ vám poskytnou naprostou kontrolu nad vlastním komfortem. Obě přední sedadla jsou elektricky nastavitelná, takže k nalezení dokonalé polohy sedadla stačí stisknout tlačítko. Dokonce i po mnoha hodinách strávených za volantem budete z vozu XJ vystupovat svěží a odpočatí.

SKRZ SKLO

Výhled z interiéru modelu XJ je výjimečný: panoramatické střešní okno z determálního skla sahá dozadu až nad zadní sedadla. Střešní okno filtruje ultrafialové záření a zaplavuje vnitřní prostor přirozeným světlem. Cestující tak mají pocit nádherně vzdušného a záviděníhodně prostorného interiéru, v němž je díky účinnému tmavému tónování zároveň chráněno soukromí cestujících.

INDIVIDUALIZOVANÝ LUXUS

Interiér modelu XJ je moderní a luxusní, navržený s cílem oslovit všechny smysly. Interiér si můžete individualizovat výběrem materiálů a povrchových úprav podle vašich náročných měřítek. Osobitou, luxusní atmosféru propůjčují XJ velké plochy pokryté hebkou kůží a nádherným ozdobným obložením.

XJ je vrcholným sedanem značky Jaguar. Je dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a opulentního luxusu. Vytvořte si dokonalý XJ v našem konfigurátoru.