Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Vyspělé asistenční systémy modelu XJ vám zajistí bezpečnou jízdu, propojení s okolním světem a zábavu.

Model XJ může být vybaven celou řadou funkcí systému InControl, díky nimž bude vaše jízda ještě příjemnější
a bezpečnější. Všechny verze modelu XJ jsou standardně vybaveny systémem InControl Touch Pro, který je v současnosti naším nejrychlejším a nejvyspělejším informačním a zábavním systémem. Systém InControl Touch Pro si můžete rozšířit na přání dodávaným paketem InControl Connect Pro Pack, který zahrnuje komplexní soubor služeb doplňujících schopnosti systému InControl Touch Pro.

PROPOJENÝ VŮZ

Všechny verze modelu XJ jsou vybaveny nejmodernějším informačním a zábavním systémem InControl Touch Pro od společnosti Jaguar. Využitím čtyřjádrového systému na čipu SoC (System on a Chip) od společnosti Intel posouváme myšlenku propojeného vozu na zcela novou úroveň. Tento systém umožňuje dokonalou integraci chytrého telefonu tak, aby řidič mohl i za jízdy využívat rozmanité služby, které díky spojení s okolním světem vylepšují zážitky z jízdy.

OVLÁDÁNÍ NA DOTYKOVÉM DISPLEJI

Ovládací centrálou modelu XJ je dotykový displej. Toto nové, velmi intuitivní multifunkční dotykové rozhraní lze individualizovat a umožňuje používání důvěrně známých způsobů ovládání chytrých telefonů a tabletů – k rychlému a přesnému ovládání stačí pouhé poklepání, stisknutí nebo pohyb prstem po povrchu.

DISPLEJ S VIRTUÁLNÍMI PŘÍSTROJI

V modelu XJ je konvenční panel přístrojů nahrazen TFT displejem s úhlopříčkou 12,3" a vysokým rozlišením. S virtuálními přístroji na tomto displeji veškeré informace ožijí. Tento výkonný multifunkční virtuální displej kombinuje uživatelsky přívětivé grafické rozhraní s pokročilými funkcemi tak, aby byla zaručena ještě větší radost z jízdy. Na výběr máte čtyři motivy zobrazování nebo celoplošnou navigaci s mapovými podklady zobrazovanými v režimu 3D.

ZÁBAVNÍ SYSTÉM PRO CESTUJÍCÍ VZADU

Na přání dodávaný zábavní systém pro cestující vzadu je vybaven sklopnými samostatnými 10,2“ displeji s vysokým rozlišením
a dokonale ostrým obrazem. Díky poměru stran 16:9 jsou ideální pro sledování filmů na celé ploše displeje. A protože je systém vybaven bezdrátovými sluchátky, dálkovým ovládáním a vstupy USB a HDMI pro připojení většího počtu tabletů a chytrých telefonů, mohou všichni cestující v XJ snadno navázat přímé spojení s okolním světem.

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Britské značky Jaguar a Meridian proslulé důrazem na design, inovace a výkon vytvořili dokonalé partnerství, aby vám nabídli úchvatný zážitek z poslechu jako na koncertu. Algoritmus od společnosti Meridian zajišťuje výjimečný zvuk pro všechny cestující.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

VYŠŠÍ ÚROVEŇ ZABEZPEČENÍ

XJ zajišťuje maximální úroveň zabezpečení v klidu i za jízdy. Vůz je standardně vybaven imobilizérem a alarmem. XJ můžete uzamknout dálkově, včetně aktivace pojistky proti otevření zevnitř, pomocí ovladače na klíčku, nebo nenápadným tlačítkem na klice dveří. Při rozjezdu se dveře automaticky uzamknou po překročení nastavené rychlosti.

XJ je vrcholným sedanem značky Jaguar. Je dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a opulentního luxusu. Vytvořte si dokonalý XJ v našem konfigurátoru.