Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
in_car_technolgy-MODEL-DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Vyspělé asistenční systémy modelu XJ vám zajistí bezpečnou jízdu, propojení s okolním světem a zábavu.

Systém Touch Pro je standardním prvkem všech verzí výbavy modelu XJ. Jde o dosud nejrychlejší a nejvyspělejší informační a zábavní systém značky Jaguar. Na výběr máte navíc systém Connect Pro, který obsahuje komplexní sadu služeb dále rozšiřujících schopnosti systému Touch Pro.

Play Video

PROPOJENÝ VŮZ

Nejmodernější informační a zábavní systém Touch Pro značky Jaguar je standardním prvkem všech verzí výbavy modelu XJ. Využitím čtyřjádrového systému na čipu SoC (System on a Chip) od společnosti Intel posouváme myšlenku konektivity vozu na zcela novou úroveň. Systém umožňuje dokonalou integraci chytrého telefonu tak, aby řidič mohl i za jízdy využívat rozmanité služby, které prostřednictvím spojení s okolním světem vylepšují jízdní zážitky.

XJ touchscreen control

OVLÁDÁNÍ POMOCÍ DOTYKOVÉ OBRAZOVKY

Řídicím centrem modelu XJ je dotyková obrazovka. Nové, velmi intuitivní multifunkční dotykové rozhraní, které lze individuálně přizpůsobit, umožňuje používání důvěrně známých způsobů ovládání chytrých telefonů a tabletů. K rychlému a přesnému ovládání stačí pouhé klepnutí, či zoomování nebo listování pomocí prstů.

INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE

V modelu XJ je konvenční panel přístrojů nahrazen TFT displejem s úhlopříčkou 12,3" s vysokým rozlišením. Na interaktivním displeji řidiče veškeré informace ožijí. Tento výkonný multifunkční virtuální displej kombinuje uživatelsky přívětivé grafické rozhraní s pokročilými funkcemi tak, aby byl zaručen ještě větší požitek z jízdy. Na výběr máte čtyři motivy zobrazování nebo celoplošnou navigaci s mapovými podklady zobrazovanými v režimu 3D.

ZÁBAVNÍ SYSTÉM PRO CESTUJÍCÍ NA ZADNÍCH SEDADLECH

Na přání dodávaný zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech je vybaven sklopnými samostatnými obrazovkami s úhlopříčkou 10,2" s vysokým rozlišením a dokonale ostrým obrazem. Díky poměru stran 16:9 jsou ideální pro sledování filmů na celé ploše displeje. A protože je systém vybaven bezdrátovými sluchátky, dálkovým ovládáním a vstupy USB/HDMI pro připojení většího počtu tabletů a chytrých telefonů, mohou všichni cestující v modelu XJ snadno navázat přímé spojení s okolním světem.

XJ meridian audio system

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Britské značky Jaguar a Meridian proslulé důrazem na design, inovace a výkon vytvořili dokonalé partnerství, aby vám nabídli úchvatný zážitek z poslechu jako na koncertu. Algoritmus od společnosti Meridian zajišťuje výjimečný zvuk pro všechny cestující.

PROZKOUMEJTE AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN
XJ driving on open road

VYŠŠÍ ÚROVEŇ ZABEZPEČENÍ

XJ zajišťuje maximální úroveň zabezpečení v klidu i za jízdy. Vůz je standardně vybaven imobilizérem a alarmem. XJ můžete uzamknout dálkově, včetně aktivace pojistky proti otevření zevnitř, pomocí ovladače na klíčku, nebo nenápadným tlačítkem na klice dveří. Při rozjezdu se dveře automaticky uzamknou po překročení nastavené rychlosti.

XJ je vrcholným sedanem značky Jaguar. Je dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a opulentního luxusu. Vytvořte si dokonalý XJ v našem konfigurátoru.

*V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují Micro SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce Jaguar. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.