Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR XJ

XJ svou fúzí vybroušených dynamických linií
a elegantních tvarů dokonale ztělesňuje hlavní hodnoty značky Jaguar v oblasti estetiky: krásu, čistotu a jednoduchost.

XJ vyčnívá z davu: je sebevědomý, elegantní a působivý. Kapkovitý tvar modelu XJ přispívá k optimální aerodynamické účinnosti, minimalizuje aerodynamický odpor, zlepšuje akceleraci a snižuje spotřebu paliva i emise CO2.

VYJÁDŘETE SVŮJ POSTOJ

XJ v pohybu je pohled, na který nezapomenete. Dokonce i v klidu dokáže zvýšit váš tep. Silný charakter tohoto vozu se odráží v nízkém, širokém postoji a napnutých plochách pod bočními okny. XJ svou fúzí vybroušených linií a elegantních tvarů dokonale ztělesňuje dramatický, dynamický a čistý design, jímž je značka Jaguar proslulá.

INTELIGENCE V POHYBU

Nejnovější generace XJ vdechuje život designu i vyspělé technologii. Impozantní svislá maska chladiče umocňuje odvážný a asertivní vzhled přídě vozu. Maska chladiče sousedí s energeticky úspornými LED světlomety s jedinečným designem světel pro denní svícení ve tvaru dvojitého J.

OKAMŽITĚ IDENTIFIKOVATELNÝ Z JAKÉHOKOLI ÚHLU

Vzadu zdůrazňují výkon a agilitu modelu XJ výrazná koncová světla v charakteristickém tvaru písmene J a eliptické koncovky výfuku.

PLOVOUCÍ STŘECHA

Zadní okno modelu XJ plynule přechází do stran, a vytváří tak dojem plovoucí střechy, která zdůrazňuje dlouhý, nízký a široký profil.

XJ R-SPORT

XJ R-Sport má dynamické stylistické prvky, mezi něž patří leskle černá maska chladiče a zadní difuzor, přední spojler, boční prahy ve stylu R a zadní spojler.

XJ je vrcholným sedanem značky Jaguar. Je dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a opulentního luxusu. Vytvořte si dokonalý XJ v našem konfigurátoru.