Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

XJ nabízí skutečný luxus. K dispozici je široká nabídka kol a barevných provedení včetně kol z lehké slitiny s pěti dvojitými paprsky v provedení Gloss Black Diamond Turned (Style 5045), která jsou dostupná exkluzivně pro speciální verzi XJ50.

Dark Sapphire Jaguar XJ driving on Road

XJ vyčnívá z davu: je sebevědomý, elegantní a působivý. Kapkovitý tvar modelu XJ přispívá k optimální aerodynamické účinnosti, minimalizuje aerodynamický odpor, zlepšuje akceleraci a snižuje spotřebu paliva i emise CO2.

Dark Sapphire XJ driving on road

VYJÁDŘETE SVŮJ POSTOJ

XJ v pohybu je pohled, na který nezapomenete. Dokonce i v klidu dokáže zvýšit váš tep. Silný charakter tohoto vozu se odráží v nízkém, širokém postoji a napnutých plochách pod bočními okny. XJ svou fúzí vybroušených linií a elegantních tvarů dokonale ztělesňuje dramatický, dynamický a čistý design, jímž je značka Jaguar proslulá.

INTELIGENCE V POHYBU

V nejnovější generaci modelu XJ nabývají moderní design a vyspělé technologie nového rozměru. Impozantní svislá maska chladiče umocňuje odhodlaný a asertivní vzhled přídě vozu. Maska chladiče sousedí s energeticky úspornými LED světlomety s jedinečným designem světel pro denní svícení (DRL) ve tvaru dvojitého J.

XJ detailed rear light

OKAMŽITĚ IDENTIFIKOVATELNÝ Z JAKÉHOKOLI ÚHLU

Vzadu zdůrazňují výkon a agilitu modelu XJ výrazná koncová světla v charakteristickém tvaru písmene J a eliptické koncovky výfuku.

Jaguar XJ50 Autobiography Assertive Style Bumper with Chrome Grille

DESIGN NÁRAZNÍKU

Mezi osobité úpravy designu exteriéru speciální edice XJ50 patří také přední a zadní nárazník ve stylu Autobiography, které zvýrazňují asertivní vzhled vozu. Přední nárazník ladí s chromovanými rámečky otvorů pro přívod vzduchu a černou mřížkou masky chladiče.

PROZKOUMEJTE XJ50
Side View of Jaguar XJ

PLOVOUCÍ STŘECHA

Zadní sklo modelu XJ plynule přechází do stran, a vytváří tak dojem plovoucí střechy, která zdůrazňuje dlouhý, nízký a široký profil.

XJ front grille in black

XJ R-SPORT

XJ R-Sport má dynamické designové prvky, mezi které patří maska chladiče, zadní difuzor a přední spoiler v leskle černém provedení, a boční prahy a zadní spoiler ve stylu R.

PROZKOUMEJTE XJ R-SPORT

XJ je vrcholným sedanem značky Jaguar. Představuje dokonalou kombinaci nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a okázalého luxusu. Vytvořte si svůj jedinečný XJ pomocí našeho konfigurátoru.