Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF S SPORTBRAKE

XF ve své nejúchvatnější a nejsportovnější podobě. XF s výkonem motoru V6.

MODEL_DISPLAY_XFSB_18MY_S_1366x650_jpg

OD

1 911 074 Kč¹

  • EMISE CO2 (kombinované)
  • od 154 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná)
  • od 5,9 l/100 km s automatickou převodovkou

1Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH, platí výlučně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy.
Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

XF S úžasným způsobem kombinuje výkon motoru V6 se sportovním luxusem. Užívejte si precizní ovladatelnosti
s excelentním komfortem odpružení díky systému Adaptive Dynamics a konfigurovatelnému režimu Dynamic. Sportovním výkonům odpovídá asertivní vnější design S završený červenými brzdovými třmeny, 19“ koly z lehké slitiny, dvojitými koncovkami výfuku, elegantním zadním spoilerem a jedinečným designem interiéru.

S_XF_16MY_185_LHD-desktop-1366x768.jpg

LUXUS INSPIROVANÝ SPORTEM

XF S nabízí luxus se stylem sportovního vozu. Exkluzivní logo S zdobí sportovní sedadla čalouněná kombinací kůže Taurus a veluru, kovové prahové lišty a multifunkční volant.

ADAPTIVE DYNAMICS

Systém Adaptive Dynamics nastavuje elektronicky řízené tlumiče modelu XF, aby byla zajištěna nejvyšší míra komfortu a precizní ovladatelnosti. Adaptive Dynamics analyzuje řízení až 500krát za sekundu a pohyby karoserie až 100krát za sekundu, navíc také všechny povely řidiče, a na základě toho realizuje dokonalé nastavení podvozku pro danou jízdní situaci a požadavky řidiče.

SPORTOVNÍ DESIGN

XF S s odvážným vnějším a vnitřním designem se svým vzhledem vyrovná poskytovaným výkonům. Stylové úpravy verze S zahrnují sportovní přední nárazník, spoiler a leskle černé boční prahy. Díky tomu jsou již tak dynamické tvary modelu XF ještě svalnatější. Sportovní sedadla a jedinečná obložení Dark Hex Aluminium vytvářejí v interiéru dokonalou sportovní atmosféru.

ABSOLUTNÍ VÝKON

Vznětový motor V6 3,0 l Bi-turbodiesel poskytuje výjimečný výkon, točivý moment a ovladatelnost. Používá inovativní přeplňování dvěma turbodmychadly. Toto průkopnické řešení společnosti Jaguar Land Rover kombinuje koncepci paralelního i sekvenčního přeplňování, které zaručuje plynulý a okamžitý nárůst hnací síly ve všech oblastech provozních otáček. Spotřebu energie snižuje dvoustupňově řízená kapalinová chladicí soustava.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SPORTBRAKE

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

build_X260_18MY_043_JDX_EXT-desktop-1366x769.jpg