Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF R‑SPORT SPORTBRAKE

Odvážný a asertivní. Nezaměnitelný sportovní charakter při pohledu zvenku i uvnitř.

MODEL_DISPLAY_XFSB_18MY_R-SPORT_1366x650_jpg

OD

1 289 376 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 134 g/km s manuální převodovkou
  • od 142 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 5,1 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 5,4 l/100 km s automatickou převodovkou

XF R-Sport odvážným způsobem vyjadřuje sportovní vozu. Svalnatý vnější design umocňuje osobitý designový styl
a sportovní podvozek poskytuje precizní ovladatelnost s dokonalým pocitem kontaktu s vozovkou.

Jaguar XF RSport Interior Design

INSPIROVÁN SPORTOVNÍMI VÝKONY

V tomto interiéru se odráží sportovní osobnost modelu XF. Jedinečné obložení Dark Morse Aluminium se táhne napříč přístrojovou deskou, zatímco důležité detaily se vyznačují logem R‑Sport
a příslušnou stylistickou úpravou, která umocňuje osobitý styl.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Exteriér verze R-Sport je skutečně nepřehlédnutelný. Působivý vzhled mu dodává jedinečný design, který zahrnuje například sportovní nárazník vpředu, sportovní charakter interiéru pak zdůrazňuje logo R-Sport na volantu.

SPORTOVNÍ EXTERIÉR

Exteriér verze R-Sport je skutečně nepřehlédnutelný. Je osobitý díky jedinečnému vnějšímu designu, který zahrnuje sportovní přední nárazník, boční prahy R-Sport v barvě karoserie, zadní spoiler a loga R-Sport na bočních krytech ventilačních otvorů.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SPORTBRAKE

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

Jaguar’s XF 300 SPORT - Create a XF 300 SPORT sportbrake that perfectly fits your lifestyle, driving style and personal taste.

* Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.