Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PRESTIGE SPORTBRAKE

Pozvedněte luxus na novou úroveň moderními materiály a nejkvalitnějším řemeslným zpracováním.

MODEL_DISPLAY_XFSB_18MY_PRESTIGE_1366x650_jpg

OD

1 252 834 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 134 g/km s manuální převodovkou
  • od 142 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 5,1 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 5,4 l/100 km s automatickou převodovkou

XF Prestige poskytuje elegantní luxus. K dispozici jsou sedadla čalouněná kůží s výraznou texturou a rozmanitá obložení se znamenitým řemeslným zpracováním. Ambientní osvětlení interiéru završuje elegantní vnitřní prostor. Dynamický exteriér korunují bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení ve tvaru písmene J.

PRESTIGE_X260_18MY_021_GLHD-desktop-1366x769.jpg

MODERNÍ LUXUS

Užijte si ještě vyšší úroveň luxusu ve verzi XF Prestige. Sedadla vpředu nastavitelná v 10 směrech poskytují komfort a všestrannou využitelnost. Fosforově modré ambientní osvětlení interiéru podtrhuje jeho moderní řemeslné zpracování.

INTERIÉR ČALOUNĚNÝ KŮŽÍ

Verze XF Prestige nabízí sedadla čalouněné kůží s výraznou texturou v rozmanitých odstínech. K luxusní atmosféře interiéru přispívá také volant obšitý kůží Soft Grain.

BI-XENONOVÉ SVĚTLOMETY

Bi-xenonové světlomety poskytují jasné světlo a vynikající osvětlení vozovky v režimech tlumených i dálkových světel pro snadnější řízení a bezpečnější jízdu za tmy. Integrovaná LED světla pro denní svícení ve tvaru písmene J přispívají
k charakteristickému vzhledu verze XF Prestige. Součástí standardní výbavy jsou také integrované ostřikovače světlometů.

AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

Interiéru vdechuje život pečlivě rozmístěné fosforově modré ambientní osvětlení, které zdůrazňuje nejdůležitější stylové detaily a prvky a vytváří příjemné vizuální efekty.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SPORTBRAKE

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

Jaguar’s XF 300 SPORT - Create a XF 300 SPORT sportbrake that perfectly fits your lifestyle, driving style and personal taste.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.