Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PORTFOLIO SPORTBRAKE

Vrchol luxusu a řemeslného zpracování v podání modelu XF.

MODEL_DISPLAY_XFSB_18MY_PORTFOLIO_1366x650_jpg

OD

1 342 616 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 134 g/km s manuální převodovkou
  • od 142 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 5,1 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 5,4 l/100 km s automatickou převodovkou

Portfolio je XF ve své nejluxusnější podobě. Elegantní exteriér je umocněn standardně dodávanými 18“ koly z lehké slitiny (17” kola u E-Performance.). Materiály nejvyšší kvality v interiéru jsou zpracovány s úzkostlivou pečlivostí věnovanou detailům. Výsledkem je interiér s vrcholnou úrovní elegance a komfortu.

Jaguar XF Portfolio Interior Design

VNITŘNÍ ELEGANCE

Dejte najevo svůj styl díky nejširšímu výběru výbavy pro model XF. Usedněte pohodlně do vašeho dokonalého interiéru a užívejte si prémiového luxusu sedadel čalouněných kůží Windsor.

INTERIÉR ČALOUNĚNÝ KŮŽÍ WINDSOR

XF Portfolio má sedadla čalouněná kůží Windsor, jíž je obšitá rovněž horní část přístrojové desky. Tato měkká, jemná prémiová kůže nabízí nejvyšší úroveň komfortu. Pro čalounění sedadel je na výběr pět různých barev.

SEDADLA NASTAVITELNÁ
V 10 SMĚRECH

XF Portfolio nabízí kožená sedadla nastavitelná v 10 směrech. Paměťová funkce dokáže vrátit sedadlo řidiče, vnější zpětná zrcátka a volant do přednastavených jízdních poloh.

LUXUSNÍ VÝBĚR

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky pečlivě zpracovaných materiálů obložení, od elegantních druhů dřeva, moderního hliníku nebo uhlíkového kompozitu, přes čalounění stropu velurem Premium, až po čalounění kůží Windsor.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SPORTBRAKE

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

Jaguar’s XF 300 SPORT - Create a XF 300 SPORT sportbrake that perfectly fits your lifestyle, driving style and personal taste.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.