Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF 300 SPORT
SPORTBRAKE

Působivý design.

Jaguar XF 300 SPORT - The striking design of Jaguar’s XF 300 SPORT sportbrake in Yulong White.

OD

1 795 882 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 160 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 6,1 l/100 km s automatickou převodovkou

Kultivované linie a aerodynamický exteriér ukrývají dokonalé schopnosti. XF 300 SPORT nabízí svůdnou eleganci a dynamické jízdní vlastnosti. Na výběr je zážehový motor o objemu 2,0 l nebo vznětový motor o objemu 3,0 l. Oba poskytují výkon 300 k.

DESIGN EXTERIÉRU

Stylové prvky od orámování masky chladiče či krytů bočních ventilačních otvorů v provedení Dark Satin Grey po 19" kola s metalickým povrchem Diamond Turned v odstínu Dark Satin Grey dodávají vozu XF 300 SPORT osobitý charakter.

Jaguar XF 300 SPORT - Dark Satin Grey grille surround, side vents and 19" Diamond Turned finish wheels.

DESIGN EXTERIÉRU

Stylové prvky od orámování masky chladiče či krytů bočních ventilačních otvorů v provedení Dark Satin Grey po 19" kola s metalickým povrchem Diamond Turned v odstínu Dark Satin Grey dodávají vozu XF 300 SPORT osobitý charakter.

Jaguar XF 300 SPORT - Exclusive yellow contrast twin-needle stitching, branded carpet mats and branded metal tread plates.

STYLOVÝ INTERIÉR

Exkluzivní detaily provedení zahrnují například dvojité žluté kontrastní prošívání, kobercové rohože a lišty nástupních prahů z ušlechtilé oceli s logem 300 SPORT.

JEDINEČNÁ LOGA

Exkluzivní logo XF 300 Sport zdobí masku chladiče, brzdové třmeny a zadní část vozu.

Jaguar XF 300 Sport's exclusive logo features on the front grille, the brake calipers and rear of the XF 300 SPORT.

JEDINEČNÁ LOGA

Exkluzivní logo XF 300 Sport zdobí masku chladiče, brzdové třmeny a zadní část vozu.

STANDARDNÍ VÝBAVA VERZE XF 300 SPORT

placeholder_MODEL_DISPLAY-desktop-1366x769.jpg

STÁHNĚTE SI KATALOG

Stáhněte si nejnovější katalog modelu XF, v němž naleznete více informací o této modelové řadě.

STÁHNĚTE SI KATALOG
Specifications

CENY A SPECIFIKACE

Prostudujte si podrobné provozní údaje, technické údaje motorů, ceny jednotlivých verzí a další důležité informace o kompletní modelové řadě XF.

ZOBRAZIT CENY A SPECIFIKACE

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SEDAN

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

Jaguar’s XF 300 SPORT - Create a XF 300 SPORT sportbrake that perfectly fits your lifestyle, driving style and personal taste.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Výbava na přání.
2Více informací naleznete v ceníku modelu XF nebo kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
3Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.