Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PURE SPORTBRAKE

Esence modelu XF. Charakteristický sportovní výkon vozů Jaguar zaměřený na řidiče v kombinaci
s hospodárností.

MODEL_DISPLAY_XFSB_18MY_PURE_1366x650_jpg

OD

1 170 312 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 134 g/km s manuální převodovkou
  • od 142 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 5,1 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 5,4 l/100 km s automatickou převodovkou

Na okouzlující, aerodynamický exteriér navazuje dokonale sladěný moderní interiér. XF Pure nabízí komfort a ještě zábavnější jízdu díky novému informačnímu a zábavnímu systému Jaguar InControl s ovládáním na 10“ dotykovém displeji. Z širokého výběru motorů a převodovek si můžete vybrat kombinaci, která dokonale uspokojí vaše potřeby, ať kladete důraz na sportovní výkony, nebo hospodárnost.

PURE_XF_16MY_086_LHD-desktop-1366x769.jpg

RYZÍ UŠLECHTILOST

Ve verzi XF Pure naleznete nejmodernější technologie a moderní řemeslné zpracování. Sedadla vpředu nastavitelná v 8 směrech a nádherně zpracované leskle černé obložení nabízejí komfort a styl. Každou jízdu vylepší vyspělý informační a zábavní systém a zvuková aparatura Jaguar s 8 reproduktory a výkonem 125 W.

NABÍDKA PŘEVODOVEK

XF je nabízen se šestistupňovou manuální1 nebo elektronicky řízenou osmistupňovou automatickou převodovkou. Manuální převodovka umožňuje hladké a precizní řazení s vynikající úrovní komfortu. Zatímco automatická převodovka umožňuje suverénní akceleraci s hladkým a rychlým řazením.

Na snímku je vyobrazena automatická převodovka.

ŠÍŘE POSKYTOVANÝCH VÝKONŮ

XF Sportbrake nabízí řadu motorů od dvoulitrového řadového čtyřválce E‑Performance (163 k) s emisemi CO2 již od 134 g/km, až po třílitrový šestiválec s výkonem 300 k. Ať už toužíte po hospodárnosti, či sportovních výkonech, hodných značky Jaguar, zajisté si vyberete XF Sportbrake, který bude přesně pro vás.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Při vývoji modelu XF jsme dbali na to, abychom minimalizovali celkové náklady na vlastnictví vozu. Díky tomu nabízí výjimečnou hospodárnost, mimořádně nízkou spotřebu paliva 5,1 l/100 km a emise CO2 pouhých 134 g/km.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SPORTBRAKE

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

Jaguar’s XF 300 SPORT - Create a XF 300 SPORT sportbrake that perfectly fits your lifestyle, driving style and personal taste.

* Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Manuální převodovka je k dispozici pouze pro čtyřválcové motory Ingenium 2,0 Turbodiesel s výkonem 163 k (E-Performance) nebo 180 k.
2Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.