Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PURE SPORTBRAKE

Esence modelu XF. Charakteristický sportovní výkon vozů Jaguar zaměřený na řidiče v kombinaci s hospodárností.

MODEL_DISPLAY_XFSB_18MY_PURE_1366x650_jpg

OD

1 217 502 Kč1

  • EMISE CO2 (kombinované)
  • od 118 g/km s manuální převodovkou
  • od 119 g/km s manuální převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná)
  • od 4,5 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 4,5 l/100 km s automatickou převodovkou

1Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH, platí výlučně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy.
Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

Na okouzlující, aerodynamický exteriér navazuje dokonale sladěný moderní interiér. XF Pure nabízí komfort a ještě zábavnější jízdu díky novému informačnímu a zábavnímu systému Jaguar InControl s ovládáním na 8“ dotykovém displeji. Z širokého výběru motorů a převodovek si můžete vybrat kombinaci, která dokonale uspokojí vaše potřeby, ať kladete důraz na sportovní výkony, nebo hospodárnost.

PURE_XF_16MY_086_LHD-desktop-1366x768.jpg

RYZÍ UŠLECHTILOST

Ve verzi XF Pure naleznete nejmodernější technologie a moderní řemeslné zpracování. Sedadla nastavitelná v 8 směrech a nádherně zpracované leskle černé obložení nabízejí komfort
a styl. Každou jízdu vylepší vyspělý informační
a zábavní systém a zvuková aparatura Jaguar
s 8 reproduktory a výkonem 80 W.

ŠÍŘE POSKYTOVANÝCH VÝKONŮ

XF Sportbrake nabízí řadu motorů od dvoulitrového řadového čtyřválce E‑Performance (163 k) s emisemi CO2 již od 118 g/km, až po třílitrový šestiválec s výkonem 300 k. Ať už toužíte po hospodárnosti, či sportovních výkonech, hodných značky Jaguar, zajisté si vyberete XF Sportbrake, který bude přesně pro vás.

NABÍDKA PŘEVODOVEK

XF je nabízen s šestistupňovou manuální* nebo elektronicky řízenou osmistupňovou automatickou převodovkou. Manuální převodovka umožňuje hladké a precizní řazení s vynikající úrovní komfortu. Zatímco automatická převodovka umožňuje suverénní akceleraci s hladkým a rychlým řazením.

*Manuální převodovka je k dispozici pouze pro E-Performance a 20d. Na snímku je vyobrazena automatická převodovka.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Při vývoji modelu XF jsme dbali na to, abychom minimalizovali celkové náklady na vlastnictví vozu. XF se může pochlubit záviděníhodnou hospodárností s vynikajícími hodnotami spotřeby paliva již od 4,5 l/100 km a emisí CO2 již od 118 g/km. Tím však úspory nákladů nekončí. XF nabízí také delší servisní intervaly. Díky tomu nemusíte na servis myslet do ujetí až 34 000 kilometrů, nebo po dobu až dvou let.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SPORTBRAKE

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

build_X260_18MY_043_JDX_EXT-desktop-1366x769.jpg