Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF S SEDAN

XF ve své nejúchvatnější a nejsportovnější podobě. XF s výkonem motoru V6.

S_XF_16MY_021_GEE-EXTERIOR-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

OD

1 842 104 Kč¹

  • EMISE CO2 (kombinované)
  • od 144 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná)
  • od 5,5 l/100 km s automatickou převodovkou

1Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH, platí výlučně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy.
Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

XF S úžasným způsobem kombinuje výkon motoru V6 se sportovním luxusem. Užívejte si precizní ovladatelnosti
s excelentním komfortem odpružení díky systému Adaptive Dynamics a konfigurovatelnému režimu Dynamic. Sportovním výkonům odpovídá asertivní vnější design S završený červenými brzdovými třmeny, 19“ koly z lehké slitiny, dvojitými koncovkami výfuku, elegantním zadním spoilerem a jedinečným designem interiéru.

S_XF_16MY_185_LHD-desktop-1366x768.jpg

LUXUS INSPIROVANÝ SPORTEM

Verze XF S nabízí luxus v kombinaci se stylem sportovního vozu. Exkluzivní logo S zdobí sportovní sedadla čalouněná kůží s výraznou texturou
a velurem Premium, kovové prahové lišty a sportovní multifunkční volant.

ADAPTIVE DYNAMICS

Systém Adaptive Dynamics nastavuje elektronicky řízené tlumiče modelu XF, aby byla zajištěna nejvyšší míra komfortu a precizní ovladatelnosti. Adaptive Dynamics analyzuje řízení až 500krát za sekundu a pohyby karoserie až 100krát za sekundu, navíc také všechny povely řidiče, a na základě toho realizuje dokonalé nastavení podvozku pro danou jízdní situaci a požadavky řidiče.

SPORTOVNÍ DESIGN

XF S s odvážným vnějším a vnitřním designem se svým vzhledem vyrovná poskytovaným výkonům. Stylové úpravy verze S zahrnují sportovní přední nárazník, spoiler a leskle černé boční prahy. Díky tomu jsou již tak dynamické tvary modelu XF ještě svalnatější. Sportovní sedadla a jedinečná obložení Dark Hex Aluminium vytvářejí v interiéru dokonalou sportovní atmosféru.

ABSOLUTNÍ VÝKON

XF S je nabízen s výkonným zážehovým motorem 3,0 l V6 Kompresor s výkonem 380 k, který pohání také modelovou verzi F-TYPE S. Poskytuje strhující výkony s optimální hospodárností
a kultivovaností. Tato jednotka s točivým momentem 450 Nm umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy a nejvyšší rychlost 250 km/h.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SEDAN

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

build_X260_18MY_049_JDX-desktop-1366x769.jpg