Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF S SEDAN

XF ve své nejúchvatnější a nejsportovnější podobě. XF s výkonem motoru V6.

S_XF_16MY_021_GEE-EXTERIOR-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

OD

1 762 486 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 158 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 6,0 l/100 km s automatickou převodovkou

XF S úžasným způsobem kombinuje výkon motoru V6 se sportovním luxusem. Užívejte si precizní ovladatelnosti
s excelentním komfortem odpružení díky systému Adaptive Dynamics s konfigurovatelným režimem Dynamic. Sportovním výkonům odpovídá asertivní vnější design S završený červenými brzdovými třmeny, 19“ koly z lehké slitiny, dvojitými koncovkami výfuku, elegantním zadním spoilerem a jedinečným designem interiéru.

Jaguar XF S Interior Design

LUXUS INSPIROVANÝ SPORTEM

Verze XF S nabízí luxus v kombinaci se stylem sportovního vozu. Exkluzivní logo S zdobí sportovní sedadla čalouněná kůží s výraznou texturou
a prémiovým velurem, kovové prahové lišty a sportovní multifunkční volant.

ADAPTIVE DYNAMICS

Systém Adaptive Dynamics nastavuje elektronicky řízené tlumiče modelu XF, aby byla zajištěna nejvyšší míra komfortu a precizní ovladatelnosti. Adaptive Dynamics analyzuje řízení až 500krát za sekundu a pohyby karoserie až 100krát za sekundu, navíc také všechny povely řidiče, a na základě toho realizuje dokonalé nastavení podvozku pro danou jízdní situaci a požadavky řidiče.

SPORTOVNÍ DESIGN

XF S s odvážným vnějším a vnitřním designem se svým vzhledem vyrovná poskytovaným výkonům. Stylové úpravy verze S zahrnují sportovní přední nárazník, spoiler a leskle černé boční prahy. Díky tomu jsou již tak dynamické tvary modelu XF ještě svalnatější. Sportovní sedadla a jedinečná obložení Dark Hex Aluminium vytvářejí v interiéru dokonalou sportovní atmosféru.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SEDAN

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale vyhovovat vašemu životnímu stylu, stylu jízdy a osobnímu vkusu.

build_X260_18MY_049_JDX-desktop-1366x769.jpg

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Více informací naleznete v ceníku modelu XF nebo kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
2Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.