Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF R-SPORT SEDAN

Odvážný a asertivní. Nezaměnitelný sportovní charakter při pohledu zvenku i uvnitř.

R-Sport_XF_16MY_020_GEE-EXTERIOR-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

OD

1 273 888 Kč¹

  • EMISE CO2 (kombinované)
  • od 104 g/km s manuální převodovkou
  • od 109 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná)
  • od 4,0 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 4,1 l/100 km s automatickou převodovkou

1Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH, platí výlučně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy.
Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

XF R-Sport odvážným způsobem vyjadřuje sportovní charakter vozu. Svalnatý vnější design umocňuje osobitý designový styl a sportovní podvozek* poskytuje precizní ovladatelnost s dokonalým pocitem kontaktu s vozovkou.

*Dostupnost závisí od zvoleného motoru. K dispozici pouze pro zážehové motory Ingenium 2,0 l s výkonem 200 k a 250 k s pohonem zadních kol (RWD)
a vznětové motory Ingenium 2,0 l s výkonem 180 k a 240 k s pohonem zadních kol (RWD).

RSPORT_XF_16MY_071_LHD-desktop-1366x768.jpg

INSPIROVÁN SPORTOVNÍMI VÝKONY

V tomto interiéru se odráží sportovní osobnost modelu XF. Jedinečné obložení Dark Morse Aluminium se táhne napříč přístrojovou deskou, zatímco důležité detaily se vyznačují logem
R‑Sport a příslušnou stylistickou úpravou, která umocňuje osobitý styl.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Sportovní styl v kombinaci s kultivovaností a luxusem. Anatomicky tvarovaná sportovní sedadla čalouněná kůží s výraznou texturou
se sedacími plochami čalouněnými tkaninou Technical Mesh, vám poskytnou dokonalou oporu těla na dlouhých cestách i při rychlém průjezdu zatáčkami. Atletický charakter interiéru umocňují prahové lišty R-Sport a logo R-Sport na volantu.

SPORTOVNÍ EXTERIÉR

Exteriér verze R-Sport je skutečně nepřehlédnutelný. Je osobitý díky jedinečnému vnějšímu designu, který zahrnuje sportovní přední nárazník, boční prahy R-Sport v barvě karoserie, zadní spoiler a loga R-Sport na bočních krytech ventilačních otvorů.

SPORTOVNÍ PODVOZEK*

Sportovní podvozek verze R-Sport je vybaven tužšími vinutými pružinami a progresivními tlumiči se sportovnější charakteristikou. Nastavení těchto pružin a tlumičů zaručuje výjimečnou ovladatelnost a agilitu při zachování legendárního komfortu odpružení vozů Jaguar.

*Dostupnost závisí od zvoleného motoru. K dispozici pouze pro zážehové motory Ingenium 2,0 l s výkonem 200 k a 250 k s pohonem zadních kol (RWD) a vznětové motory Ingenium 2,0 l s výkonem 180 k a 240 k s pohonem zadních kol (RWD).

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SEDAN

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

build_X260_18MY_049_JDX-desktop-1366x769.jpg