Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF R‑SPORT SEDAN

Odvážný a asertivní. Nezaměnitelný sportovní charakter při pohledu zvenku i uvnitř.

R-Sport_XF_16MY_020_GEE-EXTERIOR-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

OD

1 223 310 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 129 g/km s manuální převodovkou
  • od 138 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 4,9 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 5,2 l/100 km s automatickou převodovkou

XF R-Sport odvážným způsobem vyjadřuje sportovní charakter vozu. Svalnatý vnější design umocňuje osobitý designový styl a sportovní podvozek1 poskytuje precizní ovladatelnost s dokonalým pocitem kontaktu s vozovkou.

Jaguar XF RSport Interior Design

INSPIROVÁN SPORTOVNÍMI VÝKONY

V tomto interiéru se odráží sportovní osobnost modelu XF. Jedinečné obložení Dark Morse Aluminium se táhne napříč přístrojovou deskou, zatímco důležité detaily se vyznačují logem R‑Sport
a příslušnou stylistickou úpravou, která umocňuje osobitý styl.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Exteriér verze R-Sport je skutečně nepřehlédnutelný. Působivý vzhled mu dodává jedinečný design, který zahrnuje například sportovní nárazník vpředu, sportovní charakter interiéru pak zdůrazňuje logo R-Sport na volantu.

SPORTOVNÍ EXTERIÉR

Exteriér verze R-Sport je skutečně nepřehlédnutelný. Je osobitý díky jedinečnému vnějšímu designu, který zahrnuje sportovní přední nárazník, boční prahy R-Sport v barvě karoserie, zadní spoiler a loga R-Sport na bočních krytech ventilačních otvorů.

SPORTOVNÍ PODVOZEK

Sportovní podvozek1 verze R-Sport je vybaven tužšími vinutými pružinami a progresivními tlumiči se sportovnější charakteristikou. Nastavení těchto pružin a tlumičů zaručuje výjimečnou ovladatelnost a agilitu při zachování legendárního komfortu odpružení vozů Jaguar.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SEDAN

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale vyhovovat vašemu životnímu stylu, stylu jízdy a osobnímu vkusu.

build_X260_18MY_049_JDX-desktop-1366x769.jpg

* Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1K dispozici pouze u zážehových motorů Ingenium 2,0 l s výkonem 200 k, 250 k a pohonem zadních kol a vznětových motorů Ingenium s výkonem 180 k, 240 k a pohonem zadních kol.
2Více informací naleznete v ceníku modelu XF nebo kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
3Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.