Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF 300 SPORT SEDAN

Působivý design.

Jaguar’s XF 300 SPORT - The striking design of Jaguar’s XF 300 SPORT saloon in Indus Silver.

OD

1 737 560 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 158 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 6,0 l/100 km s automatickou převodovkou

Kultivované linie a aerodynamický exteriér ukrývají dokonalé schopnosti. XF 300 SPORT nabízí svůdnou eleganci a dynamické jízdní vlastnosti. Na výběr je zážehový motor o objemu 2,0 l nebo vznětový motor o objemu 3,0 l. Oba poskytují výkon 300 k.

DESIGN EXTERIÉRU

Stylové prvky od orámování masky chladiče či krytů bočních ventilačních otvorů v provedení Dark Satin Grey po 19" kola s metalickým povrchem Diamond Turned v odstínu Dark Satin Grey dodávají vozu XF 300 SPORT osobitý charakter.

Jaguar XF 300 SPORT - Dark Satin Grey grille surround, side vents and 19" Diamond Turned finish wheels.

DESIGN EXTERIÉRU

Stylové prvky od orámování masky chladiče či krytů bočních ventilačních otvorů v provedení Dark Satin Grey po 19" kola s metalickým povrchem Diamond Turned v odstínu Dark Satin Grey dodávají vozu XF 300 SPORT osobitý charakter.

Jaguar XF 300 SPORT - Exclusive yellow contrast twin-needle stitching, branded carpet mats and branded metal tread plates.

STYLOVÝ INTERIÉR

Exkluzivní detaily provedení zahrnují například dvojité žluté kontrastní prošívání, kobercové rohože a lišty nástupních prahů z ušlechtilé oceli s logem 300 SPORT.

JEDINEČNÁ LOGA

Exkluzivní logo XF 300 Sport zdobí masku chladiče, brzdové třmeny a zadní část vozu.

Jaguar XF 300 Sport - 300 Sport's exclusive logo features on the front grille, brake calipers and rear of the XF 300 SPORT.

JEDINEČNÁ LOGA

Exkluzivní logo XF 300 Sport zdobí masku chladiče, brzdové třmeny a zadní část vozu.

STANDARDNÍ VÝBAVA VERZE XF 300 SPORT

placeholder_MODEL_DISPLAY-desktop-1366x769.jpg

STÁHNĚTE SI KATALOG

Stáhněte si nejnovější katalog modelu XF, v němž naleznete více informací o této modelové řadě.

STÁHNĚTE SI KATALOG
Specifications

CENY A SPECIFIKACE

Prostudujte si podrobné provozní údaje, technické údaje motorů, ceny jednotlivých verzí a další důležité informace o kompletní modelové řadě XF.

ZOBRAZIT CENY A SPECIFIKACE

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SEDAN

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

Jaguar’s XF 300 SPORT - Create a XF 300 SPORT saloon that perfectly fits your lifestyle, driving style and personal taste.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Výbava na přání.
2Více informací naleznete v ceníku modelu XF nebo kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
3Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.