Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PURE SEDAN

Esence modelu XF. Charakteristické sportovní výkony vozů Jaguar zaměřené na řidiče v kombinaci s hospodárností.

Pure_XF_16MY_055_LHD-EXTERIOR-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

OD

1 148 169 Kč1

  • EMISE CO2 (kombinované)
  • od 104 g/km s manuální převodovkou
  • od 109 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná)
  • od 4,0 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 4,1 l/100 km s automatickou převodovkou

1Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH, platí výlučně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy.
Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar.

Na okouzlující, aerodynamický exteriér navazuje dokonale sladěný moderní interiér. XF Pure nabízí komfort a ještě zábavnější jízdu díky novému informačnímu a zábavnímu systému Jaguar InControl s ovládáním na 8“ dotykovém displeji. Z širokého výběru motorů a převodovek si můžete vybrat kombinaci, která dokonale uspokojí vaše potřeby, ať kladete důraz na sportovní výkony, nebo hospodárnost.

PURE_XF_16MY_086_LHD-desktop-1366x768.jpg

RYZÍ UŠLECHTILOST

Ve verzi XF Pure naleznete nejmodernější technologie a moderní řemeslné zpracování. Sedadla nastavitelná v 8/8 směrech a nádherně zpracované leskle černé obložení nabízejí komfort a styl. Každou jízdu vylepší vyspělý informační a zábavní systém a zvuková aparatura Jaguar s 8 reproduktory a výkonem 80 W.

ŠÍŘE POSKYTOVANÝCH VÝKONŮ

XF sedan nabízí řadu motorů od dvoulitrového řadového čtyřválce E‑Performance (163 k) s emisemi CO2 již od pouhých 104 g/km, až po třílitrový šestiválec s výkonem 380 k. Ať už toužíte po hospodárnosti, či sportovních výkonech, hodných značky Jaguar, zajisté si vyberete XF sedan, který bude přesně pro vás.

NABÍDKA PŘEVODOVEK

XF je nabízen s šestistupňovou manuální* nebo elektronicky řízenou osmistupňovou automatickou převodovkou. Manuální převodovka umožňuje hladké a precizní řazení s vynikající úrovní komfortu. Zatímco automatická převodovka umožňuje suverénní akceleraci s hladkým a rychlým řazením.

*Manuální převodovka je k dispozici pouze pro E-Performance a 20d.
Na snímku je vyobrazena automatická převodovka.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Při vývoji modelu XF jsme dbali na to, abychom minimalizovali celkové náklady na vlastnictví vozu. XF se může pochlubit záviděníhodnou hospodárností s vynikajícími hodnotami spotřeby paliva již od 4,0 l/100 km a emisí CO2 již od 104 g/km. Tím však úspory nákladů nekončí. XF nabízí také delší servisní intervaly.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SEDAN

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

build_X260_18MY_049_JDX-desktop-1366x769.jpg