Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PURE SEDAN

Esence modelu XF. Charakteristické sportovní výkony vozů Jaguar zaměřené na řidiče v kombinaci s hospodárností.

Pure_XF_16MY_055_LHD-EXTERIOR-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

OD

1 104 367 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 129 g/km s manuální převodovkou
  • od 138 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 4,9 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 5,2 l/100 km s automatickou převodovkou

Na působivý, aerodynamický exteriér navazuje dokonale sladěný moderní interiér. Verze XF Pure nabízí pohodlí a lepší zážitek z jízdy prostřednictvím informačního a zábavního systému Jaguar InControl s 10" dotykovou obrazovkou. Z široké nabídky motorů a převodovek si můžete vybrat kombinaci, která dokonale uspokojí vaše potřeby, ať kladete důraz na sportovní výkony, nebo hospodárnost.

PURE_XF_16MY_086_LHD-desktop-1366x769.jpg

RYZÍ UŠLECHTILOST

Ve verzi XF Pure naleznete nejmodernější technologie a moderní řemeslné zpracování. Sedadla nastavitelná v 8 směrech a nádherně zpracované leskle černé obložení nabízejí
komfort a styl. Každou jízdu vylepší vyspělý informační a zábavní systém a zvuková aparatura Jaguar s 8 reproduktory a výkonem 125 W.

ŠIROKÝ ROZSAH SCHOPNOSTÍ

XF je k dispozici s řadou motorů – od dvoulitrového čtyřválcového motoru E-Performance s výkonem 163 k a emisemi CO2 od pouhých 129 g/km po dvoulitrový čtyřválec o výkonu 300 k nabízející zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,9 sekundy. Ať už toužíte po hospodárnosti, či sportovních výkonech hodných značky Jaguar, zajisté si vyberete XF podle svých představ.

NABÍDKA PŘEVODOVEK

XF je nabízen se šestistupňovou manuální1 nebo elektronicky řízenou osmistupňovou automatickou převodovkou. Manuální převodovka umožňuje hladké a precizní řazení s vynikající úrovní komfortu. Zatímco automatická převodovka umožňuje suverénní akceleraci s hladkým a rychlým řazením.

Na snímku je vyobrazena automatická převodovka.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Při vývoji modelu XF jsme dbali na to, abychom minimalizovali celkové náklady na vlastnictví vozu. Díky tomu nabízí výjimečnou hospodárnost, mimořádně nízkou spotřebu paliva 4,9 l/100 km a emise CO2 pouhých 129 g/km.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU XF SEDAN

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XF

Vytvořte si XF, který bude dokonale vyhovovat vašemu životnímu stylu, stylu jízdy a osobnímu vkusu.

build_X260_18MY_049_JDX-desktop-1366x769.jpg

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
1Manuální převodovka je k dispozici pouze pro čtyřválcové motory Ingenium 2,0 Turbodiesel s výkonem 163 k (E-Performance) nebo 180 k.
2Více informací naleznete v ceníku modelu XF nebo kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.
3Součást standardní výbavy pouze u vozů s automatickou převodovkou.
Uvedené údaje o spotřebě paliva a výši emisí CO2 vycházejí z testovacího jízdního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 v platném znění a pro účely porovnání jsou zpětně přepočítány na hodnoty cyklu měření NEDC. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů
a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost
za globální oteplování.