Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Intuitivní technologie modelu XF umocní vaše zážitky z každé jízdy, během níž si budete užívat ještě vyšší úrovně bezpečnosti, dokonalého spojení s vozidlem i okolním světem a ještě větší radosti z řízení.

X260_18MY_025_GLHD_MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

INOVACE ZNAČKY JAGUAR

V každém voze XF najdete inovativní a dokonale integrované technologie InControl značky Jaguar – od komplexních multimediálních technologií po precizní audiosystémy či inteligentní asistenční funkce pro řidiče.

Play Video

INCONTROL

Užívejte si nejmodernější informační a zábavní systémy a zůstaňte ve spojení s XF a světem díky systému InControl, souboru vyspělých technologií Jaguar. Inteligentní řešení systému InControl umožňují dokonalou integraci vašich osobních přístrojů, dat a multimediálních souborů. Díky tomu na vás čekají ještě intenzivnější zážitky z jízdy.

TOUCH

Informační a zábavní systém Touch je centrálou modelu XF pro konektivitu, ovládání a zábavu. Jeho 8“ dotykový displej
s intuitivním ovládáním dotyky a pohyby prstů vám poskytne dokonalou kontrolu nad celou řadou funkcí včetně audiosystému, klimatizace a satelitní navigace.

Systém Touch může být rozšířen na přání dodávaným paketem Connect*, díky němuž si můžete vytvořit hotspot Wi-Fi s využitím antény vašeho vozu. Mezi další prvky patří multifunkční aplikace, která vám umožní sledovat a ovládat XF na dálku z chytrého telefonu.

*Výbava na přání.

TOUCH PRO

Na přání dodávaný systém Touch Pro posouvá technologie modelu XF na novou úroveň. Jeho dotykový displej s úhlopříčkou 10,2" se vyznačuje rychlými reakcemi. Mezi funkce systému Touch Pro patří hlasové ovládání, speciální paměť s kapacitou 10 GB vyhrazená pro ukládání multimediálních souborů, zcela nový navigační systém s mapovými podklady ve formátech 2D nebo 3D a prediktivní navigační funkce.

Na přání dodávaný paket Connect Pro nabízí kromě všech funkcí, jež jsou součástí paketu Connect, řadu služeb navíc, které jsou
k dispozici pouze se systémem Touch Pro. Mezi jedinečné funkce patří satelitní pohledy a online vedení tras, které sleduje aktuální dopravní podmínky, díky čemuž do cíle své cesty dorazíte
v nejkratším možném čase.

DUAL VIEW

Na přání dodávaná technologie Dual View umožňuje řidiči a spolujezdci na předním sedadle sledovat různá zobrazení na stejném dotykovém displeji s úhlopříčkou 10,2". Spolujezdec vpředu může například sledovat film (a vychutnat si poslech prostřednictvím bezdrátových sluchátek s prostorovou reprodukcí zvuku), zatímco řidič sleduje pokyny navigačního systému.

dual_view_X260_18MY_016_JDX_MODEL_DISPLAY-desktop-1366x769.jpg

INCONTROL

PALUBNÍ WI-FI

Na přání dodávané pakety Connect nebo Connect Pro nabízejí hotspot Wi-Fi, který využívá výkonnou vnější anténu modelu XF a umožňuje cestujícím bezdrátové připojení až osmi zařízení
k síti Wi-Fi modelu XF.

PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ*

Díky průhledovému displeji HUD (Head-Up Display) s laserovou technologií můžete v modelu XF zaměřit veškerou svou pozornost na vozovku. Tento nejmodernější systém promítá na čelní sklo celou řadu důležitých informací. Ostrý a jasný obraz, vytvářený laserem, zůstává čitelný i v přímém slunečním světle. Průhledový displej může řidiče informovat o rychlosti jízdy, navigačních pokynech, upozorněních tempomatu a rozpoznaných dopravních značkách, je-li vůz vybaven příslušnými systémy.

*Výbava na přání
Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

VIRTUÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Přístrojový panel modelu XF s displejem s úhlopříčkou 12,3"
a vysokým rozlišením* nabízí zcela nové grafické rozhraní
s vyspělými funkcemi, abyste si ještě více užili radost z jízdy. Na výběr máte čtyři motivy zobrazování nebo celoplošné zobrazení map v režimu 3D.

*Funkce dostupná pouze se systémem Touch Pro. 

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

AUDIOSYSTÉMY

Vynikající audiosystémy modelu XF vdechnou vaší hudbě život. Standardní audiosystém Jaguar poskytuje zvukové potěšení prostřednictvím 8 reproduktorů. Upgradujte na systém Touch Pro* a vychutnejte si dokonalý poslech prostřednictvím audiosystému s výkonem 380 W a 11 reproduktory nebo prostřednictvím volitelného audiosystému s prostorovým zvukem, výkonem
825 W a 17 reproduktory, který nabízí zážitek jako na koncertu. Všechny audiosystémy zaručují, že si vy i vaši spolucestující budete v modelu XF užívat poslech sytého, prostorového zvuku, bez ohledu na místo, kde sedíte.

* Výbava na přání

XF vyniká nad konkurencí moderním, oceňovaným designem značky Jaguar, vyspělou jízdní dynamikou
a nejmodernějším informačním a zábavním systémem. Sestavte si svůj dokonalý XF v našem konfigurátoru.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.  Pro využití všech funkcí navigačního systému Touch Pro je nutné instalovat systém Connect Pro. Více informací vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.