Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

Model XF se vyznačuje osobitou elegancí a dynamickým luxusem. Je ztělesněním výjimečné kvality, řemeslné zručnosti a současného britského designu.

Jaguar XF 300 sport exterior - Outstanding quality and craftsmanship together with contemporary British design.

DYNAMICKÝ DESIGN

Exteriér vozu připomíná tělo atleta s pevnými svaly. Nádherné křivky vdechují život jeho asertivnímu charakteru. Jeho charakter prozrazuje suverénní, vzpřímená maska chladiče a výrazné prolisy na kapotě.

ELEGANTNÍ LINIE

Profil modelu XF sedan s dokonalými proporcemi je zvýrazněn elegantní linií po celé délce karoserie. Křivka prochází koncovými LED světly, která obepínají boky vozu a upoutají pozornost osobitým designem s dvojitým kruhovým prvkem inspirovaným modelem F-TYPE.

ZÁMĚRNĚ PRAKTICKÝ

XF Sportbrake je ještě prostornější a praktičtější alternativou k modelu XF sedan. Jeho design nabízí profil ve stylu kupé a vytváří dojem dynamičnosti. Aerodynamicky optimalizované boky, výrazná spodní linie oken, dokonale integrovaný spoiler a koncová LED světla přispívají k tomu, že Sportbrake vyzařuje odhodlanost, zároveň však také všestrannou praktičnost.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

Tvarové řešení karoserie modelu XF bylo pečlivě optimalizováno, aby byla zaručena nejvyšší úroveň aerodynamických vlastností a stability v jakékoli rychlosti. Minimální aerodynamický odpor se součinitelem aerodynamického odporu 0,26 snižuje spotřebu paliva a emise modelu XF. Každý prvek maximálně využívá aerodynamický potenciál exteriéru a zároveň zachovává ohromující proporce modelu XF.

X260_18MY_022_GLHD_Device-Desktop_1366x660.jpg
X260_18MY_031_GLHD_Device-Desktop_1366x660.jpg
X260_18MY_024_GLHD_FULLBLEED1-device_desktop-1366x660.jpg
Jaguar XF 300 sport exterior - The Dark Satin Grey Metallic wheels, available in 19” and 20”1, are exclusive to XF 300 SPORT.

XF 300 SPORT

Kola s metalickou povrchovou úpravou v odstínu Dark Satin Grey, dostupná ve velikostech 19" a 20"1, jsou k dispozici výhradně pro verzi XF 300 SPORT. Detaily exteriéru, které jsou rovněž v odstínu Dark Satin Grey, pak dále podtrhují působivý charakter vozu.

VYBERTE SI VERZI VÝBAVY

CHARAKTERISTICKÉ LED DIODY PRO DENNÍ SVÍCENÍ VE TVARU PÍSMENE J

Na přání dodávané adaptivní LED světlomety s LED diodami pro denní svícení ve tvaru písmene J, jenž je pro vozy Jaguar charakteristický, jsou zárukou toho, že je XF na silnici nepřehlédnutelný.

CHROMOVANÉ BOČNÍ VENTILAČNÍ OTVORY

Chromované boční ventilační otvory2 s reliéfním logem Jaguar a síťovou mřížkou umocňují dynamický design modelu XF a dávají tušit jeho skrytou sílu.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Na přání dodávané pevné panoramatické střešní okno modelu XF Sportbrake je vyrobeno z jednoho kusu skla a díky ploše 1,6 m2 je největší ve své třídě a nabízí nepřerušovaný výhled na oblohu.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

KONCOVÁ SVĚTLA INSPIROVANÁ MODELEM F-TYPE

Jedním z mnoha vytříbených detailů modelu XF sedan je jedinečný ozdobný proužek na charakteristických koncových LED světlech inspirovaných modelem F‑TYPE.

ATRAKTIVNÍ SVĚTLA

Koncová LED světla modelu XF Sportbrake se vyznačují osobitým designem s elegantním kruhovým prvkem inspirovaným modelem F-TYPE. Díky tomu je okamžitě rozpoznáte na první pohled.

XF vyniká nad konkurencí moderním, oceňovaným designem značky Jaguar, vyspělou jízdní
dynamikou a nejmodernějším informačním a zábavním systémem. Sestavte si svůj dokonalý XF v našem konfigurátoru.

1Výbava na přání.
2V závislosti na zvolené verzi výbavy.