Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

Model XF se vyznačuje osobitou elegancí a dynamickým luxusem. Je ztělesněním výjimečné kvality, řemeslné zručnosti a současného britského designu.

X260_18MY_054_GLHD-desktop-1366x650.jpg

DYNAMICKÝ DESIGN

Exteriér vozu připomíná tělo atleta s pevnými svaly. Nádherné křivky vdechují život jeho asertivnímu charakteru. Jeho charakter prozrazuje suverénní, vzpřímená maska chladiče a výrazné prolisy na kapotě.

ELEGANTNÍ LINIE

Profil modelu XF sedan s dokonalými proporcemi je zvýrazněn elegantní linií po celé délce karoserie. Křivka prochází koncovými LED světly, která obepínají boky vozu a upoutají pozornost osobitým designem s dvojitým kruhovým prvkem inspirovaným modelem F-TYPE.

ZÁMĚRNĚ PRAKTICKÝ

XF Sportbrake je ještě prostornější a praktičtější alternativou k modelu XF sedan. Jeho design nabízí profil ve stylu kupé a vytváří dojem dynamičnosti. Aerodynamicky optimalizované boky, výrazná spodní linie oken, dokonale integrovaný spoiler a koncová LED světla přispívají k tomu, že Sportbrake vyzařuje odhodlanost, zároveň však také všestrannou praktičnost.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

Tvarové řešení karoserie modelu XF bylo pečlivě optimalizováno, aby byla zaručena nejvyšší úroveň aerodynamických vlastností
a stability v jakékoli rychlosti. Minimální aerodynamický odpor se součinitelem aerodynamického odporu 0,26 snižuje spotřebu paliva a emise modelu XF. Každý prvek maximálně využívá aerodynamický potenciál exteriéru a zároveň zachovává ohromující proporce modelu XF.

CHARAKTERISTICKÉ LED DIODY PRO DENNÍ SVÍCENÍ VE TVARU PÍSMENE J

Adaptivní LED* světlomety s LED diodami pro denní svícení ve tvaru písmene J, jenž je pro vozy Jaguar charakteristický, jsou zárukou toho, že je XF na silnici nepřehlédnutelný.

*Výbava na přání.

CHROMOVANÉ BOČNÍ VENTILAČNÍ OTVORY

Chromované boční ventilační otvory s reliéfním logem Jaguar
a síťovou mřížkou umocňují dynamický design modelu XF a dávají tušit jeho skrytou sílu.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Na přání dodávané pevné panoramatické střešní okno modelu XF Sportbrake je vyrobeno z jednoho kusu skla a díky ploše 1,6 m2 je největší ve své třídě a nabízí nepřerušovaný výhled na oblohu.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

KONCOVÁ SVĚTLA INSPIROVANÁ MODELEM
F-TYPE

Jedním z mnoha vytříbených detailů modelu XF sedan je jedinečný ozdobný proužek na charakteristických koncových LED světlech inspirovaných modelem F‑TYPE.

ATRAKTIVNÍ SVĚTLA

Koncová LED světla modelu XF Sportbrake se vyznačují osobitým designem s elegantním kruhovým prvkem inspirovaným modelem F-TYPE. Díky tomu je okamžitě rozpoznáte na první pohled.

XF vyniká nad konkurencí moderním, oceňovaným designem značky Jaguar, vyspělou jízdní dynamikou
a nejmodernějším informačním a zábavním systémem. Sestavte si svůj dokonalý XF v našem konfigurátoru.