Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR PRO XF SPORTBRAKE

Vyberte si z naší široké nabídky příslušenství a vdechněte vozu XF Sportbrake osobitý styl až po ty nejmenší detaily.

Play Video

Chcete vozu XF Sportbrake dopřát osobitý ráz? Něco praktického? Nebo třeba ještě špetku stylu navíc? Z našeho nejoblíbenějšího příslušenství jsme sestavili čtyři pakety: Towing, Lifestyle, Styling a Business. Prohlédněte si je
a sestavte si vlastní XF Sportbrake nebo prozkoumejte celou nabídku v našem online katalogu příslušenství.

IMAGE_WRAPPER_X260_18MY_100_ACC_desktop_1366x600_jpg

TOWING PACK

Ať už se vydáte za jakýmkoli dobrodružstvím, díky paketu Towing Pack pro model XF Sportbrake bude tažení nákladu jednoduché.

TOWING PACK

Bez ohledu na to, zda potřebujete připojit karavan, člun, přívěs nebo dokonce přepravník pro koně, elektricky ovládané tažné zařízení a odnímatelné tažné zařízení nabízí přípustnou hmotnost přívěsu až 2 000 kg. Kvalitní nosiče jízdních kol na tažné zařízení poskytují praktické řešení pro přepravu jízdních kol díky rychloupínacím nástavcům a bezpečnostnímu zamykacímu mechanismu.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ
IMAGE_WRAPPER_X260_18MY_061_ACC_desktop_1366x600_jpg

LIFESTYLE PACK

S tímto příslušenstvím, které dokonale ochrání interiér a exteriér vašeho vozu XF, si můžete užívat života naplno při provozování jakýchkoli sportů či koníčků.

LIFESTYLE PACK

Ve sportovním střešním boxu přepravíte vše od sportovního vybavení po zavazadla. Podlaha interiéru je chráněna před znečištěním a opotřebením snadno čistitelnými pryžovými rohožemi a pryžovou vanou v zavazadlovém prostoru.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ
IMAGE_WRAPPER_XF_16MY_001_GEE_desktop_1366x600_jpg

STYLING PACK

Již tak výrazný design modelu XF Sportbrake můžete ještě umocnit pomocí paketu Styling Pack, který decentně podtrhuje osobitý vzhled vozu.

STYLING PACK

Váš vůz vzbudí zaslouženou pozornost díky těmto ozdobným chromovaným krytům vnějších zpětných zrcátek, hliníkovým páčkám pro manuální řazení a luxusním kobercovým rohožím do zavazadlového prostoru v odstínu Ebony s logem Jaguar.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ
IMAGE_WRAPPER_X260_18MY_106_ACC_IPAD_AIR_desktop_1366x600_jpg

BUSINESS PACK

Díky paketu Business Pack pro model XF Sportbrake je vyřizování pracovních záležitostí naprostou hračkou.

BUSINESS PACK

Click and Go je kompaktní úložný systém, který se instaluje na zadní stranu hlavových opěrek předních sedadel. Zahrnuje ramínko upevněné na hlavové opěrce, díky kterému se oděvy během jízdy nepomačkají. Odnímatelný držák na tablet usnadňuje zábavu na zadních sedadlech a lze jej snadno nastavit v různých úhlech. Click and Hook je univerzální háček, se kterým lze získat úložný prostor navíc díky možnosti zavěšení různých předmětů, například tašek.

PROHLÉDNĚTE SI PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO MODEL XF
A partition keeps the passenger space your own, along with mats and seat covers to protect your vehicle's interior.

PAKETY PET PACK

Naše systémy pro přepravu zvířat zajistí vašim čtyřnohým mazlíčkům komfort a bezpečí. Dělicí přepážka v celé výšce interiéru poskytuje cestujícím soukromí. Vodotěsná vana nebo odolná pryžová rohož chrání zavazadlový prostor vozidla.

Vyberte si svůj XF a během konfigurace ho doplňte výbavou na přání a příslušenstvím dle osobních preferencí. Pokud vaše přání přesahují rámec našich čtyř paketů a chcete si vůz XF ještě víc individualizovat, neváhejte
a prostudujte si náš kompletní internetový katalog.