Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XE R‑SPORT

XE R‑Sport s odvážnějším a asertivnějším vzhledem dává najevo svůj nezaměnitelně sportovní charakter jak interiérem, tak i exteriérem. Výsledkem je vzrušující kombinace elegance a agility.

IMAGE_WRAPPER_MM_rsport-X760_18MY_006_JDX_EXT_MODEL-DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

OD

1 090 210 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 126 g/km s manuální převodovkou
  • od 135 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 4,8 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 5,1 l/100 km s automatickou převodovkou

Verze XE R‑Sport posouvá sportovní schopnosti vozu XE na novou úroveň. XE R-Sport nabízí odvážný design díky použití 18" kol z lehké slitiny1 a jedinečného stylingového paketu R‑Sport. Široká nabídka motorů představuje možnost upravit si XE R‑Sport tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu.

Jaguar XE R-Sport Interior Design

DESIGN INTERIÉRU

Na výběr máte sedm barevných kombinací a jedenáct druhů obložení interiéru, které vám umožní vytvořit si uvnitř vozu XE dokonalé prostředí.

Jaguar XE Blue RSport exterior body kit

VNĚJŠÍ STYLINGOVÝ PAKET

Díky jedinečnému vnějšímu stylingovému paketu verze XE R‑Sport je sportovní rodokmen značky Jaguar nezaměnitelný. Součástí paketu jsou následující prvky: sportovní přední nárazník s matně chromovanými lištami, boční prahy v barvě karoserie, spojler na víku zavazadlového prostoru a matně chromované boční ventilační otvory s logem R‑Sport.

Jaguar XE Wheels XE R Sport

18" KOLA

18" kola z lehké slitiny s 5 paprsky1 podtrhují působivý vzhled verze XE R‑Sport.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Interiér odráží dynamický charakter verze XE R‑Sport sportovními sedadly čalouněnými imitací kůže Luxtec se sedacími plochami čalouněnými tkaninou Technical Mesh, která jsou nabízena v rozmanitých barvách, inspirovaných motoristickým sportem, jakož i logy R-Sport na volantu a prahových lištách.

VYBRANÉ PRVKY STANDARDNÍ VÝBAVY VERZE XE PORTFOLIO

Jaguar XE 25t Engine Badge Portfolio

CENA VERZE XE PORTFOLIO

Ceny verze XE Portfolio začínají na 1 133 165 Kč*. K dispozici je řada prvků výbavy na přání a další příslušenství.

ZOBRAZIT TECHNICKÉ ÚDAJE

STANDARDNÍ PRVKY VÝBAVY VŠECH VERZÍ MODELU XE

INDIVIDUALIZUJTE SI XE PORTFOLIO

Díky naší rozsáhlé nabídce prvků výbavy na přání a příslušenství si můžete sestavit XE Portfolio přesně podle svých představ.

PROHLÉDNĚTE SI PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vyobrazená vozidla nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. 
*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.  

1Součástí standardní výbavy verze E-Performance jsou 17” kola.
2Pouze v kombinaci s automatickou převodovkou.

Veškeré údaje jsou hodnoty plánované výrobcem a budou oficiálně potvrzeny před zahájením výroby. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.