Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XE PRESTIGE

XE Prestige nabízí ještě více luxusu v moderním vnitřním prostoru s nejkvalitnějšími materiály a vytříbeným řemeslným zpracováním.

OD

1 080 046 Kč1

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 106 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 4,1 l/100 km s automatickou převodovkou

XE Prestige klade velký důraz na moderní luxus. Sedadla čalouněná kůží s výraznou strukturou a obložení interiéru kartáčovaným hliníkem vyjadřují moderní charakter vozu a pečlivou pozornost věnovanou detailům. Díky široké nabídce motorů, pohonu zadních nebo všech kol a celé řady prvků výbavy na přání si můžete vytvořit XE Prestige, který je přesně pro vás.

DESIGN INTERIÉRU

Na výběr máte tři barevné kombinace a osm druhů obložení interiéru, které vám umožní vytvořit si XE s dokonalým interiérem.

SEDADLA ČALOUNĚNÁ KŮŽÍ S VÝRAZNOU STRUKTUROU

Sedadla verze XE Prestige, čalouněná kůží s výraznou strukturou, jsou standardně vybavena manuálním seřizováním polohy v 8 směrech a elektricky nastavitelným sklonem opěradla.

KONTRASTNÍ PROŠÍVÁNÍ

Nejvyšší úroveň kvality a řemeslného zpracování značky Jaguar tvoří základ verze XE Prestige. Dvojité prošívání zaručuje odolnost a kontrastní prošívání lze kombinovat s kůžemi na sedadlech a s výplněmi dveří.

KOVOVÉ PRAHOVÉ LIŠTY

Elegantní lišty nástupních prahů z ušlechtilé oceli s nápisem Jaguar pomáhají chránit prahy dveří vašeho XE Prestige a zároveň umocňují eleganci interiéru.

VYBRANÉ PRVKY STANDARDNÍ VÝBAVY VERZE XE PRESTIGE

CENA VERZE XE PRESTIGE

Ceny verze XE Prestige začínají na 1 080 046 Kč1. K dispozici je řada prvků výbavy na přání a další příslušenství.

ZOBRAZIT TECHNICKÉ ÚDAJE

STANDARDNÍ PRVKY VÝBAVY VŠECH VERZÍ MODELU XE

INDIVIDUALIZUJTE SI XE PRESTIGE

Díky naší rozsáhlé nabídce prvků výbavy na přání a příslušenství si můžete sestavit XE Prestige přesně podle svých představ.

PROHLÉDNĚTE SI PŘÍSLUŠENSTVÍ

SESTAVTE SI SVŮJ XE

Vytvořte si XE Prestige, který bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu, způsobu jízdy a osobnímu vkusu.

1Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.