Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INTERIÉR

Cílevědomý, precizní a nádherně zpracovaný. XE je inspirujícím místem pro řidiče i spolucestující.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

NA SEDADLE ŘIDIČE

S modelem XE značky Jaguar navážete spojení v okamžiku, kdy usednete do nízko umístěných ergonomických sedadel. Zvýšená středová konzola ve vás umocní pocit, že sedíte v kokpitu a odstupňovaná přístrojová deska dotváří elegantní interiér. Všechny ovládací prvky máte na dosah ruky.

LUXUSNÍ PŘÍSTROJOVÁ DESKA

Jedinečná stupňovitá přístrojová deska modelu XE v ladných liniích klesá, a vytváří tak atmosféru elegantní prostornosti.
K dispozici je leskle černé obložení nebo řada moderních obložení z hliníku či dřeva.

XE OŽÍVÁ

Tlačítko Start modelu XE vytvoří emocionální spojení mezi vámi a pulzujícím srdcem stroje. Jeho 72 dvojitých pulzů za minutu se shoduje s tepem odpočívajícího jaguára. Stiskněte tlačítko Start a XE procitne k životu – ručičky oběhnou stupnice, motor zavrčí a vysune se otočný volič JaguarDrive Control.

IMAGE_WRAPPER_XE_16MY_099_INTERIOR_desktop_1366x650.jpg

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Námi nabízené kůže odebíráme od nejlepších dodavatelů ve Velké Británii a Itálii, abychom zaručili přirozený dojem a měkký pocit. Dvojité prošívání kůže zvyšuje odolnost a je nabízeno v kontrastních barvách, které umocňují luxusní atmosféru v interiéru XE.

INDIVIDUALIZACE

Interiér modelu XE si můžete zcela přizpůsobit svým představám. Vytvořte si jedinečný vzhled a atmosféru. My dodáme prémiové, kvalitní a moderní materiály a mimořádně pečlivé řemeslné zpracování – vy nám řeknete, jak má váš ideální interiér vypadat. Rozmanité barevné kombinace doplňuje elegantní moderní ozdobné obložení, společně s vysoce kvalitními tkaninami a kůžemi.

DETAILY V INTERIÉRU

Přirozený tvar vnitřního prostoru modelu XE můžete ještě umocnit vhodným výběrem moderních i tradičních materiálů a obložení. Krajní výdechy ventilační soustavy s matně chromovanou povrchovou úpravou tvoří přechod mezi přístrojovou deskou modelu XE a výplněmi dveří. Ambientní osvětlení interiéru modelu XE je zespodu osvětluje, čímž je zdůrazněna šířka interiéru a mimořádná pozornost věnovaná detailům.

KOMFORT PRO CESTUJÍCÍ

XE s celkovou vnější délkou 4 672 mm a šířkou 1 850 mm (bez zrcátek) nabízí na zadních sedadlech pohodlí třem dospělým cestujícím. A s objemem zavazadlového prostoru 455 litrů nabízí také velkorysý prostor pro zavazadla.

PRAKTIČNOST

Modelová řada XE s lehkou hliníkovou platformou kombinuje sportovní výkony, vyspělé technologie a osobitý design. Vytvořte si své dokonalé XE v našem konfigurátoru.