AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
I-PACE SPEC

RYZE ELEKTRICKÝ
JAGUAR I-PACE
SPECIFIKACE

KOMBINOVANÝ DOJEZD PODLE CYKLU WLTP (KM)

470 ††

Dojezd až 470 km s plně nabitým akumulátorem.

DOBA NABÍJENÍ (STŘÍDAVÝ PROUD 11 KW, 0–100 %)

8,5 hodiny*

Plné nabití z 0 na 100 % pomocí 11kW domácí nabíječky se střídavým proudem.

EMISE CO2

0 g/km

Vychutnejte si nulové emise.

ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 km/h

4,8 s

Zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy.

VYBERTE SI MODEL
VERZE VÝBAVY
VYBERTE SI SPECIFIKACI

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

WLTP je nový oficiální standardizovaný test Evropské unie, který se používá k výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. Měří spotřebu paliva a energie, dojezd a emise. Tento systém by měl poskytnout čísla bližší skutečným jízdním podmínkám. Testuje vozidla s výbavou na přání, a to daleko náročnějším testovacím postupem a jízdním profilem.


Zde uváděné ceny jsou nezávazně doporučené ceny v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar. Ceny výbavy na přání platí pro montáž ve výrobním závodě, montáž příslušenství prodejci Jaguar není v této ceně zahrnuta. Právo na tiskové chyby a nepřesnosti vyhrazeno.


Zobrazená vozidla reprezentují globální produktovou řadu značky Jaguar. Specifikace, prvky výbavy na přání a dostupnost se mohou na jednotlivých trzích lišit. Pro více informací kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar. Uváděné hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů v souladu s legislativou EU. Pouze pro účely porovnání.


Záruka na akumulátor s kapacitou 90 kWh modelu I-PACE je omezena na 8 let nebo 160 000 km (podle toho, co nastane dříve). Lze ji uplatnit v případě, že se vyskytne jakákoli výrobní vada nebo pokud autorizovaný prodejce vozů Jaguar určí, že kapacita akumulátoru klesla pod 70 %.


Včetně řidiče o hmotnosti 75 kg a doplněných provozních kapalin.

‡‡Včetně doplněných provozních kapalin.

Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA.

Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční