DOJEZD

470

km††

Očekávaný dojezd v reálných podmínkách až 470 km podle WLTP.

DOBA NABÍJENÍ

8,58

hodiny*

Plné nabití pomocí 11 kW domácí nabíječky se střídavým proudem.

EMISE

0

CO₂

Vychutnejte si nulové emise.

ZRYCHLENÍ

4,8

s

Zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 s.

VYBERTE SI MODEL

VERZE VÝBAVY

VYBERTE SI SPECIFIKACI

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Jaguar I-Pace bonnet close up  of top view

MODELY JAGUAR I-PACE

Prohlédněte si kompletní modelovou řadu.

Jaguar I Pace car charging close up view

ELEKTRICKÉ VOZY JAGUAR

Poznejte sílu elektrického pohonu.

Jaguar I-Pace left side view closeup on city road

PŘEHLED

Oceňované, ryze elektrické výkonné SUV.

††Podívejte se na hodnoty WLTP.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


*Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.


Zde uváděné ceny jsou nezávazně doporučené ceny v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar. Ceny výbavy na přání platí pro montáž ve výrobním závodě, montáž příslušenství prodejci Jaguar není v této ceně zahrnuta. Právo na tiskové chyby a nepřesnosti vyhrazeno.


††Uvedené hodnoty spotřeby pohonných hmot a emisí CO2 jsou hodnoty zjištěné podle nařízení EU 2017 / 1151 v platném znění na základě WLTP cyklu. Tyto hodnoty slouží výlučně jako ukazatel a pouze pro porovnání jednotlivých modelů vozidel a výrobců vozidel. Spotřeba paliva a emise CO2 se mohou u různých provedení modelové řady z důvodu rozdílných specifikací a rozdílné doplňkové výbavy lišit, resp. zvýšit. V závislosti na stylu jízdy, stavu silnic a dopravy jakož i v závislosti na stavu vozidla se mohou v praxi objevovat odchylné výsledky spotřeby. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Podrobné informace obdržíte u autorizovaného prodejce vozů Jaguar.


Zobrazená vozidla reprezentují globální produktovou řadu značky Jaguar. Specifikace, prvky výbavy na přání a dostupnost se mohou na jednotlivých trzích lišit. Pro více informací kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar. Uváděné hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů v souladu s legislativou EU. Pouze pro účely porovnání.


Záruka na akumulátor s kapacitou 90 kWh modelu I-PACE je omezena na 8 let nebo 160 000 km (podle toho, co nastane dříve). Lze ji uplatnit v případě, že se vyskytne jakákoli výrobní vada nebo pokud autorizovaný prodejce vozů Jaguar určí, že kapacita akumulátoru klesla pod 70 %.


Včetně řidiče o hmotnosti 75 kg a doplněných provozních kapalin.

‡‡Včetně doplněných provozních kapalin.

Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA.

Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.