UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

MODELY

Soubor jedinečných vlastností definuje vzhled a charakter každého modelu.

PAKETY VÝBAVY

Každý paket nabízí doplňkové úrovně výbavy a exkluzivní prvky.

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

R-DYNAMIC SE

Cena od

2 441 453 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

R-DYNAMIC HSE

Cena od

2 621 058 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si údaje a hodnoty.

ELEKTRICKÉ VOZY JAGUAR

Poznejte sílu elektrického pohonu.

PŘEHLED

Oceňované, ryze elektrické výkonné SUV.

*Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.

 

1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

2Platí zásady spravedlivého používání. Zahrnuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit.

3Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/auto/.

5Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar. Aplikaci Jaguar Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.

 

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

 

Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může lišit také podle země pořízení, varianty motoru a převodovky.

 

Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

 

Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

 

Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.

App Store je ochranná známka společnosti Apple Inc.

Google Play Store je ochranná známka společnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ jsou ochranné známky společnosti Trifield Productions Ltd.