AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar I-PACE Driving Along Road

BEZPEČNOST

Ve voze najdete řadu inovativních technologií. Všechny prvky byly navrženy za účelem zlepšení zážitku z jízdy a zvýšení bezpečnosti.

Při návrhu modelu I‑PACE bylo cílem zabezpečit ochranu všech cestujících, akumulátoru i ostatních účastníků provozu, a proto disponuje celou řadou bezpečnostních prvků.

Transparent View Of Jaguar I-PACE Highlighting Vehicle Safety Cage

BEZPEČNOSTNÍ SKELET

I-PACE disponuje pevným rámem z hliníku a oceli, který obklopuje akumulátor a poskytuje zvýšenou bezpečnost všem cestujícím.

 • I-PACE External Sound System

  EXTERNÍ ZVUKOVÝ SYSTÉM

  I-PACE při rychlosti pod 20 km/h vydává zvukový signál, který chodce upozorňuje na jeho přítomnost.

 • Transparent Image Of Jaguar I-Pace Displaying Airbag Positions

  AIRBAGY

  Komplexní systém šesti airbagů sestávající z airbagů pro řidiče a spolujezdce, bočních, okenních a hrudníkových airbagů pomáhá chránit posádku a je součástí standardní výbavy.

 • Jaguar I-PACE Isofix Seatbelts

  ISOFIX

  Obě krajní sedadla vzadu jsou vybavena dvěma kotevními body ISOFIX pro dětské autosedačky. Prostřední sedadlo vzadu kotevní body nemá.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY – STANDARDNÍ FUNKCE

 • ZADNÍ KAMERA

  Zadní kamera zajišťuje lepší přehled o situaci za vozidlem. Pro usnadnění parkování se na dotykové obrazovce zobrazují statické linie předpokládané dráhy vozu.

 • I-PACE Emergency Braking Example Image

  ASISTENT PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

  Pomáhá zabránit kolizím s ostatními vozidly nebo chodci za využití kamery, radaru a ultrazvukových senzorů. Pokud je zjištěno riziko potenciální čelní kolize, systém vydá zvuková a vizuální upozornění. Pokud řidič nereaguje, systém aplikuje brzdy a pomůže snížit následky možného nárazu.

 • Jaguar I-PACE On A Road

  TEMPOMAT S OMEZOVAČEM RYCHLOSTI

  Tempomat umožňuje udržovat aktuální rychlost vozidla bez nutnosti používat plynový pedál. Pomocí omezovače rychlosti lze nastavit maximální rychlost vozidla.

 • I-PACE Driving Along Road Demonstrating Traffic Sign Recognition

  ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK A ADAPTIVNÍ OMEZOVAČ RYCHLOSTI

  Systém rozpoznávání dopravních značek poskytuje informace o rychlostních omezeních a značkách se zákazem předjíždění, které zřetelně zobrazuje na přístrojové desce. Pokud je adaptivní omezovač rychlosti aktivován, na základě získaných informací přizpůsobuje rychlost vozidla zjištěným rychlostním limitům.

 • Jaguar I-PACE On Road Driver Condition Monitor

  SYSTÉM SLEDOVÁNÍ POZORNOSTI ŘIDIČE

  Systém sledování pozornosti řidiče sleduje používání volantu, brzdového a plynového pedálu. Rozpozná, že začínáte pociťovat únavu a včas vás upozorní na to, že je třeba zastavit a udělat si přestávku.

 • Video Of Jaguar I-PACE Demonstrating Lane Keep Assist

  ASISTENT PRO UDRŽOVÁNÍ VOZU V JÍZDNÍM PRUHU

  Rozpozná nechtěné vyjetí vozu z jízdního pruhu, jemným impulzem do řízení naznačí správný směr a vy tak můžete vůz navést zpět do svého pruhu.

 • I-PACE Front and Rear Parking Aid

  PARKOVACÍ SENZORY VPŘEDU A VZADU

  Parkovací senzory vpředu a vzadu, které jsou umístěny v předním a zadním nárazníku, signalizují vzdálenost od okolních překážek a pomáhají řidiči při manévrování s vozem.

VOLITELNÉ PARKOVACÍ FUNKCE

3D PROSTOROVÁ KAMERA

3D prostorová kamera nyní zahrnuje také parkovací senzory s rozsahem pokrytí 360°. Záběry ze čtyř kamer diskrétně rozmístěných po celém obvodu vozidla jsou sloučeny a na dotykové obrazovce vozidla nabízejí 3D pohled, který by jinak bez vystoupení z vozu nebylo nemožné získat.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY: PAKETY NA PŘÁNÍ

Každý paket obsahuje řadu funkcí, které přispívají k vyšší bezpečnosti a informovanosti cestujících. Blind Spot Assist Pack je standardní součástí verze výbavy I‑PACE SE. Driver Assist Pack je standardní součástí verze výbavy I‑PACE HSE.

 • Jaguar I-PACE Blind Spot Assist Detecting Approaching Vehicle

  SYSTÉM SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU S ASISTENČNÍ FUNKCÍ1

  Začnete-li měnit jízdní pruh a systém zjistí ve slepém úhlu jiný automobil, rozsvítí se výstražná kontrolka v příslušném vnějším zpětném zrcátku a asistenční funkce zároveň jemným impulsem do řízení navede váš I-PACE bezpečně mimo dráhu blížícího se vozu.

 • Jaguar I-Pace Rear Traffic Monitor Assisting With Reversing

  SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ PŘI COUVÁNÍ

  Systém varování před kolizí při couvání je obzvláště užitečný při couvání z parkovacího místa. Upozorňuje vás na nebezpečí blížící se z obou stran k  zadní části vozidla. Upozorní vás zvukovými a vizuálními výstrahami, vždy tak víte, co se děje za vámi, i když máte omezený výhled.

 • Jaguar I-Pace Clear Exit Detecting Oncoming Vehicles

  SYSTÉM SLEDOVÁNÍ BEZPEČNÉHO VYSTOUPENÍ

  Upozorňuje cestující na zadních sedadlech před vystoupením na blížící se vozidla a cyklisty. Pokud je detekována nebezpečná situace, začne na dveřích blikat výstražná kontrolka. Kontrolka zhasne ihned poté, co je otevření dveří bezpečné.

 • I-PACE Blind Spot Assist

  BLIND SPOT ASSIST PACK

  Náš paket Blind Spot Assist Pack umožňuje rozpoznat hrozbu kolize a reagovat na ni, abyste si každou jízdu mohli vychutnat s větší jistotou. Obsah paketu: systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí1, systém varování před kolizí při couvání a systém sledování bezpečného vystoupení.

 • Video Of Adaptive Cruise Control Detecting Vehicles Ahead And Slowing Jaguar I-PACE

  ADAPTIVNÍ TEMPOMAT S ASISTENTEM ŘÍZENÍ

  Adaptivní tempomat s asistentem řízení ještě více usnadňuje a zpříjemňuje jízdu po dálnici či v hustém provozu. Dosahuje toho jemnými zásahy do řízení, zrychlováním a brzděním, aby jel vůz uprostřed jízdního pruhu, a udržuje nastavenou vzdálenost od vozidel jedoucích vpředu. Stačí držet ruce na volantu, sledovat své okolí a systém vám bude pomáhat s řízením vozu.

 • I-PACE Rear Collision Monitor

  ASISTENT PRO VAROVÁNÍ PŘED ZADNÍ KOLIZÍ

  Pokud vozidlo blížící se zezadu nezpomaluje, I-PACE se automatickým blikáním výstražných světel pokusí jeho řidiče upozornit, aby zabrzdil.

 • PARKOVACÍ ASISTENT

  S parkovacím asistentem, který navede vůz na vhodné parkovací místo, je podélné parkování snazší než kdykoli předtím. Po výběru jízdy vpřed nebo vzad ovládáte pouze rychlost vozu. Oběma manévry vás provedou grafická znázornění a upozornění.

 • 3D PROSTOROVÁ KAMERA

  3D prostorová kamera využívá čtyři různé vestavěné kamery a přináší netradiční vizualizaci vozu I-PACE z pohledu třetí osoby. Nové 3D perspektivy a pohled shora v rozsahu 360° usnadňují manévrování.

Vyberte si vlastní úchvatnou kombinaci výkonu, technologií a stylu značky Jaguar.

1Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete-li měnit jízdní pruh a vozidlo detekuje ve slepém úhlu jiný automobil, jemný zásah do řízení navede váš vůz bezpečně mimo dráhu blížícího se vozidla, pokud je zjištěno nebezpečí kolize.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ