AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar I-PACE Interior

PRAKTIČNOST

I-PACE nabízí celou řadu užitečných prvků výbavy. Funkce bezdrátového nabíjení je pouze jedním aspektem moderního života. Disponuje také zesilovačem mobilního signálu, který zaručuje ničím nerušené telefonní hovory za všech okolností.

I-PACE má kompaktní vnější rozměry, ale uvnitř poskytuje mimořádný prostor. Architektura elektricky poháněného vozu nabízí volnost, kterou lze využít k vytvoření zcela nového interiéru pro všechny cestující.

Jaguar I-PACE's Spacious Design

VZDUŠNÝ DESIGN

Architektura vozu I‑PACE umožňuje posunout přední sedadla dále dopředu, kde by byl za normálních okolností umístěn motor, což přináší lepší polohu za volantem. Díky tomu vzniká mezi předními a zadními sedadly větší prostor a cestující na zadních sedadlech tak mají k dispozici více místa pro nohy a mohou si dopřát větší komfort.

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

 • ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

  Za zadními sedadly je velkorysý zavazadlový prostor o objemu 656 litrů1 a délce 967 mm. Zavazadlový prostor modelu I-PACE doplňuje úložný prostor pod kapotou o objemu 27 litrů.

 • Jaguar I-PACE In-Car Storage

  ÚLOŽNÝ PROSTOR V INTERIÉRU

  Díky absenci pohonné jednotky vznikl pod středovou loketní opěrkou vpředu prostor pro odkládací schránku o objemu 10,5 litru. Pod zadními sedadly je navíc k dispozici v celé šíři praktický úložný prostor. A protože elektromotory nevyžadují konvenční převodovku, využili jsme maximálně prostor ve středové konzole a vytvořili dokonalé místo pro uložení telefonů a klíčů.

 • NÁRAMEK ACTIVITY KEY

  Zcela nový náramek Activity Key2 druhé generace je voděodolný, nárazuvzdorný a umožňuje odemykat, zamykat a startovat váš vůz. Ať už si tedy s přáteli naplánujete jakékoli venkovní aktivity, nebudete již tradiční klíč k vozu potřebovat.

Vyberte si vlastní úchvatnou kombinaci výkonu, technologií a stylu značky Jaguar.

1U vozů vybavených vzduchovým odpružením je objem zavazadlového prostoru menší o 18 litrů.

2Náramek Activity Key je možné nabít za 2 hodiny. Výdrž baterie poté činí až 10 dní.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ