AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar I-PACE Interior

INTERIÉR

I‑PACE přetváří klasicky vyvážený důraz značky Jaguar na sportovní vlastnosti a luxusní řemeslné zpracování.

Dokonale integrované technologie, dostatek místa a mimořádně kultivovaná jízda. Provedení interiéru s dotykovými ovládacími prvky a ladnými liniemi je čisté a přehledné.

LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ

Atmosféru luxusního interiéru podtrhují krásné, ručně zpracované detaily. Obklopí vás prvotřídní dekorativní prvky a jemné dvojité kontrastní prošívání dodává interiéru vytříbený vzhled přizpůsobený na míru. V noci pak všechny exkluzivní detaily zdůrazní zřetelné bílé osvětlení.

Jaguar I-PACE's Interior

SKRYTÝ PROSTOR

Ústředním bodem interiéru vozu I‑PACE je středová konzola s čistými a plynulými liniemi. Jedinečný designový prvek navozuje příjemnou atmosféru okamžitě po otevření dveří vozu I‑PACE.

I-PACE Hidden Space

SEDADLA

 • Jaguar I-PACE Sport Seat

  SPORTOVNÍ SEDADLA

  Odborně navržená sportovní sedadla modelu I‑PACE, která vám poskytnou oporu a jistotu v každé zatáčce, jsou k dispozici v řadě různých materiálů a barev. V zájmu zvýšení pohodlí je možné využít na přání dodávanou funkci vyhřívání a chlazení.

 • Jaguar I-PACE Performance Seat

  SEDADLA PERFORMANCE

  Při výrobě na přání dodávaných sedadel Performance jsme mysleli především na sportovní vozy. Sedadla jsou vyrobena ze špičkových materiálů a poskytují účinnější boční oporu při dynamické jízdě.

TICHÁ KULTIVOVANOST

Interiér vozu poskytuje útočiště před vnějším světem. Mimořádnou kultivovanost zajišťuje propracované zapouzdření motoru, které tlumí zvuk. Výrazný design exteriéru pak minimalizuje hluk způsobený prouděním vzduchu.

Jaguar I-PACE White Interior Seating

PROTIHLUKOVÉ VRSTVENÉ SKLO

I-PACE nabízí tichou, kultivovanou jízdu. Protihlukové vrstvené sklo, ze kterého jsou vyrobena přední okna a čelní sklo, zajišťuje uvnitř modelu I‑PACE klid a omezuje pronikání okolního hluku do interiéru vozu.

Vyobrazená vozidla nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Některé popsané funkce se mohou lišit v závislosti na zvolené motorizaci. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

 • Jaguar I-PACE App used to Adjust Vehicle Settings

  PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY INTERIÉRU

  Interiér vozu I-PACE můžete před nastoupením vyhřát nebo ochladit na požadovanou teplotu pomocí aplikace Jaguar Remote1. Pokud provedete úpravu teploty interiéru vozu I-PACE před jízdou během nabíjení, bude ideální teplota zajištěna bez spotřeby energie z akumulátoru, a tedy bez vlivu na dojezd vozu.

 • Jaguar I-PACE Dials And Screen Display

  IONIZACE VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2.5

  Ionizační technologie nanoeTM přispívá k pohodlí všech cestujících. Po aktivaci tlačítka PURIFY uvnitř vozu zachytí speciálně navržený filtr částice z venkovního vzduchu, například jemné prachové částice a alergeny, jako je pyl. Toho dosahuje ionizací částic v interiéru tak, aby ulpívaly na povrchu, což pomáhá snížit množství nečistot ve vzduchu.

Vyberte si vlastní úchvatnou kombinaci výkonu, technologií a stylu značky Jaguar.

1Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar. Aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


App Store je ochranná známka společnosti Apple Inc.

Google Play Store je ochranná známka společnosti Google LLC.

NanoeTM je ochranná známka společnosti Panasonic Corporation.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ