AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Using I-PACE In Car Technologies

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Díky dokonale integrovaným technologiím je ovládání funkcí vozu I‑PACE a připojených zařízení skutečně jednoduché.

I‑PACE nabízí bezproblémové spojení se světem, v interiéru i mimo něj. Informace jsou snadno dostupné na řadě displejů a prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Vše, co potřebujete, máte vždy na dosah.

Jaguar I-Pace Dashboard And Controls

PIVI PRO

Prostředí našeho informačního a zábavního systému Pivi Pro se podobá chytrému telefonu. Důležité informace jako navigace1, média a kontakty tak máte vždy na dosah ruky.

KONEKTIVITA VE STANDARDNÍ VÝBAVĚ

 • Navigation Pro Screen Display

  ZCELA NOVÁ NAVIGACE

  Poskytuje aktuální dopravní informace a přístup k informacím o nabíjecích bodech. K dispozici máte také informace o parkování a dané lokalitě, i když právě nejste připojeni. To vše v detailním zobrazení režimu 2D či 3D, s automatickým ztlumením hlasového navádění na známých trasách.

 • Online Media

  ONLINE PACK

  Ještě lepší připojení na cestách. Díky paketu Online Pack s datovým tarifem2 máte na dosah vše, co potřebujete, včetně online médií, zpráv o počasí, informací z kalendáře a bodů zájmu. Zprávy lze nadiktovat a poté odeslat hlasovým příkazem, takže se můžete plně soustředit na řízení vozu.

 • Jaguar I-Pace Interior With Wi-Fi Symbol Overlay

  WI-FI S DATOVÝM TARIFEM3

  Na přání dodávaný Wi-Fi hotspot s připojením k síti 4G, integrovaný do vašeho vozu I-PACE, umožňuje připojit se ve vozidle k internetu. Díky Wi-Fi s datovým tarifem můžete být ve stálém spojení s přáteli a rodinou a zabavit všechny cestující streamováním videí. A to i když právě jedete daleko od frekventovaných tras. K zajištění nejlepšího možného připojení používá technologie Wi-Fi externí anténu.

 • Smartwatch Using Jaguar Remote App

  REMOTE4

  Díky aplikaci Jaguar Remote Apps budete mít ve voze I-PACE vždy k dispozici důležité informace, například aktuální dojezdovou vzdálenost. Aplikace zahrnuje optimalizovanou asistenční službu Jaguar, která v případě poruchy oznámí vaši polohu a odešle diagnostická data, a rovněž funkci nouzového asistenčního hovoru.

 • Jaguar I-Pace Touch Screen Display

  APPLE CARPLAY® A ANDROID AUTOTM

  Chytrý telefon lze snadno ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky vozu I-PACE díky systémům Apple CarPlay®5 a Android AutoTM6.

 • Secure Tracker

  SECURE TRACKER7

  Využívá sledovací technologii, která vás upozorní na pokus o odcizení vašeho vozu a odešle data o poloze vozidla do střediska pro sledování odcizených vozidel. Tuto funkci dále rozšiřuje na přání dodávaná aplikace Secure Tracker Pro7. Pokud bude vaše vozidlo odcizeno pomocí neschváleného nebo zkopírovaného klíče, odešle aplikace upozornění příslušným orgánům. Včetně předplacených služeb po dobu záruční lhůty.

 • PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ

  Na přání dodávaný průhledový displej (HUD), který vás nijak nerozptyluje, zobrazuje na čelním skle klíčové údaje, například rychlost jízdy a navigační pokyny. Nabízí zřetelnou plnobarevnou grafiku ve vysokém rozlišení.

 • INTERACTIVE DRIVER DISPLAY

  INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE

  Interaktivní displej řidiče s úhlopříčkou 12,3" a vysokým rozlišením poskytuje důležité informace o jízdě včetně celoplošné navigace s mapovými poklady zobrazovanými v režimu 3D přesně tam, kde je potřebujete. Jeho vysoké rozlišení zaručuje maximální čitelnost a přepracovaný procesor zajišťuje plynulé přechody dokonale ostré grafiky.

 • AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM

  Vdechněte hudbě život jedním ze dvou audiosystémů od britské značky MeridianTM. Prvotřídní na přání dodávaný audiosystém Meridian 3D Surround s technologií TrifieldTM poskytuje plný a zřetelný zvuk na úrovni živého vystoupení. Audiosystém MeridianTM, který je standardní součástí verze výbavy I‑PACE HSE, nabízí prostřednictvím 16 reproduktorů a 1 subwooferu nejlepší možný zvukový zážitek.

 • JAGUAR iGUIDE

  Aplikace Jaguar iGuide využívá nejmodernější technologie k vysvětlení všech potřebných funkcí a ovládacích prvků vašeho vozu I-PACE. Současně funguje jako přenosný návod k obsluze, se kterým budete mít odpověď na jakoukoli otázku vždy na dosah ruky.

Vyberte si vlastní úchvatnou kombinaci výkonu, technologií a stylu značky Jaguar.

1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

2Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

3Platí zásady spravedlivého používání služeb. Po dosažení 20 GB stažených dat za měsíc mohou být rychlost přenosu dat a funkce ve vozidle po zbytek měsíce omezeny. Podrobnosti o zásadách spravedlivého používání spojené s touto funkcí najdete v podmínkách systému InControl Pivi Pro na adrese www.jaguar.cz/incontrol/incontrol-support/terms-and-conditions. Doba přehrávání závisí na poskytovateli streamovací služby a rozlišení videa. Video ve vysokém rozlišení výrazně zvýší spotřebu dat.

4Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar. Aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.

5Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay. ​

6Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/auto/.

7Služby Secure Tracker a Secure Tracker Pro vyžadují aktivaci a lze je používat v oblastech se síťovým pokrytím. Obsahuje předplatné služby na dobu 12 měsíců s možností prodloužení na dobu platnosti záruky nebo obnovení po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může lišit také podle země pořízení, varianty motoru a převodovky.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových a vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ