AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Front View of Grey Jaguar I-PACE

EXTERIÉR

Revoluční design modelu I‑PACE je věrný duchu značky Jaguar i konceptu I‑PACE.

AERODYNAMIKA

Každý prvek aerodynamického designu modelu I‑PACE inspirovaný supersportovními vozy – od výrazných podběhů předních kol po zadní difuzor – umožňuje vozu snadno protínat vzduch a zajistit mu tak optimální dojezd a stabilitu.

Front View Of Jaguar I-PACE

VÝDECH KAPOTY

Výrazný tvar masky chladiče směřuje dovnitř a omezuje odpor vzduchu tím, že ho odvádí výdechem kapoty přes linii střechy, která je zakřivená za účelem dosažení maximální účinnosti.

Rear Shot Of Jaguar I-PACE

ZADNÍ DIFUZOR

Ostré rohy v zadní části vozu podporují proudění vzduchu směrem od vozidla a minimalizují rozdíly tlaku způsobující aerodynamický odpor.

 Side View Of Jaguar I-PACE

KLIKY DVEŘÍ

Pro zajištění hladkého proudění vzduchu kolem celého exteriéru je vůz vybaven výsuvnými klikami, které jsou zapuštěny ve dveřích.

Angled View Of Side And Rear Of Jaguar I-PACE

ELEGANTNÍ SPODNÍ LINIE OKEN

Interiér je umístěný nízko a elegantní blatníky vytvářejí dojem pohybu a doplňují dynamickou, zužující se spodní linii oken.

DESIGN

Díky štíhlým futuristickým LED světlometům s charakteristickými světly pro denní svícení (DRL) ve tvaru dvojitého písmene „J“ je I‑PACE na silnici nepřehlédnutelný. Mimořádně elegantní vzhled vozu doplňuje střecha v barvě karoserie, v kontrastní černé barvě nebo ve verzi s panoramatickým skleněným střešním oknem.

View Of Jaguar I-PACE Front Headlight

LED SVĚTLOMETY

Chcete-li si dopřát ještě lepší viditelnost a vyšší bezpečnost při jízdě za tmy, zvolte Matrix LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení (DRL) z naší nabídky výbavy na přání. Tento systém nepřetržitě využívá dálková světla, ale automaticky upravuje tvar paprsku tak, aby neoslňoval protijedoucí vozidla.

View Of Jaguar I-PACE Rear Headlight

KONCOVÁ LED SVĚTLA

Elegantní koncová světla vozu I-PACE rovněž využívají technologii LED. Zvolíte-li na přání dodávané Matrix LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení (DRL), budou i koncová světla vybavena stejnými animovanými ukazateli směru, kterými disponují světlomety.

Overhead View Of Jaguar I-PACE

VARIANTY STŘECHY

I‑PACE je k dispozici se střechou v barvě vozu či v černém kontrastním provedení, případně s panoramatickým skleněným střešním oknem. Tónované sklo absorbuje infračervené záření a zabraňuje pronikání slunečního svitu, UV záření a tepla do interiéru vozu.

KOLA JAGUAR

Vyberte si z nabídky 10 kol a dopřejte svému vozu I-PACE osobitý styl. K dostání ve velikostech od 18" do 22".

Na přání dodávaná kola zahrnují 20" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Polished Technical Grey (Style 5070).

Close up of a Jaguar I-PACE wheel with Growler centre badge

Vyberte si vlastní úchvatnou kombinaci výkonu, technologií a stylu značky Jaguar.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • FUNKČNÍ