AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar I-Pace driving with carrying accessories

JAGUAR I-PACE PŘÍSLUŠENSTVÍ NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ PRO EXTERIÉR

Pakety výbavy pro exteriér dodají designu I‑PACE ještě výraznější vzhled.

Jaguar I-PACE with Bright Pack

BRIGHT EXTERIOR PACK

Zářný příklad luxusního charakteru modelu I-PACE. Paket obsahuje čepy masky chladiče, kryty vnějších zpětných zrcátek, okenní lišty a zadní difuzor – to vše s chromovanou povrchovou úpravou.

Jaguar I-PACE with Black Pack

BLACK EXTERIOR PACK

Leskle černé prvky dodají mimořádně atraktivnímu vzhledu modelu I-PACE osobitý styl. Včetně leskle černých okenních lišt, leskle černé masky chladiče s orámováním ve stejném odstínu a krytů vnějších zpětných zrcátek v odstínu Narvik Black. Celkový vzhled doplňuje znak v černé barvě.

Jaguar I-Pace 3/4th view.

PREMIUM BLACK PACK

Paket Premium Black Pack rozšiřuje prvky obsažené v paketu Black Exterior Pack. Obsahuje 22" kola z lehké slitiny Gloss Black (Style 5056) a spoiler na víku zavazadlového prostoru. Navíc si budete moci užívat přednosti vzduchového odpružení.

  • VARIANTY STŘECHY

    Umocněte styl modelu I-PACE pevným panoramatickým střešním oknem nebo černou kontrastní střechou. Panoramatické skleněné střešní okno zaplavuje interiér přirozeným světlem. Kontrastní černá střecha zaujímá prostor od čelního skla až po zadní spoiler.

  • KOLA NA PŘÁNÍ

    Pro Jaguar I-PACE je k dispozici nabídka kol na přání. Vyberte si styl a rozměr, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a vkusu. 18" kola jsou ideální pro delší dojezd. 22" kola jsou stylovým doplňkem vozu.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ PRO INTERIÉR

Díky paketům výbavy na přání pro interiér modelu I-PACE si svůj vůz užijete na maximum.

TECHNOLOGY PACK

Paket Technology Pack klade důraz na zprostředkování co nejlepšího zážitku z integrovaných technologií modelu I‑PACE, a to prostřednictvím doplňkového průhledového displeje, bezdrátového nabíjení se zesilovačem signálu a vnitřního zpětného zrcátka ClearSight.

CONVENIENCE PACK

Pokud pravidelně vozíte nejen spolujezdce, paket Convenience Pack je ideální volbou. Tento paket obsahuje síť do zavazadlového prostoru, systém Click and Go, praktické senzorově ovládané víko zavazadlového prostoru a náramek Activity Key3 pro rychlejší a jednodušší přístup do vozidla.

PREMIUM INTERIOR UPGRADE PACK

Pokud ve voze I‑PACE trávíte hodně času, zajisté chcete, aby vypadal skvěle a také abyste se v něm skvěle cítili. Jde o jednoduchý a účinný způsob upgradu interiéru pomocí rozšířené kožené výbavy, kobercových rohoží, osvětlených prahových lišt, prémiového osvětlení interiéru a velurového čalounění stropu.

COLD CLIMATE PACK

Paket Cold Climate Pack zaručuje pohodlnou jízdu za chladného počasí. Vyhřívané čelní sklo a trysky ostřikovačů zajistí výhled bez omezení námrazou a vyhřívaný volant udrží za chladných dnů vaše ruce v teple.

Autoplay Stop

BEZPEČNOST A ASISTENCE

Vůz byl navržen tak, aby umocnil váš požitek z jízdy a současně zvýšil bezpečnost prostřednictvím inovativních technologií.

DRIVER ASSIST PACK

Paket Driver Assist Pack nabízí soubor asistenčních systémů, včetně systému sledování slepého úhlu s asistenční funkcí, systému varování před kolizí při couvání, adaptivního tempomatu s asistentem řízení a asistenta varování před zadní kolizí. Všechny jsou navrženy tak, aby byla každá vaše jízda jednodušší, bezpečnější a příjemnější.

PERSONALIZACE

Dodejte vozu I-PACE osobitý výraz a prozkoumejte příslušenství odpovídající vašemu životnímu stylu.

PŘEDNÍ A ZADNÍ LAPAČE NEČISTOT

Přední a zadní lapače nečistot s logem Jaguar doplní křivky vozu a ochrání ho před vodou, znečištěním a poškozením odletujícími kamínky.

PAKET PET CARE AND ACCESS PACK

Obsahuje vše, co je třeba k pohodlné přepravě domácích mazlíčků. Kombinace mříže do zavazadlového prostoru v celé výšce interiéru, prošívané vložky do zavazadlového prostoru, přístupové rampy a přenosného mycího systému.

SÍŤ NA PODLAHU ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Síť na podlahu slouží k vytvoření dodatečného uzavřeného odkládacího prostoru v zavazadlovém prostoru. Usnadňuje zajištění volně uložených předmětů, jako jsou tašky a malá zavazadla.

STŘEŠNÍ NOSIČ JÍZDNÍCH KOL S UPEVNĚNÍM ZA KOLO

Nosič jízdních kol se snadnou montáží na střechu, pro rámy kol o průměru až 100 mm. Možnost montáže na obě strany střechy.

Autoplay Stop

KOLEKCE JAGUAR

Naše exkluzivní řada luxusního oblečení, doplňků a dárků je inspirována našimi vozy a jejich designem.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

1Pouze kompatibilní chytré telefony.

2Podléhá místním předpisům. Řidiči, kteří nosí brýle s bifokálními nebo varifokálními skly a mají potíže se zaostřováním v digitálním režimu zpětného zrcátka ClearSight, mohou kdykoli přejít na normální režim zrcátka.

3Náramek Activity Key je možné nabít za 1 hodiny. Výdrž baterie poté činí až 7 dní.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může lišit také podle země pořízení, varianty motoru a převodovky.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční