Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INTERIÉR

V modelu F‑TYPE zažijete dokonalé spojení se svým vozem. Každý aspekt interiéru s konfigurací 1+1 je navržen tak, aby vytvořil toto splynutí. Budete se v něm cítit dokonale chráněni, což vynese vaše zážitky z jízdy do nových výšin.

placeholder_MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

Interiéru modelu F-TYPE dominuje kombinace ergonomických prvků a sportovního stylu: dokonale navržený design, jednoduché ovládání a přehledná přístrojová deska.

Jaguar F-TYPE Interior Design

INDIVIDUÁLNÍ STYL

S velkým množstvím dostupných variant poskytuje interiér modelu F‑TYPE příležitost pro individuální vyjádření. Styl interiéru lze přizpůsobit pomocí různých typů prošívání, materiálů a barevných kombinací. Ze svého modelu F‑TYPE si snadno vytvoříte ideální sportovní vůz.

Jaguar F-TYPE Interior Driver Controls

OVLÁDÁNÍ VOZU ORIENTOVANÉ NA ŘIDIČE

Přístrojová deska je jednoduchá, srozumitelná a snadno čitelná. Dva velké analogové ukazatele jsou nepostradatelnou součástí sportovního vozu. Tříramenný volant disponuje prvky pro snadné ovládání nejdůležitějších funkcí. Ve vozech vybavených automatickou převodovkou umožňují řadicí páčky umístěné za rameny volantu sekvenční řazení prsty bez nutnosti pouštět volant z rukou.

LEHKÁ SEDADLA

Při návrhu sedadel Sport a Performance pro model F‑TYPE jsme se zaměřili především na požadavky sportovních vozů. Lehčí hořčíková konstrukce sedadel ušetří v porovnání s modely předchozí generace více než 8 kg** hmotnosti. Jejich elegantní tvar zabere méně místa a nabízí větší rozsah poloh pro sezení. Sedadla Performance poskytují lepší boční oporu při dynamické jízdě a pro větší pohodlí nabízejí možnost chlazení.

**Porovnání úspory hmotnosti pro sedadla Performance.
Vozidla v těchto videích nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením
a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

F-Type Configurable Ambient Lighting

KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ*

Stiskněte tlačítko Start a interiér modelu F‑TYPE ožije záplavou světla. Konfigurovatelné ambientní osvětlení umožňuje ještě vyšší míru individualizace výběrem fosforově modrého, bledě modrého, bílého, korálového nebo červeného světla přesně podle vaší nálady nebo stylu. Aktivací režimu Dynamic se osvětlení dramaticky změní a madla dveří, středová konzola a přístrojová deska se rozzáří červeným světlem.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Zavazadlový prostor verze Coupé jsme navrhli tak, aby vznikl sportovní vůz vhodný pro každý životní styl. Zavazadlový prostor o kapacitě až 408 litrů dokáže soupeřit s některými známými rodinnými hatchbacky. Pro snadný přístup lze víko zavazadlového prostoru otevřít či zavřít prostřednictvím tlačítka, je-li vůz vybaven na přání dodávanou funkcí elektrického ovládání.

F‑TYPE byl navržen, aby poskytoval ryzí radost z jízdy. Jeho dokonalé technologie mu propůjčují širokou škálu vlastností, které uspokojí nároky každého řidiče při jízdě po jakékoli silnici. Coupé nebo Cabriolet, pohon zadních kol nebo pohon všech kol, manuální nebo automatická převodovka – řada F‑TYPE nabízí správnou volbu pro každého řidiče. V našem konfigurátoru si můžete navrhnout a sestavit dokonalý F‑TYPE přesně podle svých představ.

*Dostupnost závísí od zvolené motorizace a verze modelu F‑TYPE. Více informací naleznete v konfigurátoru nebo ceníku modelu F‑TYPE.