Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Výkonné, citlivé zážehové motory. Lehká hliníková konstrukce. Sofistikovaný podvozek. F‑TYPE nabízí opravdové výkony.

X152_19MY_033_GLHD-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650

Lehká a odolná hliníková karoserie tvoří dokonalý základ sportovního vozu F‑TYPE. Precizně zpracovaný podvozek s lichoběžníkovými nápravami zajišťuje skvělou ovladatelnost a dokonale doplňuje řadu výkonných motorů modelu F‑TYPE.

Play Video

POHON VŠECH KOL (AWD)

Pohon všech kol (AWD) modelu F‑TYPE
s inteligentním systémem řízení dynamiky hnacího řetězce (Intelligent Driveline Dynamics, IDD) nabízí suverénní výkon s vynikající ovladatelností na jakémkoli povrchu. Tento systém dodávaný na přání u verzí F‑TYPE a F‑TYPE R‑Dynamic a standardně
u verzí F‑TYPE R a F‑TYPE SVR dělá z tohoto modelu Jaguar nejdynamičtější sportovní vůz.

Vozidla v těchto videích nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

JÍZDNÍ KOMFORT
A OVLADATELNOST

Model F‑TYPE charakterizuje vynikající ovladatelnost a okamžité reakce na řízení. Prvotřídní pohon doplňuje tuhý podvozek, náš vlastní systém dvojitého lichoběžníkového zavěšení s kovanými hliníkovými rameny a důmyslný systém elektromechanického posilovače řízení EPAS (Electric Power Assisted Steering).

Vozidla v těchto videích nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením
a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

NABÍDKA BRZDOVÝCH SYSTÉMŮ

TECHNOLOGIE PRO LEPŠÍ JÍZDNÍ DYNAMIKU

Dynamičnost modelu F‑TYPE zajišťují naše vyspělé technologie. Systém Torque Vectoring nabízí řízené nezávislé brzdění vnitřních předních a zadních kol při zatáčení pro lepší vlastnosti
v zatáčkách a snížení nedotáčivosti. Elektronický aktivní diferenciál* dokáže tuto funkci ještě vylepšit a ve spolupráci se systémem Intelligent Driveline Dynamics přesně distribuuje točivý výkon na jednotlivých zadních kolech. Pro zajištění optimálního komfortu a kontroly systém Adaptive Dynamics* analyzuje vozovku a váš jízdní styl a odpovídajícím způsobem upravuje chování modelu F‑TYPE.

*Dostupnost těchto systémů závisí na zvolené verzi a motoru. Podrobnosti najdete
v konfigurátoru nebo v ceníku.

Vozidla v těchto videích nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením
a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

F‑TYPE byl navržen, aby poskytoval ryzí radost z jízdy. Jeho dokonalé technologie mu propůjčují širokou škálu vlastností, které uspokojí nároky každého řidiče při jízdě po jakékoli silnici. Coupé nebo Cabriolet, pohon zadních kol nebo pohon všech kol, manuální nebo automatická převodovka – řada F‑TYPE nabízí správnou volbu pro každého řidiče. V našem konfigurátoru si můžete navrhnout a sestavit dokonalý F‑TYPE přesně podle svých představ.

*Dostupnost závísí od zvolené motorizace a verze modelu F‑TYPE. Více informací naleznete v konfigurátoru nebo ceníku modelu F‑TYPE.