Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Vyspělá technologie modelu F‑TYPE dokonale ladí s jeho sportovním charakterem. Díky ní se můžete spolehnout na pocit bezpečí, nepřetržité spojení s okolním světem a zábavu podle vašich představ.

F‑TYPE vás pomocí nejmodernějšího informačního a zábavního systém Touch Pro a precizních audiosystémů stylově propojí s okolním světem, poskytne vám informace a zajistí zábavu.

INTUITIVNÍ A PŘEHLEDNÉ OVLÁDÁNÍ

Osmipalcový barevný dotykový displej modelu F‑TYPE nabízí snadné ovládání informačního a zábavního systému InControl. Díky němu můžete přímo ovládat navigaci, hudbu, telefon, klimatizaci a mnoho dalších asistenčních systémů včetně parkovacích senzorů a konfigurovatelného režimu Dynamic*.

A screen inside the Jaguar F type sports car showing incontrol touch pro technologies

TOUCH PRO

Informační a zábavní systém Touch Pro je nyní součástí standardní výbavy modelu F‑TYPE. Systém Touch Pro má skvělou odezvu, disponuje intuitivním uživatelským rozhraním se zřetelnou grafikou a jedná se o nejvyspělejší informační a zábavní systém, který kdy značka Jaguar vytvořila. Vlastnictví a řízení modelu F‑TYPE je snazší a zábavnější než kdy dříve.

PROZKOUMEJTE SYSTÉM TOUCH PRO

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Britské značky Jaguar a Meridian proslulé důrazem na design, inovace a výkon vytvořili dokonalé partnerství, aby vám nabídli úchvatný zážitek z poslechu jako na koncertu. Algoritmus od společnosti Meridian zajišťuje výjimečný zvuk pro všechny cestující.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A PRVKY BEZPEČNOSTNÍ VÝBAVY

Jaguar f type sports car technology PEDESTRIAN CONTACT SENSING SYSTEM

SYSTÉM NA OCHRANU CHODCŮ

Tento systém přispívá k ochraně osob vně i uvnitř vozu. Pokud dojde ke kontaktu vozu s chodcem, náš progresivní systém na ochranu chodců automaticky nadzdvihne kapotu motoru, aby se zmírnil potenciální náraz.

F‑TYPE byl navržen, aby poskytoval ryzí radost z jízdy. Jeho dokonalé technologie mu propůjčují širokou škálu vlastností, které uspokojí nároky každého řidiče při jízdě po jakékoli silnici. Coupé nebo Cabriolet, pohon zadních kol nebo pohon všech kol, manuální nebo automatická převodovka – řada F‑TYPE nabízí správnou volbu pro každého řidiče. V našem konfigurátoru si můžete navrhnout a sestavit dokonalý F‑TYPE přesně podle svých představ nebo
si sjednat zkušební jízdu.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na zvolené pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou kartu SIM s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

*Výbava na přání .

Kombinovaná spotřeba paliva a kombinované emise CO2:
F-TYPE (300 k) s automatickou převodovkou: 7,2 l/100 km, emise CO2: 163 g/km
F-TYPE (340 k) s manuální převodovkou: 9,8 l/100 km , emise CO2: 234 g/km
F-TYPE (340 k) s automatickou převodovkou: 8,4 l/100 km, emise CO2: 199 g/km  
F-TYPE (380 k) s manuální převodovkou: 9,8 l/100 km, emise CO2: 234 g/km
F-TYPE (380 k) s automatickou převodovkou: 8,6 l/100 km, emise CO2: 203 g/km
F-TYPE AWD (380 k) s automatickou převodovkou: 8,9 l/100 km, emise CO2: 211 g/km
F-TYPE 400 Sport (400 k) s automatickou převodovkou: 8,6 l/100 km, emise CO2: 203 g/km
F-TYPE 400 Sport AWD (400 k) s automatickou převodovkou: 8,9 l/100 km, emise CO2: 211 g/km
F-TYPE R AWD (550 k) s automatickou převodovkou: 11,3 l/100 km, emise CO2: 269 g/km
F-TYPE SVR AWD (575 k) s automatickou převodovkou: 11,3 l/100 km, emise CO2: 269 g/km