Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Vyspělá technologie modelu F‑TYPE dokonale ladí s jeho sportovním charakterem. Díky ní se můžete spolehnout na pocit bezpečí, nepřetržité spojení s okolním světem a zábavu podle vašich představ.

JGLR_X15219_PRT_0002_013GE-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650

F‑TYPE vás pomocí nejmodernějšího informačního a zábavního systém Touch Pro a precizních audiosystémů stylově propojí s okolním světem, poskytne vám informace a zajistí zábavu.

Jaguar F-Type In Car Technologies

INTUITIVNÍ A PŘEHLEDNÉ OVLÁDÁNÍ

10” barevný dotykový displej modelu F‑TYPE nabízí snadné ovládání informačního a zábavního systému. Díky němu můžete přímo ovládat navigaci, hudbu, telefon, klimatizaci a mnoho dalších asistenčních systémů včetně parkovacích senzorů a konfigurovatelného režimu Dynamic*.

Jaguar InControl Touch Pro Screen F-TYPE

TOUCH PRO

Model F‑TYPE je nyní standardně vybaven informačním a zábavním systémem Touch Pro s 10" dotykovým displejem. Systém Touch Pro má skvělou odezvu, disponuje intuitivním uživatelským rozhraním se zřetelnou grafikou a jedná se o nejvyspělejší automobilový informační a zábavní systém, který kdy značka Jaguar vytvořila.

PROZKOUMEJTE SYSTÉM TOUCH PRO
jaguar f type luxury meridian sound system speaker

AUDIOSYSTÉMY MERIDIANTM

Ve spolupráci s britskou značkou Meridian, která je odborníkem na audiosystémy, jsme vytvořili dva skvěle vybavené audiosystémy určené speciálně pro model F‑TYPE. Součástí standardní výbavy je audiosystém Meridian o výkonu 380 W s 8 reproduktory a 2 subwoofery. Na přání dodávaný audiosystém Meridian Surround o výkonu 770 W s 10 reproduktory a 2 subwoofery zajistí akustiku koncertního sálu prostřednictvím exkluzivní technologie TrifieldTM značky Meridian.

PROZKOUMEJTE AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A PRVKY BEZPEČNOSTNÍ VÝBAVY

Jaguar f type sports car technology PEDESTRIAN CONTACT SENSING SYSTEM

SYSTÉM NA OCHRANU CHODCŮ

Tento systém přispívá k ochraně osob vně i uvnitř vozu. Pokud dojde ke kontaktu vozu s chodcem, náš progresivní systém na ochranu chodců automaticky nadzdvihne kapotu motoru, aby se zmírnil potenciální náraz.

F‑TYPE byl navržen, aby poskytoval ryzí radost z jízdy. Jeho dokonalé technologie mu propůjčují širokou škálu vlastností, které uspokojí nároky každého řidiče při jízdě po jakékoli silnici. Coupé nebo Cabriolet, pohon zadních kol nebo pohon všech kol, manuální nebo automatická převodovka – řada F‑TYPE nabízí správnou volbu pro každého řidiče. V našem konfigurátoru si můžete navrhnout a sestavit dokonalý F‑TYPE přesně podle svých představ.

*Výbava na přání

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na zvolené pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou kartu SIM s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.