Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

Ladné linie, dokonalé kontury, výrazná záď – nezaměnitelný vzhled modelu F‑TYPE vás nenechá na pochybách. Je to ryzí sportovní vůz
s úchvatným výkonem.

placeholder_MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

Působivé linie modelu F‑TYPE a jeho nádherné proporce odhalují jeho ušlechtilý rodokmen – jde o nejnovější přírůstek do rodiny výkonných sportovních vozů Jaguar. Na jeho tvaru se podílel samotný vítr. Optimalizace designu probíhala za pomoci nejmodernějších metod CFD (Computational Fluid Dynamics) značky Jaguar. Karoserie se může pochlubit vynikajícími aerodynamickými vlastnostmi, které zaručují nízké hodnoty vztlaku a skvělou stabilitu při vysokých rychlostech. Bez ohledu na rychlost, jakou jedete, adaptivní LED světlomety modelu F‑TYPE přizpůsobí svůj kužel světla tak, aby bylo zajištěno nejlepší možné osvětlení.

jaguar f type luxury sports car drving down a road at night

LED SVĚTLOMETY

Model F‑TYPE vynikne i v noci. Jeho LED světlomety* s LED světly pro denní svícení ve tvaru písmene J jsou právě tak výkonné, jak vypadají. Tato elegantní světla přizpůsobují šířku a hloubku světelného kužele rychlosti vozu a nabízí světlo, které se kvalitou blíží dennímu světlu. Za všech okolností budete mít k dispozici to nejlepší možné osvětlení bez ohledu na prostředí, což napomáhá snadno rozlišit okolní objekty a snížit únavu očí.

*Standardní výbava verzí F-TYPE R-Dynamic, F-TYPE R a F-TYPE SVR. Výbava na přání verze F-TYPE.

VARIANTY STŘECH PRO VERZI COUPÉ

HLINÍKOVÁ STŘECHA

Hliníková střecha modelu F‑TYPE je stejně odolná
a lehká jako ostatní části vozu. Dodává vozu ryzí vzhled Coupé. Svou barvou, stylem a liniemi ideálně doplňuje působivý profil modelu F‑TYPE. F‑TYPE
s hliníkovou střechou je nejryzejším vyjádřením sportovního vozu.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno, dodávané na přání, propouští do interiéru více přirozeného světla
a vytváří v něm atmosféru ještě větší vzdušnosti. Požadavek na větší soukromí vyřeší manuálně ovladatelná clona, která zabrání pronikání světla do interiéru.

STŘECHA Z UHLÍKOVÉHO KOMPOZITU

Tato střecha, dodávaná na přání, je vyrobena
z vnějších a vnitřních panelů, jejichž vzájemným slepením vzniká odolná a lehká střešní konstrukce. Výsledkem je o 20 procent nižší hmotnost než
u standardní hliníkové střechy. Strukturu uhlíkových vláken je vidět díky velmi kvalitnímu čirému laku vytvářejícímu dojem mimořádné hloubky.

SKLÁDACÍ STŘECHA

Lehká skládací střecha modelu F‑TYPE Cabriolet se dodává ve čtyřech různých barvách. Lehká skládací střecha je odhlučněna kompozitovou tkaninou a plynule přechází do vyhřívaného zadního skla. Střechu lze otevřít nebo zavřít za pouhých 12 sekund a plně automaticky ovládat i za jízdy rychlostí až 50 km/h.

Vozidla v těchto videích nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením
a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

KONCOVÁ LED SVĚTLA

Koncová světla kopírující křivky vozu působí díky elegantní LED technologii decentně a dodávají vozu moderní charakter. Zezadu umocňují dojem šířky a nádherně dynamické proporce modelu F‑TYPE.

F‑TYPE byl navržen, aby poskytoval ryzí radost z jízdy. Jeho dokonalé technologie mu propůjčují širokou škálu vlastností, které uspokojí nároky každého řidiče při jízdě po jakékoli silnici. Coupé nebo Cabriolet, pohon zadních kol nebo pohon všech kol, manuální nebo automatická převodovka – řada F‑TYPE nabízí správnou volbu pro každého řidiče. V našem konfigurátoru si můžete navrhnout a sestavit dokonalý F‑TYPE přesně podle svých představ.

*Dostupnost závísí od zvolené motorizace a verze modelu F‑TYPE. Více informací naleznete v konfigurátoru nebo ceníku modelu F‑TYPE.