Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F‑TYPE SVR COUPÉ

F‑TYPE SVR, poháněný motorem, jehož výkon byl zvýšen na 575 k, byl zkonstruován pro nejvyšší úroveň výkonu, radosti z jízdy a sportovních vlastností, což dokládá nejvyšší rychlost 322 km/h.

placeholder_MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

OD

3 682 756 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON
  • 575 k
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 KM/H
  • 3,7 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 322 km/h

Naše divize Special Vehicle Operations (SVO) vyrábí vozy, které nabízí to nejlepší od značky Jaguar: úchvatný výkon, výjimečný luxus a špičkové technologie. Nejnovějším výtvorem prvotřídního technického střediska SVO je F‑TYPE SVR, naše dosud nejvýkonnejší verze modelu F‑TYPE.

Dvourotorové mechanické dmychadlo jednotky 5,0 l V8 zajišťuje pohotové reakce a mimořádnou hnací sílu
v jakýchkoli otáčkách. Držte se pevně! Vůz dosáhne zrychlení z 0-100 km/h za 3,7 sekundy a nejvyšší rychlosti 322 km/h*.

*Po odstranění standardně dodávaného aktivního aerodynamického spoileru z uhlíkového kompozitu se sníží max. rychlost VERZE F‑TYPE SVR Coupé z 322 km/h na 300 km/h.

DOKONALOST V KAŽDÉM DETAILU

Poznejte dokonalý F‑TYPE. F‑TYPE SVR je lehčí
a rychlejší díky přepracované aerodynamice, která zvyšuje přilnavost, a technologii pohonu všech kol značky Jaguar zajišťující maximální trakci za všech okolností. Vše je optimalizováno pro impulzivní závodní výkon v ryzím duchu značky Jaguar.

Play Video

Vozidla v těchto videích nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

X152_19MY_096_GLHD-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650

STYLOVÝ INTERIÉR

Prošívaná sedadla Performance zajišťují komfort
a oporu těla a moderní povrchové úpravy vytváří atmosféru dokonalého luxusu.

ODLEHČENÉ TECHNOLOGIE

Hmotnost je nepřítelem sportovních výkonů. Proto jsme konstrukci vozu F‑TYPE SVR maximálně zeštíhlili. Každý gram se počítá. Lehká výfuková soustava z titanu a slitiny Inconel® snižuje hmotnost o 16 kg, zatímco atraktivní kovaná kola z lehké slitiny nabízejí celkové snížení hmotnosti o 13,8 kg. U každého přepracovaného prvku zavěšení zadních kol bylo dosaženo snížení hmotnosti o 0,6 kg v porovnání s konvenčními prvky a na přání dodávaná brzdová soustava Carbon Ceramic s průměrem kotoučových brzd 398 mm vpředu a 380 mm vzadu snižuje hmotnost o 21 kg v porovnání s nekeramickým typem brzd. Každý ušetřený gram optimalizuje akceleraci vozu F‑TYPE SVR, zrychluje jeho reakce, vylepšuje ovladatelnost a zkracuje brzdnou dráhu – výsledkem jsou nezapomenutelné zážitky z jízdy.

OBJEVTE VÝJIMEČNOU JÍZDNÍ DYNAMIKU

AERODYNAMIKA

Zadní aerodynamický spoiler je významným činitelem, který zdokonaluje sportovní výkony vozu F‑TYPE SVR, přičemž nabízí jak nižší aerodynamický odpor vzduchu, tak vyšší přítlak. Spoiler je vyšší a širší, takže může působit v celé šířce vozu. Vysunutý spoiler snižuje součinitel aerodynamického odporu vzduchu
o 2,5 procenta a součinitel vztlaku o 15 procent. Další aerodynamická vylepšení optimalizují proudění vzduchu
v motorovém prostoru, aby bylo zajištěno optimální chlazení
a rovnoměrné působení přítlaku. Hladká spodní část vozu a zadní difuzor snižují aerodynamický odpor vzduchu, usměrňují proudění vzduchu a zvyšují stabilitu.

PROHLÉDNĚTE SI EXTERIÉR

TECHNOLOGIE POHONNÉHO ÚSTROJÍ

Naprosto vrcholné výkony podává motor 5,0 l V8 verze F‑TYPE SVR. Díky novému nastavení byl jeho výkon zvýšen na neuvěřitelných 575 k a točivý moment na 700 Nm. Systém pohonu všech kol funguje v součinnosti s elektronickým aktivním diferenciálem a pomáhá zvýšit trakci a stabilitu a umožňuje tak plně využít úctyhodný výkon vozu F‑TYPE SVR.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGII MOTORŮ

F‑TYPE SVR COUPÉ – PRVKY VÝBAVY

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU F‑TYPE

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ F‑TYPE

Sestavte si F‑TYPE, který bude skutečně jedinečný. Vyberte si barvu karoserie i provedení střechy, a rovněž kola, která je doplní. Upravte si interiér podle vlastního vkusu: zvolte si ideální sedadla, povrchové úpravy a barevné kombinace. Váš F‑TYPE bude skutečně výjimečný, neboť kromě výše uvedeného máte
k dispozici řadu prvků výbavy na přání, stylových paketů
a příslušenství.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

REZERVUJTE SI ZKUŠEBNÍ JÍZDU VOZEM JAGUAR

Zažijte výkon, luxus a adrenalin při zkušební jízdě vozem Jaguar u autorizovaného prodejce Jaguar.

X152_19MY_019_GLHD-MODEL_DISPLAY-desktop-1366x769

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy.