Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR

Finální úpravy vzhledu, díky kterým bude váš F‑TYPE zcela jedinečný.

Play Video

Vozidla v těchto videích nemusí přesně odpovídat aktuálním vylepšením a modernizacím. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Příslušenství Jaguar vám umožní uzpůsobit váš F‑TYPE tak, aby odrážel váš vkus, životní styl a zájmy. Prohlédněte si, co vše máte k dispozici, sestavte si váš F‑TYPE snů nebo si projděte náš online katalog s kompletní řadou příslušenství.

PŘÍSLUŠENSTVÍ Z UHLÍKOVÉHO KOMPOZITU SILVER WEAVE

Dodejte svému dynamickému vozu F‑TYPE dravost prostřednictvím tohoto lehkého výkonného příslušenství. Řada příslušenství z uhlíkového kompozitu Silver Weave zahrnuje kryty bočních ventilačních otvorů a ventilačních otvorů na kapotě, kryty zpětných zrcátek a ochranné oblouky pro příprad převrácení.

FTYPE_18MY_ACCESSORIES_FULLWIDTH_Carbon_Fibre_Device-Desktop_1366x600.jpg

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO INTERIÉR

Vylepšete interiér svého vozu F‑TYPE a vyjádřete svůj styl prostřednictvím tohoto prémiového příslušenství. Můžete vybírat
z široké řady zahrnující například inidividualizované osvětlené prahové lišty a na dotek příjemné hliníkové páčky pro rychlé řazení. Výkon vozu vám zprostředkuje prvotřídní řadicí páka
z uhlíkového kompozitu s lakovanou povrchovou úpravou ve vysokém lesku.

placeholder_MODEL_DISPLAY-desktop-1366x650.jpg

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO EXTERIÉR

F-TYPE je ryze sportovní vůz s vysoce výkonným motorem.
S množstvím prémiového příslušenství navrženého pro zvýšení kapacity, komfortu a všestrannosti, lze z modelu F‑TYPE rovněž udělat praktický sportovní vůz. Tato řada produktů, která je navržena tak, aby dokonale ladila s modelem F‑TYPE a dodala mu optimální vlastnosti, zahrnuje aerodynamický deflektor* pro snížení proudění vzduchu a turbulencí v prostoru pro cestující. Praktický zadní nosič lyží je bezpečný systém značky Jaguar pro přepravu vybavení pro zimní sporty. K dispozici jsou rovněž stylové leskle černé oblouky pro případ převrácení.

*Standardní výbava verzi F‑TYPE R a F‑TYPE SVR Cabriolet.

IMG_WRAPPER_FTYPE_18MY_ACCESSORIES_FULLWIDTH_Exterior_Device-Desktop_1366x600.jpg

Při sestavování vašeho vozu F‑TYPE si můžete zvolit verzi modelu F‑TYPE a přidávat výbavu a příslušenství dle libosti.
A chcete-li zajít ještě dál a přizpůsobit si svůj F‑TYPE i dalšími prvky kromě těch nabízených, proč si neprojít náš kompletní online katalog příslušenství?