Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F‑PACE S

F-PACE ve své nejúchvatnější a nejsportovnější podobě.

Jaguar F-PACE S Model

OD

1 956 207 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 171 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 6,5 l/100 km s automatickou převodovkou

OD

1 956 207 Kč*

  • KOMBINOVANÉ EMISE CO2
  • od 171 g/km s automatickou převodovkou
  • KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA
  • od 6,5 l/100 km s automatickou převodovkou

Ve verzi F-PACE S se snoubí výkon, pokročilá jízdní dynamika i sportovní vzhled s puncem luxusu. Výsledkem je Jaguar pyšnící se neodolatelným vzhledem a přesvědčivými schopnostmi. Design interiéru jde ruku v ruce s potenciálem tohoto Jaguaru v oblasti výkonu, který mu však nebrání být maximálně všestranný. Toto luxusní a výkonné SUV dotvářejí inovativní technologie značky Jaguar, které každou jízdu promění v nezapomenutelný zážitek.

Jaguar F-PACE S Model Interior Design

VROZENÁ DYNAMIKA

Každý prvek interiéru verze F-PACE S – od možnosti výběru z několika provedení interiéru až po jedinečná loga S prozrazuje, že této verzi modelu F-PACE koluje výkon v žilách.

Jaguar powerful supercharged performance engines

VÝKONNÉ MOTORY

Výkonný přeplňovaný 3,0litrový vznětový motor V6 Bi-turbodiesel s výkonem 300 koní a nepřekonaným maximálním kroutícím momentem 700 Nm. Díky tomuto výkonnému motoru zrychlíte
z 0 na 100 km/h za 6,2 sekundy.

ZOBRAZIT VŠECHNY MOTORY
Jaguar F-PACE My Dynamic Setup interface displayedon 10 inch screen

SYSTÉM ADAPTIVE DYNAMICS

Systém Adaptive Dynamics přizpůsobuje reakce vozu F‑PACE měnícím se podmínkám a vašemu stylu řízení. Systém nepřetržitě mění nastavení tlumičů, aby byla za všech okolností zaručena optimální rovnováha mezi komfortem a kultivovaností. Konfigurovatelný režim Dynamic, inspirovaný sportovním vozem F‑TYPE, vám umožní nastavit si dynamiku modelu F‑PACE z hlediska odpružení, charakteristiky pedálu plynu, činnosti převodovky a řízení přesně podle vašich požadavků.

PROZKOUMEJTE JÍZDNÍ VÝKONY
Jaguar F-PACE S driving across bridge

PŮSOBIVÝ STYL

F-PACE S je na silnici nepřehlédnutelný. Design exteriéru zdůrazňující svalnaté proporce modelu F-PACE je stejně dynamický jako jízdní vlastnosti tohoto modelu. 20" kola z lehké slitiny, červené brzdové třmeny a jedinečná loga S vás nenechají na pochybách, že se jedná o SUV, jemuž výkon koluje v žilách.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

HLAVNÍ PRVKY NAD RÁMEC VERZE VÝBAVY
F-PACE R-SPORT

Side Profile of Jaguar F-PACE S driving on road

SPECIFIKACE VERZE S

Zjistěte více technických informací o verzi F-PACE S.

ZOBRAZIT VŠECHNY MOTORY

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU F‑PACE

Jaguar Wheel

UPRAVTE SI VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Přizpůsobte si F-PACE svému životnímu stylu. Vyberte si
z rozsáhlé nabídky praktického a elegantního příslušenství.

PROZKOUMEJTE PŘÍSLUŠENSTVÍ

VYZKOUŠEJTE SI JÍZDU V MODELU F-PACE

Základem modelu F-PACE je ryzí DNA značky Jaguar, pro kterou je typický legendární výkon, ovladatelnost a luxus. Třešničkou na dortu je pak prostornost a praktičnost. Zarezervujte si zkušební jízdu ještě dnes a vyzkoušejte si model F-PACE na vlastní kůži.

Jaguar F-PACE

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar. .
1Dostupnost jednotlivých funkcí a prvků výbavy může záviset na konkrétní specifikaci vozidla. Podrobnější informace vám poskytne váš prodejce vozů Jaguar


Veškeré údaje jsou hodnoty plánované výrobcem a budou oficiálně potvrzeny před zahájením výroby. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.