MODELY

Soubor jedinečných vlastností definuje vzhled a charakter každého modelu.

PAKETY VÝBAVY

Každý paket nabízí doplňkové úrovně výbavy a exkluzivní prvky..

SV

Vylepšený design a individuální přizpůsobení.

VYBERTE SI MODEL

F-PACE R-DYNAMIC HSE 90TH ANNIVERSARY EDITION

Cena od

2 076 203 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

F-PACE R-DYNAMIC SE 90TH ANNIVERSARY EDITION

Cena od

1 931 015 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

F-PACE R-DYNAMIC S 90TH ANNIVERSARY EDITION

Cena od

1 740 084 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

F-PACE 400 SPORT

Cena od

2 540 930 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

F-PACE SVR 575 EDITION

Cena od

3 109 066 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Jaguar F-Pace

F-PACE SVR

Nejvýkonnější SUV značky Jaguar.

 

Jaguar F-Pace exterior details

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si údaje a hodnoty.

 

Jaguar X761

PROZKOUMAT

Nepřekonatelný výkon a osobitý design značky Jaguar.

Neon effect shown in the forest

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

Zjistěte více o elektrifikovaných vozidlech.

 

††Podívejte se na hodnoty WLTP
Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

2Platí zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

3Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/auto/.

5Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar. Aplikaci Jaguar Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.

6Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete-li měnit jízdní pruh a vozidlo detekuje ve slepém úhlu jiný automobil, jemný zásah do řízení navede váš vůz bezpečně mimo dráhu blížícího se vozidla, pokud je zjištěno nebezpečí kolize.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.
Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.
Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.