Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

NA SEDADLE ŘIDIČE

Vyberte si na přání dodávaná sedadla Performance čalouněná perforovanou kůží s výraznou texturou1, která doplňují sportovní vzhled vozu. Díky nastavitelným bočním polštářům, které udržují cestující pevně na místě, je zajištěna ještě lepší boční opora. F‑PACE SVR nabízí sedadla Performance čalouněná perforovanou kůží Windsor s kosočtvercovým vzorem a reliéfním logem SVR na opěrkách hlavy.

Jaguar F-PACE SVR Luxury Interior

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Sedadla Performance čalouněná perforovanou kůží Windsor s kosočtvercovým vzorem v odstínu Light Oyster/Ebony2.

F PACE Luxury Interior

LUXUSNÍ INTERIÉR

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Windsor
v odstínu Siena Tan.

F PACE Jaguar Sport Interior

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Sportovní sedadla čalouněná perforovanou kůží
s výraznou strukturou v odstínu Ebony/Pimento.

Jaguar F-PACE Interior Craftmanship Detail

KVALITA A ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

F-PACE se vyznačuje jednou z nejrozsáhlejších nabídek variant interiéru ve své třídě. Základem je moderní britský design, precizní řemeslné zpracování, ručně vybírané špičkové materiály, prvotřídní kůže a propracované povrchové úpravy včetně nového obložení z uhlíkového kompozitu, které se dodává na přání.

KVALITA A ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

F-PACE se vyznačuje jednou z nejrozsáhlejších nabídek variant interiéru ve své třídě. Základem je moderní britský design, precizní řemeslné zpracování, ručně vybírané špičkové materiály, prvotřídní kůže a propracované povrchové úpravy včetně nového obložení z uhlíkového kompozitu, které se dodává na přání.

SESTAVTE SI F-PACE PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Navrhněte a sestavte si svůj dokonalý F-PACE, který bude perfektně odpovídat vašemu životnímu stylu. Vyberte si verzi výbavy, motor a projděte si nabídku barev, kol a dalších prvků výbavy.

Jaguar F-PACE Configurable interior mood lighting

KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

Další úroveň individualizace si můžete dopřát díky na přání dodávanému konfigurovatelnému ambientnímu osvětlení interiéru, které nabízí příjemné vizuální efekty a uklidňující atmosféru pro všechny cestující. Tento systém osvětlení zdůrazňuje nejjemnější detaily interiéru měkkým světlem, které je k dispozici v deseti různých barvách. F-PACE tak dokáže vytvořit atmosféru přesně podle vaší nálady.

ZADNÍ PROSTOR

Prostor pro nohy a kolena vzadu je 944 mm. Vzadu mohou pohodlně sedět tři dospělé osoby, přičemž pohodlnou polohu naleznou i díky elektricky nastavitelnému sklonu opěradla3 – stačí pouze stisknout příslušné tlačítko.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Jaguar F-PACE Panoramic Roof

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Vyberte si pevné nebo posuvné panoramatické skleněné střešní okno, dodávané na přání, které zaplaví interiér vašeho vozu F‑PACE světlem a umocní pocit prostornosti. Pro ještě větší pocit soukromí jsou všechna panoramatická střešní okna standardně vybavena elektricky ovládanou sluneční clonou, která také brání nadměrnému zahřívání interiéru intenzivním slunečním světlem.

F-PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F-PACE v našem konfigurátoru.

1K dispozici pouze pro verze F-PACE R-Sport a F-PACE S.
2K dispozici pouze pro verzi F-PACE SVR.
3Výbava na přání. Není k dispozici pro verzi F-PACE SVR.