Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

NA SEDADLE ŘIDIČE

Vyberte si na přání dodávaná sedadla Performance čalouněná perforovanou kůží s výraznou texturou1, která doplňují sportovní vzhled vozu. Díky nastavitelným bočním polštářům, které udržují cestující pevně na místě, je zajištěna ještě lepší boční opora. F‑PACE SVR nabízí sedadla Performance čalouněná perforovanou kůží Windsor s kosočtvercovým vzorem a reliéfním logem SVR na opěrkách hlavy.

DESIGN INTERIÉRU

SPECIÁLNÍ EDICE

VÝBAVA INTERIÉRU

K dispozici je řada prvků výbavy na přání a úchvatný prostor, takže si můžete F‑PACE dále přizpůsobit podle svých požadavků.

 • Configurable Ambient Interior Lighting.

  KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

  Další úroveň individualizace si můžete dopřát díky na přání dodávanému konfigurovatelnému ambientnímu osvětlení interiéru, které nabízí příjemné vizuální efekty a uklidňující atmosféru pro všechny cestující. Tento systém osvětlení zdůrazňuje nejjemnější detaily interiéru měkkým světlem, které je k dispozici v deseti různých barvách. F‑PACE tak dokáže vytvořit atmosféru přesně podle vaší nálady.

 • ZADNÍ PROSTOR

  Prostor pro nohy a kolena vzadu je 945 mm. Vzadu mohou pohodlně sedět tři dospělé osoby, přičemž pohodlnou polohu naleznou i díky elektricky nastavitelnému sklonu opěradla3 – stačí pouze stisknout příslušné tlačítko.

  Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar..

 • Panoramic Roof.

  PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

  Vyberte si pevné nebo posuvné panoramatické skleněné střešní okno, dodávané na přání, které zaplaví interiér vašeho vozu F‑PACE světlem a umocní pocit prostornosti. Pro ještě větší pocit soukromí jsou všechna panoramatická střešní okna standardně vybavena elektricky ovládanou sluneční clonou, která také brání nadměrnému zahřívání interiéru intenzivním slunečním světlem.

F‑PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F‑PACE v našem konfigurátoru.

1K dispozici pouze pro verze F‑PACE R‑SPORT a F‑PACE S.
2K dispozici pouze pro verzi F‑PACE SVR.
3Výbava na přání. Není k dispozici pro verze F‑PACE PURE a SVR.