Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INTERIÉR

Interiér modelu F-PACE kombinuje eleganci a sportovní vlastnosti
v nejmodernějším designu.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

NA SEDADLE ŘIDIČE

F-PACE se vyznačuje rozsáhlou nabídkou ručně vybíraných kůží a sofistikovaných povrchových úprav. Díky těmto prémiovým materiálům poskytuje F-PACE jednu z nejrozsáhlejších nabídek variant interiéru ve své třídě. Máte tak skvělou příležitost vytvořit si prostor, který odráží váš individuální styl.

SPORTOVNÍ NEBO LUXUSNÍ

Interiér modelu F-PACE vás přivítá sofistikovaným a odvážným sportovním stylem. Vyberte si z řady luxusních barev a materiálů.

LUXUSNÍ

  • Sedadla čalouněná perforovanou kůží Windsor v odstínu Siena Tan

Verzi Sport zobrazíte nakloněním

Verzi Sport zobrazíte dotykem

Verzi Sport zobrazíte dotykem

SPORTOVNÍ

  • Sportovní sedadla čalouněná perforovanou kůží s výraznou strukturou v odstínu Ebony/Pimento

Verzi Luxury zobrazíte nakloněním

Verzi Luxury zobrazíte dotykem

Verzi Luxury zobrazíte dotykem

IMAGE_WRAPPER_Quality_FP_17MY_108_GBL_desktop_1366x650.jpg

KVALITA A ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

F-PACE se vyznačuje jednou z nejrozsáhlejších nabídek variant interiéru ve své třídě. Nabídka zahrnuje moderní britské řemeslné zpracování, ručně vybírané prémiové materiály, jemné kůže a sofistikované povrchové úpravy.

SESTAVTE SI F-PACE PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Navrhněte a sestavte si svůj dokonalý F-PACE, který bude perfektně odpovídat vašemu životnímu stylu. Vyberte si verzi výbavy, motor a projděte si nabídku barev, kol a dalších prvků výbavy.

KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

Na přání dodávané konfigurovatelné ambientní osvětlení interiéru posouvá možnosti individualizace na ještě vyšší úroveň. Díky němu vytvoříte pro všechny cestující úžasné vizuální efekty a přátelskou, uvolněnou atmosféru. Systém osvětlení zdůrazňuje nejjemnější detaily vnitřního designu měkkým světlem, které je na výběr v deseti různých barvách. F-PACE dokáže vytvořit atmosféru pro každou vaši náladu.

ZADNÍ PROSTOR

Prostor pro nohy a kolena vzadu je 945 mm. Vzadu mohou pohodlně sedět tři dospělé osoby, přičemž pohodlnou polohu naleznou i díky elektricky nastavitelnému sklonu opěradla* – stačí pouze stisknout příslušné tlačítko.

*Výbava na přání.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Vyberte si pevné nebo posuvné panoramatické skleněné střešní okno*, dodávané na přání, které zaplaví interiér vašeho vozu F‑PACE světlem a umocní pocit prostornosti. Pro ještě větší pocit soukromí jsou všechna panoramatická střešní okna standardně vybavena elektricky ovládanou roletou, která také brání nadměrnému zahřívání interiéru intenzivním slunečním světlem.

*Dostupnost panoramatického skleněného střešního okna závisí na zvolené verzi.

F-PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F‑PACE v našem konfigurátoru.