Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

INCONTROL

 • SYSTÉM TOUCH PRO S 10" DOTYKOVOU OBRAZOVKOU

  STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU F‑PACE

  Nová generace hardwaru a softwaru systému Touch Pro modelu F‑PACE posouvá konektivitu a zábavu na nejvyšší možnou úroveň.

  • 10" dotyková obrazovka s ovládáním dotykovými gesty a nastavitelnou domovskou obrazovkou
  • Přístrojový panel s 5" středovým TFT displejem
  • Audiosystém Jaguar2
  • Rádio AM/FM, rozhraní Bluetooth® a 2 vstupy USB

 • Jaguar F-Pace Dual View.

  DUAL VIEW

  Dual View3 umožňuje řidiči a spolujezdci vpředu sledovat různá zobrazení na stejné dotykové obrazovce s úhlopříčkou 10". Spolujezdec vpředu může například sledovat film (a vychutnat si poslech prostřednictvím bezdrátových sluchátek), zatímco řidič sleduje pokyny navigačního systému.

DALŠÍ TECHNOLOGIE INCONTROL

 • PROTECT

  Systém Protect1 zahrnuje funkci nouzového volání (SOS Emergency Call), optimalizovanou asistenční službu (Jaguar Optimised Assistance)4 a aplikaci Remote Essentials pro chytré telefony, která poskytuje informace o vozidle a umožňuje ho ovládat na dálku. Můžete si ověřit aktuální hladinu paliva a dojezdovou vzdálenost a také stav dveří a polohu oken i zámků. Máte možnost podívat se, kde jste vozidlo naposledy zaparkovali, a najít k němu cestu pomocí pokynů pro pěší. Rovněž můžete zaznamenávat počet ujetých kilometrů.

 • CONNECT PRO

  Systém Touch Pro lze na přání rozšířit paketem Connect Pro5, který zahrnuje systém InControl Apps, aplikaci pro chytré telefony Remote Premium, Wi-Fi hotspot a služby Pro Services včetně dopravních informací v reálném čase. Mezi funkce patří synchronizace oblíbených tras v palubním navigačním systému Touch Pro, plánovač tras Route Planner v chytrém telefonu a webové stránky Route Planner pro plánování tras online.

 • Smartphone Pack.

  SMARTPHONE PACK

  Díky paketu Smartphone Pack9 ještě nikdy nebylo sdílení obrazovky chytrého telefonu s informačním a zábavním systémem InControl vozu F-PACE tak snadné. Jednoduché a intuitivní rozhraní aplikace Android AutoTM umožňuje ovládání s minimálním rozptylováním pozornosti. Plynulé funkce aplikace Apple CarPlay® a přehledný design umožňují věnovat pozornost dění na silnici.6

 • SECURE TRACKER

  Systém Secure Tracker1 sleduje pohyb odcizeného vozidla a zasílá upozornění na váš chytrý telefon a do monitorovacího střediska InControl Secure.

 • ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK S ADAPTIVNÍM OMEZOVAČEM RYCHLOSTI

  Díky systému rozpoznávání dopravních značek7 budete na cestách plně informovaní a budete mít dokonalý přehled. Systém zobrazuje rychlostní limity a značky se zákazem předjíždění na přístrojové desce, kde je můžete snadno sledovat. Adaptivní omezovač rychlosti využívá informace získané ze systému rozpoznávání dopravních značek a na jejich základě pomocí tempomatu přizpůsobuje rychlost vozidla zjištěným rychlostním limitům.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

 • Heads Up Display

  PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ

  Průhledový displej (HUD)8, dodávaný na přání, zobrazuje na čelním skle klíčové údaje o vozidle, jako jsou rychlost, zařazený rychlostní stupeň a pokyny navigace. Nabízí zřetelnou plnobarevnou grafiku ve vysokém rozlišení, takže lépe vidíte veškeré informace i vaše zásahy do řízení.

 • AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM

  Audiosystémy Meridian a vyspělý algoritmus zpracování digitálního signálu zaručuje, že rytmus, zřetelnost a načasování jakékoli hudební skladby si budete moci poslechnout přesně podle představ interpreta. Na výběr máte na přání dodávaný audiosystém MeridianTM (380 W) s 10 reproduktory a subwooferem nebo audiosystém MeridianTM Surround (825 W) se 16 reproduktory a subwooferem.

F‑PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F‑PACE v našem konfigurátoru.

1Aplikace Remote, Secure Tracker a paket Connect Pro obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar.  Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání a jejich dostupnost nadále závisí na trhu. Další informace o dostupnosti a kompletních podmínkách vám poskytne váš prodejce vozů Jaguar. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových a vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Systém InControl Apps a aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple Store/Google Play. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou. 
2Dostupnost jednotlivých funkcí a prvků výbavy může záviset na konkrétní specifikaci vozidla.
3Výbava na přání, pouze v kombinaci s navigačním systémem Pro, přehrávačem CD/DVD a audiosystémem MeridianTM / MeridianTM Surround. 
4Optimalizovaná asistenční služba (Jaguar Optimised Assistance) je předplacená služba, kterou bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar.
5Paket Connect Pro vyžaduje navigační systém Pro. Více informací vám poskytne váš prodejce vozů Jaguar. Online funkce a připojení přes Wi-Fi závisí na použití Micro SIM karty s vhodným datovým tarifem. 
6Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou. 
7Pouze v kombinaci s navigačním systémem Pro. 
8Pouze v kombinaci s determálním čelním sklem.
9Vezměte prosím na vědomí, že aplikace Android AutoTM a Apple CarPlay® nejsou momentálně oficiálně podporovány na českém trhu. Pro více informací kontaktujte vašeho prodejce vozů Jaguar.