Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

DYNAMICKÝ DESIGN

F-PACE je nejnovějším přírůstkem v řadě nádherných a vzrušujících vozů značky Jaguar. Jeho proporce jsou dynamické, vylepšují aerodynamiku a přispívají k ještě lepšímu výkonu. Asertivní postoj je zdůrazněn kapkovitým tvarem vozu a snižující se linií střechy.

VYLEPŠENÁ AERODYNAMIKA

F-PACE SVR má jedinečný design exteriéru, který zajišťuje vynikající aerodynamické vlastnosti – vzduch je směrován tak, aby obtékal nad vozem, pod ním i kolem něho, což snižuje vztlak, zvyšuje přilnavost pneumatik a účinnost chlazení motoru a brzd. Výsledkem jsou nekompromisní jízdní vlastnosti, jistější průjezdy zatáček a větší stabilita při vysokých rychlostech.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

F-PACE má aerodynamické vlastnosti, které ovlivňuje především design karoserie, a jejichž vysokou úroveň dokládá pozoruhodný součinitel aerodynamického odporu Cd = 0,34.1 Výsledkem je aerodynamika, která si v ničem nezadá s elegantním vzhledem vozu . Vyspělá úroveň aerodynamiky snižuje spotřebu paliva, emise CO2 a hladinu hluku, přičemž současně zvyšuje stabilitu při jízdě vysokou rychlostí a také jistotu řidiče při řízení.

Red Jaguar F-PACE with signature J blade Daytime Running Lights and Adaptive LED headlights

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY

Adaptivní LED světlomety2 modelu F-PACE, se světly pro denní svícení ve tvaru písmene J, které jsou pro značku Jaguar charakteristické, vytvářejí intenzivní světlo blízké dennímu světlu. Díky tomu budete snadněji rozpoznávat objekty s menší únavou očí.

Red Jaguar F-PACE Side View Dynamic Design

DYNAMICKÉ PROPORCE

F-PACE vypadá dynamicky z každého úhlu. S asertivní přídí, impozantní maskou chladiče a ostrými prolisy, které cíleně umocňují sportovní eleganci modelu F‑TYPE.

Red Jaguar F-PACE rear haunches and LED tail light

SILNÉ SVALY

Výrazně svalnatě tvarovaná záď umocňuje sportovní charakter modelu F-PACE, inspirovaný modelem F-TYPE, a tvoří podmanivé kulisy pro zadní LED svítilny s vysokou intenzitou světla.

F-PACE KOLA SVR

Vyberte si 21" kovaná kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned nebo na přání dodávaná 22" kovaná kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned nebo Gloss Black. Zadní pneumatiky šířky 295 mm pro lepší trakci a vyšší ochotu zatáčet dále dotvářejí sportovní schopnosti modelu F-PACE SVR.

Na snímku jsou na přání dodávaná 22" kola s pěti dvojitými paprsky v provedení Diamond Turned (Style 5081).

SPORTOVNÍ KOLA

Pro F-PACE je k dispozici široká řada lehkých, aerodynamických kol z lehké slitiny ve velikostech 18" až 22", která dokonale doplňují dynamický vzhled vozu . Vyberte si kola pomocí našeho konfigurátoru.

Na snímku jsou na přání dodávaná 22" kola s devíti paprsky v provedení Grey a Diamond Turned (Style 9006).

F-PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F-PACE v našem konfigurátoru.

1V závislosti na zvolené motorizaci.
2Dostupnost závisí na zvolené verzi výbavy. V závislosti na vybrané verzi výbavy jsou k dispozici také halogenové nebo bi-xenonové světlomety.