Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

F-PACE je na silnici nepřehlédnutelný díky svému výraznému dynamickému vzhledu se sportovním charakterem. F-PACE, vizuálně inspirovaný modelem Jaguar F-TYPE, je sportovním crossoverem s DNA sportovního vozu.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

DYNAMICKÝ DESIGN

F-PACE je nejnovějším přírůstkem v řadě nádherných a vzrušujících vozů značky Jaguar. Jeho proporce jsou dynamické, vylepšují aerodynamiku a přispívají k ještě lepšímu výkonu. Asertivní postoj je zdůrazněn kapkovitým tvarem vozu a snižující se linií střechy.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

Aerodynamické vlastnosti modelu F-PACE jsou ovlivněny především designem karoserie a jejich vysokou úroveň dokládá pozoruhodný součinitel aerodynamického odporu Cx 0,34.* Výsledkem je aerodynamika, která si v ničem nezadá s elegantním vzhledem modelu F-PACE. Vyspělá úroveň aerodynamiky snižuje spotřebu paliva, emise CO2 a hladinu hluku, přičemž současně zvyšuje stabilitu ve vysokých rychlostech a jistotu řidiče při řízení.

*Závisí na motoru.

SPORTOVNÍ KOLA

F-PACE nabízí rozsáhlý výběr lehkých, aerodynamicky optimalizovaných kol z lehké slitiny s průměrem ráfku od 18" do 22". Tato kola jsou dokonalým doplňkem dynamického vzhledu modelu F-PACE. Vyberte si kola v našem konfigurátoru.

F-PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F‑PACE v našem konfigurátoru.