Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Jaguar.

DYNAMICKÝ DESIGN

F‑PACE je nejnovějším přírůstkem v řadě nádherných a vzrušujících vozů značky Jaguar. Jeho proporce jsou dynamické, vylepšují aerodynamiku a přispívají k ještě lepšímu výkonu. Asertivní postoj je zdůrazněn kapkovitým tvarem vozu a snižující se linií střechy.

VYLEPŠENÁ AERODYNAMIKA

F‑PACE SVR má jedinečný design exteriéru, který zajišťuje vynikající aerodynamické vlastnosti – vzduch je směrován tak, aby obtékal nad vozem, pod ním i kolem něho, což snižuje vztlak, zvyšuje přilnavost pneumatik a účinnost chlazení motoru a brzd. Výsledkem jsou nekompromisní jízdní vlastnosti, jistější průjezdy zatáček a větší stabilita při vysokých rychlostech.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

F‑PACE má aerodynamické vlastnosti, které ovlivňuje především design karoserie, a jejichž vysokou úroveň dokládá pozoruhodný součinitel aerodynamického odporu Cd = 0,34.1 Výsledkem je aerodynamika, která si v ničem nezadá s elegantním vzhledem vozu . Vyspělá úroveň aerodynamiky snižuje spotřebu paliva, emise CO2 a hladinu hluku, přičemž současně zvyšuje stabilitu při jízdě vysokou rychlostí a také jistotu řidiče při řízení.

/

DESIGN EXTERIÉRU

SPECIÁLNÍ EDICE

JAGUAR KOLA

  • KOLA PRO F‑PACE SVR

    Vyberte si 21" kovaná kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned nebo na přání dodávaná 22" kovaná kola z lehké slitiny v provedení Diamond Turned nebo Gloss Black. Zadní pneumatiky šířky 295 mm pro lepší trakci a vyšší ochotu zatáčet dále dotvářejí sportovní schopnosti modelu F‑PACE SVR.

    Na snímku jsou na přání dodávaná 22" kola s pěti dvojitými paprsky v provedení Satin Technical Grey, Diamond Turned (Style 5081).

  • SPORTOVNÍ KOLA

    Pro F‑PACE je k dispozici široká řada lehkých, aerodynamických kol z lehké slitiny ve velikostech 18" až 22", která dokonale doplňují dynamický vzhled vozu . Vyberte si kola pomocí našeho konfigurátoru.

F‑PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F‑PACE v našem konfigurátoru.

1V závislosti na zvolené motorizaci.
2Dostupnost závisí na zvolené verzi výbavy. V závislosti na vybrané verzi výbavy jsou k dispozici také halogenové nebo bi-xenonové světlomety.