JAGUAR F-PACE BUSINESS
Již od 1 149 000 Kč bez DPH/ 1 390 290 Kč vč. DPH*

Model F-PACE staví na ryzí DNA značky Jaguar s legendárními výkony, ovladatelností a luxusem. K tomu přidává navíc prostor a praktičnost.

Akční model obsahuje následující výbavu nad rámec standardní výbavy R-Sport:


• Vyhřívaná přední sedadla
• Navigační systém PRO včetně rozpoznávání dopravních značek
• Conect PRO Pack
• Cold Climate Pack
• Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka s vyhříváním
• Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru


Včetně Jaguar Care – záruky a bezplatných servisních prohlídek na 3 roky/100 000 km.Na operativní leasing již od 20 961 Kč bez DPH měsíčně**. Pro více infromací kontaktujte svého prodejce Jaguar.

VÍCE INFORMACÍ

/

F-PACE LUXUSNÍ SPORTOVNÍ SUV

V nové edici jsme přesto našli prostor pro bezplatnou výbavu na přání. Poznejte sami v rámci zkušební jízdy bezpočet praktických vlastností a funkcí, které vám zpříjemní každodenní jízdu.

 • NAVIGAČNÍ SYSTÉM PRO

  Navigační systém PRO umožňuje ukládat oblíbená místa, jednoduše hledat na mapě pomocí gest prsty a zobrazovat průzračně čistou grafiku plošně (2D), nebo prostorově (3D).

 • Rear gate

  ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

  Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru usnadňuje nakládání a vykládání. Víko zavazadlového prostoru lze otevřít tlačítkem na klíči a zavřít tlačítkem na vnitřní straně víka.

 • Cold Climate Pack

  COLD CLIMATE PACK

  Paket zahrnuje vyhřívané trysky ostřikovačů, vyhřívané čelní sklo a vyhřívaný volant.

*Nezávazné cenové doporučení, neslouží jako nabídka k uzavření kupní smlouvy. Platí pro skladové vozy modelového roku 2020 při uzavření kupní smlouvy do 30. 9. 2020 u všech participujících prodejců Jaguar. Nelze kombinovat s dalšími prodejními akcemi.

**Speciální akční nabídka. Uvedená měsíční splátka je bez DPH, nabídka je určena pouze pro fyzické a právnické osoby podnikající. Nabídka operativního leasingu při ceníkové ceně vozu 1 390 290 Kč včetně DPH a příplatkové výbavě v hodnotě 118 040 Kč včetně DPH. Za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 20 000 km/rok. Součástí měsíční splátky je služba obsahující havarijní pojištění se spoluúčastí 10%, povinné ručení, pojištění skel bez limitu, silničí daň a poplatek za rádio.

Jaguar F-PACE 20d AWD: spotřeba paliva v l/100 km: 5,7 – 5,9 (komb.); Emise CO2 v g/km: 174-178.

Ilustrační fotografie.