MODELY

Soubor jedinečných vlastností definuje vzhled a charakter každého modelu.

SPECIÁLNÍ EDICE

Exkluzivní pojetí vozu. Časově limitovaná nabídka nebo omezený počet vozidel.

VYBERTE SI VERZI VÝBAVY

VYBERTE SI VERZI VÝBAVY

E-PACE R-DYNAMIC HSE

Cena od

1 634 441 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

E-PACE R-DYNAMIC SE

Cena od

1 555 131 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

E-PACE R-DYNAMIC S

Cena od

1 462 607 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Wheel of the Jaguars E-PACE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si údaje a hodnoty.

Jaguar E-Pace PHEV Hybrid Charging

PLUG-IN HYBRID

Zjistěte více o elektrifikovaných vozidlech.

Back side view of Jaguar E-PACE

PROZKOUMAT

Nepřekonatelná všestrannost a osobitý design značky Jaguar.

††Zobrazte si hodnoty WLTP pro model E-PACE.
Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/auto/.

3Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

4Platí zásady spravedlivého používání služeb. Zahrnuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit.

5Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete-li měnit jízdní pruh a vozidlo detekuje ve slepém úhlu jiný automobil, jemný zásah do řízení navede váš vůz bezpečně mimo dráhu blížícího se vozidla, pokud je zjištěno nebezpečí kolize.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Výběrem alternativní úrovně výbavy může dojít ke změně některých prvků standardní výbavy. Standardní výbava se může lišit také podle země pořízení, varianty motoru a převodovky.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.


Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.


App Store je ochranná známka společnosti Apple Inc.


Google Play Store je ochranná známka společnosti Google LLC.


Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení "three fields" jsou ochranné známky společnosti Trifield Productions Ltd.