AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Steering wheel Interior closeup of E-Pace

JAGUAR E-PACE HLAVNÍ PRVKY

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Model E-PACE přináší díky řadě motorů a vylepšené jízdní dynamice dokonalou kombinaci stylu a výkonu.

Jaguar E PACE plug-in hybrid

PLUG‑IN HYBRID

V elektrickém (EV) režimu nabízí Jaguar E‑PACE Plug‑in Hybrid (PHEV) dojezd až 62 km††, což je ideální na každodenní jízdu po městě. Díky zážehovému motoru je pak E‑PACE Plug‑in Hybrid skvělým kompaktním SUV také na delší trasy.

SPECIFIKACE VERZE E-PACE PLUG-IN HYBRID

DOBA NABÍJENÍ Z 0 NA 80 %

Od 30 minut*

E-PACE Plug-in Hybrid umožňuje pohodlné nabíjení s možností dobíjení na cestách.

SPOTŘEBA PALIVA

1,4-1,6 l/100 km††

S modelem E-PACE Plug-in Hybrid s nízkou spotřebou paliva si každou cestu užijete na maximum.

EMISE

32-36 g/km

Využijte výhod nízkých emisí CO2 vozu E-PACE Plug-in Hybrid.

DOJEZD V REŽIMU EV

62-59 km††

Na vaše krátké cesty je ideální elektrický režim (EV).

Ať už zvolíte kterýkoli z modelů E‑PACE, nabídne vám řadu jízdních funkcí, které vám zpříjemní každou cestu.

 • Snow splashing behind a car speeding

  POHON VŠECH KOL (AWD)

  Systém pohonu všech kol (AWD) inteligentně reguluje rozdělování točivého momentu mezi přední a zadní nápravu, což zaručuje suverénní výkon v různých provozních podmínkách. Díky optimalizaci trakce vylepšuje pohon všech kol dynamiku řízení a stabilitu v náročných podmínkách, takže si můžete jízdu nadále užívat bez omezení.

 • Jaguar SUV running on a highway road

  JÍZDNÍ DYNAMIKA

  Jedinečná kombinace agility a jízdního komfortu – objevte radost z řízení tohoto SUV značky Jaguar. V široké nabídce vylepšených motorů, včetně variant s novými hybridními technologiemi, jistě najdete takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.

 • Close motion capture of a car wheel

  ADAPTIVE DYNAMICS

  Na přání dodávaný systém Adaptive Dynamics sleduje polohu kol, pohyby karoserie a na základě získaných údajů poskytuje precizní jízdní dynamiku a komfort odpružení. Tlumiče optimalizují odpružení tak, aby byla zajištěna optimální rovnováha mezi komfortem a agilitou.

 • Water splashing from Car front wheel

  KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

  Konfigurovatelný režim Dynamic umožňuje nastavit mapování plynového pedálu, činnost převodovky, řízení a odpružení vozu Jaguar E‑PACE podle osobních požadavků, a tím docílit vytříbeného a příjemného jízdního projevu nebo maximálního výkonu vozidla.

TECHNOLOGIE

Intuitivní technologie modelu E-PACE, které zahrnují náš informační a zábavní systém Pivi, jsou pohotové a jejich používání vás bude bavit. Zajišťují dokonalé propojení vozu s řidičem, takže jste vždy dokonale připraveni na jízdu.

JEDNODUCHOST VE STANDARDNÍ VÝBAVĚ

Standardní výbava systému Pivi:

• dotyková obrazovka s úhlopříčkou 11,4"
• digitální rádio DAB
• nově navržené rozhraní
• Apple CarPlay®1
• Android AutoTM2
• Remote3

Když provedete upgrade na systém Pivi Pro4, budete mít na cestách plnou konektivitu s nejnovější palubní umělou inteligencí, která nabízí funkce, jako je navigační systém vybavený funkcí automatického učení.

PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete vybrat několik různých rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací nebo rychle zjistíte, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD)5 promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zjistit rychlost vozidla, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM

Britské audiosystémy MeridianTM staví na první místo zážitek z poslechu. Nemáme na mysli pouze zvýšení úrovně hlasitosti. Jde spíše o zvýšení úrovní hloubky, zřetelnosti a realistické reprodukce hudby pomocí kombinace vyspělých akustických technologií a optimálně rozmístěných reproduktorů, aby vznikla naprosto dokonalá audioplatforma – „zvukové jeviště“, jak říkáme my – pro interiér vašeho vozu E‑PACE. Na výběr máte na přání dodávaný audiosystém MeridianTM nebo audiosystém MeridianTM Surround.

Autoplay Stop
Keeps connected icon

JISTOTA PŘIPOJENÍ

Paket Online Pack6 s datovým tarifem nabízí další online služby prostřednictvím integrované SIM karty:

• neomezené streamování médií
• online rozpoznávání řeči
• předpověď počasí
• online synchronizaci kalendáře

Wifi Enabled icon

WI-FI

Vyberte si na přání dodávanou Wi-Fi s datovým tarifem7 a budete mít k dispozici následující:

• služby pro streamování médií dle výběru8
• až 20 GB dat měsíčně
• lepší připojení pomocí antény
• větší počet připojených zařízení

Alexa built in icon

AMAZON ALEXA

S integrovaným asistentem Alexa můžete přehrávat hudbu, telefonovat, poslouchat audioknihy či zprávy, zjistit předpověď počasí, ovládat zařízení v chytré domácnosti, získat navigační pokyny, najít parkovací místo a další.

Optional Nance Icon

SYSTÉM ČIŠTĚNÍ VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2,5

Na přání dodávaná ionizační technologie NanoeTM zvyšuje pohodlí řidiče i ostatních cestujících. Stiskněte tlačítko PURIFY a speciálně navržený filtr zachytí částice z venkovního vzduchu, například jemné prachové částice a alergeny, jako je pyl.

Charging device icon

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Na přání dodávaný systém bezdrátového nabíjení zařízení se zesilovačem mobilního signálu umožňuje nabíjet kompatibilní chytré telefony bez nutnosti použití kabelu nebo nabíjecího doku. Ve voze bude váš telefon využívat jeho anténu ke zlepšení signálu a kvality hovorů.

PRAKTIČNOST A BEZPEČNOST

ClearSight interior rear view mirror

VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

Vnitřní zpětné zrcátko ClearSight poskytuje ničím nerušený výhled zadním oknem vozu. Tato nejmodernější technologie živě přenáší video z kamery umístěné na střeše modelu E-PACE, což zaručuje nepřetržitý výhled bez ohledu na to, co je za vámi.

 • Interior Stowage space

  ÚLOŽNÉ PROSTORY V INTERIÉRU

  Sportovní estetika vozu E-PACE v sobě skrývá velký zavazadlový prostor a prvotřídní úložné prostory v interiéru. V prostorné příruční schránce a hlubokých přihrádkách v předních dveřích budete mít veškeré důležité věci na dosah ruky, velký zavazadlový prostor pak pojme vše potřebné na dlouhé cesty.

 • Double J blade signature DRLs

  PRÉMIOVÉ LED SVĚTLOMETY

  Prémiové LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení ve tvaru dvojitého písmene „J“ zajistí, že vás ostatní účastníci silničního provozu dobře uvidí i v ostrém denním světle. A díky animovaným ukazatelům směru vpředu a vzadu, které jsou součástí standardní výbavy, získá jízda na dynamičnosti.

 • Man carrying a luggage to trunk

  SENZOROVĚ OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

  Senzorově ovládané víko zavazadlového prostoru umožňuje otvírat a zavírat zavazadlový prostor bez použití klíče nebo tlačítka na vozu. Stačí umístit nohu pod jeden ze zadních rohů vozu a víko zavazadlového prostoru se otevře nebo zavře.

 • Optional Nance Icon

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Jaguar E-PACE je vybaven asistenčními systémy, díky kterým je jízda po městě a parkování snazší a jízda na dálnici zábavnější. Tyto technologie vás během jízdy zbavují stresu a zlepšují tak vaše zážitky z řízení.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Přizpůsobte E-PACE svým požadavkům. Vyberte si z nabídky modelů, motorů a paketů výbavy.

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ JAGUAR E‑PACE

Vyberte si model, pohonnou jednotku a paket výbavy, než vůz dále přizpůsobíte výběrem laku, kol a výbavy interiéru na přání.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

 • E-pace running on the daytime street

  MODELY JAGUAR E‑PACE

  Kompletní modelovou řadu naleznete zde, společně s širokou nabídkou špičkových designových prvků, technologií a doplňků pro podporu výkonu.

 • Car running on the street of a country

  TECHNICKÉ ÚDAJE

  Prozkoumejte vše do nejmenších detailů. Zjistěte další informace o výkonu motoru, rozměrech a spotřebě paliva.

 • VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Dodejte vozu E-PACE vlastní styl nebo ho doplňte praktickým příslušenstvím. Díky naší široké nabídce si budete moci vůz upravit přesně podle svých požadavků.

 • A lady looking outside of a car

  GALERIE

  Pozornost věnovaná detailům byla vždy základem přístupu ke všem našim vozům. E‑PACE znamená kultivovanost, praktičnost a suverénní jízdu.

†† Zobrazte si hodnoty WLTP pro model E-PACE.
Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


*Doba nabíjení se liší v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.


1Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay

2Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/auto/

3Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Jaguar. Aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.

4Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

5Navigační pokyny lze na čelním skle zobrazovat pouze ve vozidlech vybavených systémem Pivi Pro.

6Platí zásady řádného používání. Zahrnuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit.

7Platí zásady spravedlivého používání služeb. Po dosažení 20 GB stažených dat za měsíc mohou být rychlost přenosu dat a funkce ve vozidle po zbytek měsíce omezeny. Podrobnosti o zásadách spravedlivého používání služeb spojené s touto funkcí najdete v podmínkách systému InControl Pivi Pro na adrese https://www.jaguar.cz/incontrol/incontrol-support/terms-and-conditions.html Doba přehrávání závisí na poskytovateli streamovací služby a rozlišení videa. Video ve vysokém rozlišení výrazně zvýší spotřebu dat.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.

NanoeTM je ochranná známka společnosti Panasonic Corporation.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční