Side Profile Interior Shot of E-PACE with driver in front seat.

PRAKTIČNOST A BEZPEČNOST

Bez ohledu na to, kam máte namířeno a co vše s sebou potřebujete, je model E‑PACE navržen tak, aby vás i vaše spolucestující dostal do cíle snadno, pohodlně a především bezpečně.

Při konstrukci modelu E‑PACE bylo cílem dosáhnout optimální bezpečnosti, takže disponuje celou řadou prvků, které poskytují ochranu vám i vašim spolucestujícím, a rovněž pomáhají aktivně předcházet nehodám. Asistenční systémy v modelu E‑PACE nejsou pouhým součtem jednotlivých částí, ale jejich společným cílem je usnadnit řízení a zvýšit bezpečnost.

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

 • Activity Key accessed via E-PACE bonnet.

  NÁRAMEK ACTIVITY KEY

  S náramkem Activity Key, dodávaným na přání, se můžete věnovat svým oblíbeným aktivitám a ponechat klíč v bezpečí uvnitř vozu. Pro ještě větší pohodlí si můžete náramek Activity Key připnout na zápěstí. Náramek je odolný a zcela vodotěsný, což vám umožní věnovat se nejrozmanitějším aktivitám. Stačí náramek Acitivity Key přiložit na víko zavazadlového prostoru, čímž zamknete nebo odemknete vozidlo a deaktivujete nebo znovu aktivujete konvenční klíč.

 • E-PACE Powered Gesture Tailgate.

  SENZOROVĚ OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU1

  Senzorově ovládané víko zavazadlového prostoru1 umožňuje řidiči ovládat víko z chodníku, aniž by se musel dotknout vozidla nebo klíče. Stačí mírný pohyb nohou pod jedním ze zadních rohů vozu a zadní víko se otevře nebo zavře.

 • Picture of the rear of the Jaguar E-Pace showing off the large loadspace.

  VEZMĚTE SI VŠE POTŘEBNÉ S SEBOU

  Velké předměty lze jednoduše uložit do zavazadlového prostoru s maximální šířkou až 1,3 metru – v modelu E‑PACE tak bez obtíží přepravíte složený sportovní kočárek. Do zavazadlového prostoru o objemu až 577 litrů snadno naložíte dva středně velké kufry a tři příruční zavazadla.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

 • E-PACE Emergency Braking.

  ASISTENT PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

  Hrozí‑li čelní kolize, je řidič modelu E‑PACE včas upozorněn zvukovým signálem. Poté následuje vizuální upozornění. Pokud řidič nereaguje, systém sám aktivuje brzdy, aby snížil intenzitu případného nárazu. Součástí tohoto systému je také detekce chodců.

 • E-PACE Lane Keep Assist.

  ASISTENT PRO UDRŽOVÁNÍ VOZU V JÍZDNÍM PRUHU

  Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu (LKA) detekuje nechtěné vyjetí vozu z jízdního pruhu, jemným impulzem do řízení naznačí správný směr a vy tak můžete vůz navést zpět do svého pruhu.

 • E-PACE Driver Condition Monitor.

  SYSTÉM SLEDOVÁNÍ POZORNOSTI ŘIDIČE

  Systém rozpozná, že začínáte pociťovat únavu a včas vás upozorní na to, že je třeba zastavit a udělat si přestávku.

 • E-PACE Cruise Control.

  TEMPOMAT S OMEZOVAČEM RYCHLOSTI

  Tempomat umožňuje udržovat aktuální rychlost vozidla bez nutnosti neustálé manipulace s plynovým pedálem, což přispívá ke snížení únavy řidiče. Omezovač rychlosti umožňuje předem nastavit požadovanou maximální rychlost, kterou vozidlo nepřekročí.

 • E-PACE Front and Read Parking Aids.

  PARKOVACÍ SENZORY VPŘEDU A VZADU

  Díky senzorům v předním a zadním nárazníku je manévrování snadnější a bezpečnější. Senzory se aktivují při zařazení zpátečky. Při parkování vás dotyková obrazovka a zvuková signalizace informují o tom, jak blízko překážek se nacházíte.

 • E-PACE 360 Surround Camera.

  PROSTOROVÁ KAMERA S ROZSAHEM POKRYTÍ 360°2

  Tato technologie2 poskytuje zobrazení okolí na dotykové obrazovce v rozsahu 360° a usnadňuje různé jízdní manévry, od parkování u obrubníku, přes vyjíždění a zajíždění do těsných mezer, až po vjezd do nepřehledné křižovatky.

 • E-PACE Blind Spot Assist.

  SYSTÉM SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU S ASISTENČNÍ FUNKCÍ

  Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete‑li měnit jízdní pruh a systém detekuje ve slepém úhlu jiný automobil, rozsvítí se výstražná kontrolka v příslušném vnějším zpětném zrcátku. Asistenční funkce současně jemným impulzem do řízení naznačí správný směr úhybného manévru od blížícího se vozidla.

E-PACE Matrix LED Headlights.

MATRIX LED SVĚTLOMETY

Na přání dodávané Matrix LED světlomety disponují systémem adaptivních tlumených světel (ADB) a funkcí adaptivních předních světlometů (AFL). sistent dálkových světel (AHBA)* maximalizuje rozdělením paprsku dálkových světel na nerozeznatelné svislé pruhy počet sekcí paprsků dálkových světel kolem protijedoucích vozidel tak, aby zajistil co nejlepší viditelnost, přičemž před protijedoucími vozidly vytváří stín, aby nedocházelo k jejich oslňování a byla zajištěna optimální bezpečnost. Animované ukazatele směru pomáhají zkrátit dobu, za kterou jsou ostatní účastníci silničního provozu schopni rozpoznat zamýšlený směr jízdy.

AIRBAG PRO CHODCE

Senzory v nárazníku aktivují v případě nehody airbag ukrytý pod kapotou. Kapota se zdvihne a aktivuje se airbag, který ochrání chodce nebo cyklisty před nárazem do čelního skla.

E-PACE Safety Airbags deployment.

PAKETY ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ

 • E-PACE Adaptive Cruise Control With Queue Assist.

  ADAPTIVNÍ TEMPOMAT S ASISTENTEM PRO JÍZDU V KOLONĚ

  Pokud vozidlo před vámi zpomalí, adaptivní tempomat automaticky sníží rychlost vašeho vozu E‑PACE za účelem zachování bezpečného odstupu. Jakmile se silnice uvolní, váš E‑PACE se vrátí k nastavené rychlosti. Pokud vozidlo vpředu zastaví, funkce asistenta pro jízdu v koloně zajistí plynulé zastavení vašeho vozu E‑PACE. Jakmile se kolona rozjede, stačí krátce sešlápnout plynový pedál a váš E‑PACE bude následovat vozidlo před vámi.

 • E-PACE Blind Spot Assist.

  SYSTÉM SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU S ASISTENČNÍ FUNKCÍ

  Systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí pomáhá předcházet kolizím. Začnete‑li měnit jízdní pruh a systém detekuje ve slepém úhlu jiný automobil, rozsvítí se výstražná kontrolka v příslušném vnějším zpětném zrcátku. Asistenční funkce současně jemným impulzem do řízení naznačí správný směr úhybného manévru od blížícího se vozidla.

 • E-PACE High Speed Emergency Braking.

  ASISTENT PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ PŘI VYSOKÉ RYCHLOSTI

  Asistent pro nouzové brzdění při vysoké rychlosti detekuje možnost čelní kolize s jiným vozidlem a zobrazuje upozornění na překážky před vozem, aby mohl řidič přibrzdit. Pokud řidič nereaguje, asistenční systém sám aktivuje brzdy, aby snížil intenzitu případného nárazu.

 • E-PACE Rear Traffic Monitor.

  SYSTÉM VAROVÁNÍ PŘED KOLIZÍ PŘI COUVÁNÍ

  Systém varování před kolizí při couvání je obzvláště užitečný při couvání z parkovacího místa. Upozorňuje vás na vozidla, chodce či jiná nebezpečí blížící se z obou stran k zadní části vyjíždějícího vozidla. Upozorní vás zvukovými i vizuálními výstrahami, vždy tak víte, co se za vámi děje, i když máte omezený výhled.

 • E-PACE Park Assist.

  PARKOVACÍ ASISTENT

  S pomocí parkovacího asistenta je podélné a příčné parkování snadnější než kdykoli předtím. Parkovací asistent vůz sám navede na vhodné parkovací místo. Stačí zvolit příslušný převodový stupeň a regulovat rychlost vozu brzdovým a plynovým pedálem. Parkovací asistent vám pomůže i s výjezdem z parkovacího místa. Na veškerý stres související s parkováním tak můžete zapomenout. Oběma manévry vás provedou grafická znázornění a upozornění.

 • E-PACE 360 parking aid.

  PARKOVACÍ SENZORY S ROZSAHEM POKRYTÍ 360°

  Naše parkovací senzory s rozsahem pokrytí 360° vám poskytnou maximální jistotu při manévrování ve stísněných prostorech. Senzory rozmístěné po celém obvodu vozidla se automaticky aktivují při zařazení zpátečky nebo je lze aktivovat ručně. Na dotykové obrazovce se zobrazí pohled na vozidlo shora. Při parkování vás dotykový displej a zvuková signalizace informují o tom, jak blízko překážek se nacházíte.

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Vytvořte si svůj jedinečný E‑PACE pomocí našeho konfigurátoru.

1Standardní součást verze výbavy HSE. K dispozici pouze v kombinaci s na přání dodávaným bezklíčovým přístupovým systémem – Keyless Entry.
2K dispozici pouze s na přání dodávanými elektricky nastavitelnými a sklopnými vnějšími zpětnými zrcátky se samostmívací funkcí.
3Součást verze výbavy HSE nebo k dispozici jako výbava na přání. Pouze v kombinaci s na přání dodávanými elektricky nastavitelnými a sklopnými vnějšími zpětnými zrcátky se samostmívací funkcí. Pouze v kombinaci s automatickou převodovkou.
4Součást verzí výbavy SE a HSE nebo k dispozici jako výbava na přání.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.