View of E-PACE Panoramic Roof from rear seats.

INTERIÉR

Interiér modelu E‑PACE je moderní, stylový a precizně zpracovaný, jak od vozů značky Jaguar očekáváte, a nabízí prvotřídní úložné prostory.

Každá součást modelu E‑PACE byla pečlivě navržena tak, aby vůz poskytoval kultivovaný a příjemný zážitek z jízdy. Prostor pro řidiče je neuvěřitelně pohodlný a volič rychlostních stupňů SportShift se nachází v optimální vzdálenosti. Stylové zpětné zrcátko Infinity má bezrámovou konstrukci.

Jaguar E-PACE Interior Design.
E-Pace front seat interior

SPECIÁLNÍ EDICE

Jaguar E-PACE Chequered Flag Interior Design.

NOVÝ E‑PACE CHEQUERED FLAG

Prvotřídní materiály a precizní zpracování vytvářejí z vozu E‑PACE Chequered Flag místo, ve kterém budete skutečně rádi trávit svůj čas. Interiér zaměřený na řidiče je čalouněný kůží s výraznou texturou v odstínu Ebony s exkluzivním prošíváním v odstínu Flame Red.

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

 • E-PACE deep centre console with removable cupholders.

  INTERIÉR, KTERÝ SE PŘIZPŮSOBÍ VAŠEMU ŽIVOTNÍMU STYLU

  Model E‑PACE nabízí nejlepší úložné prostory v interiéru ve své třídě. Hluboká středová konzola s odnímatelnými držáky na nápoje pojme menší tablety nebo čtyři lahve o objemu 750 ml umístěné naležato. Prostorná příruční schránka je ideální na drobnosti, které chcete mít po ruce, například odnímatelné držáky na nápoje ve středové konzole. Obě hluboké schránky ve dveřích jsou tvarovány tak, aby pojaly celou řadu předmětů včetně telefonů, plechovek a lahví na vodu o objemu 1,5 litru.

 • Close up of E-PACE Gear shift with ambient lighting setting activated.

  KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

  Na přání dodávané konfigurovatelné ambientní osvětlení interiéru nabízí příjemné vizuální efekty a uklidňující atmosféru pro všechny cestující. Systém zvýrazňuje jedinečné detaily designu měkkým světlem, které je na výběr v deseti různých barvách.

 • Exclusive Jaguar and cub design hidden in the corner of the front windscreen.

  ROZDÍL SPOČÍVÁ V DETAILECH

  Jedinečný charakter dodávají modelu E‑PACE drobné stylové detaily, jako je exkluzivní grafika značky Jaguar ukrytá v rohu čelního skla. Decentní grafika Jaguar se nachází rovněž v odkládací schránce a pod středovou konzolou.

 • Collection of premium materials and textures.

  INDIVIDUALIZACE

  Vyberte si z nabídky prémiových materiálů, povrchových úprav a palety nádherných barevných kombinací. Vytvořte si vlastní E‑PACE, který budete milovat.

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Vytvořte si svůj jedinečný E‑PACE pomocí našeho konfigurátoru.