Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Systém InControl poskytuje nepřeberné množství informací a zábavy.
Je souborem našich vyspělých technologií, které propojí vás i váš E‑PACE s okolním světem.

Play Video

Systém InControl disponuje intuitivními a vyspělými integrovanými technologiemi, které zaručí, že si všichni svou cestu užijí na maximum. 10" obrazovka systému Touch Pro uprostřed středové konzoly podporuje ovládání listováním a zoomováním pomocí prstů a poskytuje bohatý audiovizuální zážitek.

Jaguar InControl Touchscreen

TOUCH PRO

Systém Touch Pro zlepšuje zážitek z jízdy, neboť nabízí až čtyři nastavitelné domovské stránky, krátkou reakční dobu a hlasové ovládání. Interaktivní boční panel poskytuje výběr z několika panelů – hlavní oblast obrazovky tak můžete používat pro navigaci, zatímco boční panel umožňuje ovládání telefonu. Mezi jednotlivými panely lze přepínat jednoduchým pohybem prstu nahoru nebo dolů.

FUNKCE INCONTROL

CONNECT PRO PACK

Systém Touch Pro lze rozšířit na přání dodávaným paketem Connect Pro Pack1, který zahrnuje 4G Wi-Fi Hotspot, služby Pro Services a navigační systém Pro. Jeho funkce umocní vaše zážitky uvnitř vozu i mimo něj a zaručí, že si vy i vaši spolucestující budete užívat jízdu a zároveň zůstanete spojeni se světem.

INCONTROL APPS

Na přání dodávaný paket InControl Apps využívá technologii Jaguar InControl Apps2 a umožňuje ovládat aplikace v chytrém telefonu Apple nebo Android optimalizované pro váš vůz, a to prostřednictvím dotykové obrazovky modelu E‑PACE – včetně funkcí Kontakty, Kalendář a Přehrávač hudby. Umožňuje stahování aplikací od třetích stran a poskytuje širokou nabídku služeb. Chytrý telefon stačí připojit pomocí kabelu USB.

SMART SETTINGS

Na přání dodávaná technologie Smart Settings3 automaticky identifikuje řidiče podle klíče a telefonu a na začátku každé cesty tak dokáže vybrat preferovanou polohu sedadla, zrcátek a přehrát oblíbená média. Technologie Smart Settings je rovněž schopna učit se a automaticky zjišťovat tyto preference na základě vašich zvyků a dřívější pravidelné činnosti.

APLIKACE REMOTE

Aplikace Remote4 nabízí informace o vozidle a umožňuje ho ovládat na dálku. Zahrnuje optimalizovanou asistenční službu, která v případě poruchy oznámí vaši polohu a odešle diagnostická data, a také funkci nouzového volání (SOS Emergency Call). Aplikace Jaguar Remote vám rovněž umožní na dálku zkontrolovat hladinu paliva a dokonce najít vaše vozidlo na zaplněném parkovišti.

SECURE TRACKER

Pokud někdo vnikne do vašeho vozidla nebo s ním bez vašeho vědomí odjede, na přání dodávaný systém Secure Tracker5 automaticky upozorní vás a monitorovací středisko, a tím umožní co nejrychlejší vyhledání a navrácení vozidla. Dokonce i v případě, že bude vaše vozidlo odcizeno s klíči, můžete upozornit monitorovací středisko pomocí aplikace Secure Tracker pro chytré telefony.

CLICK AND GO

Díky na přání dodávané integrované základně Click and Go mohou cestující na zadních sedadlech za jízdy využívat své tablety bez nutnosti držet je v rukou. Jednoduchý mechanismus upevnění a USB nabíječka v zadní části vozu umožňují nabíjet zařízení, zatímco se cestující baví.

Play Video

PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ (HUD)

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD) zobrazuje na čelním skle klíčové údaje o vozidle. Nabízí zřetelnou plnobarevnou grafiku ve vysokém rozlišení, takže lépe vidíte veškeré informace i zásahy řidiče.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně znázorňovat aktuální vylepšení a modernizace. Některé popsané funkce se mohou lišit v závislosti na zvolené motorizaci. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Optional 12.3 high-definition Interactive Driver Display to project driving information

INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE

Model E‑PACE nabízí na přání dodávaný interaktivní displej řidiče6 s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3", který vám vždy zajistí přísun dobré zábavy, aktuálních informací a spojení s okolním světem. Systém dokáže přijímat a zobrazovat velké množství informací o jízdě, zábavného obsahu a údajů pro aktivní bezpečnost, například navigaci, telefon a média.

Meridian Surround Sound System speakers with Trifield technology for audio clarity

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

Vdechněte hudbě život prostřednictvím dvou na přání dodávaných audiosystémů7 od odborníků britské značky MeridianTM. Prvotřídní audiosystém Meridian Surround s technologií TrifieldTM poskytuje plný a zřetelný zvuk na úrovni živého vystoupení. Uspořádání 14 reproduktorů a subwooferu nabízí nejlepší možný zážitek z poslechu.

PROZKOUMEJTE AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Vytvořte si svůj jedinečný E‑PACE pomocí našeho konfigurátoru.

1Paket Connect Pro Pack obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Online funkce a připojení prostřednictvím Wi-Fi závisí na použití Micro SIM karty s vhodným datovým tarifem.
2Standardní součást verzí výbavy S, SE a HSE.
3K dispozici pouze jako součást paketu Connect Pro Pack.
4Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar.
5Systém Secure Tracker obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar.
6Standardní součást verze výbavy HSE.
7Audiosystém Meridian s výkonem 380 W tvoří standardní součást verzí výbavy SE a HSE.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Označení Trifield a „three fields“ jsou ochranné známky společnosti Trifield Productions Ltd.

Systém InControl obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar. Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání a jejich dostupnost nadále závisí na trhu. Další informace o dostupnosti a kompletních podmínkách vám poskytne váš prodejce vozů Jaguar. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových a vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Systém InControl Apps a aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple Store/Google Play. Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.