View from Drivers seat of E-PACE Interior Design.

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Systém InControl poskytuje nepřeberné množství informací a zábavy. Je souborem našich vyspělých technologií, které propojí vás i váš E‑PACE s okolním světem.

Systém InControl disponuje intuitivními a vyspělými integrovanými technologiemi, které zaručí, že si všichni svou cestu užijí na maximum. 10" obrazovka systému Touch Pro uprostřed středové konzoly podporuje ovládání listováním a zoomováním pomocí prstů a poskytuje bohatý audiovizuální zážitek.

Touch Pro Duo Screen.

TOUCH PRO

Systém Touch Pro zlepšuje zážitek z jízdy, neboť nabízí až čtyři nastavitelné domovské stránky, krátkou reakční dobu a hlasové ovládání. Interaktivní boční panel poskytuje výběr z několika panelů – hlavní oblast obrazovky tak můžete používat pro navigaci, zatímco boční panel umožňuje ovládání telefonu. Mezi jednotlivými panely lze přepínat jednoduchým pohybem prstu nahoru nebo dolů.

FUNKCE INCONTROL

 • Connect Pro Pack Inforgraphic.

  CONNECT PRO PACK1

  Systém Touch Pro lze rozšířit na přání dodávaným paketem Connect Pro Pack, který zahrnuje služby Pro Services, 4G Wi‑Fi hotspot a technologii Smart Settings. Jeho funkce umocní vaše zážitky uvnitř vozu i mimo něj a zaručí, že si vy i vaši spolucestující budete užívat jízdu a zároveň zůstanete spojeni se světem.

 • Smartphone apps displayed on 10 inch screen.

  SMARTPHONE PACK

  Díky sdílení obrazovky s informačním a zábavním systémem InControl lze udržovat bezpečné spojení s chytrým telefonem i ve voze. Součástí paketu jsou aplikace Android AutoTM a Apple CarPlay®.

  Pozn. Vezměte prosím na vědomí, že aplikace Android AutoTM a Apple CarPlay® nejsou momentálně oficiálně podporovány na českém trhu. Pro více informací kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Jaguar.

 • Driver in seat accessing smart settings.

  SMART SETTINGS2

  Na přání dodávaná technologie Smart Settings automaticky identifikuje řidiče podle klíče a telefonu a na začátku každé cesty tak dokáže vybrat preferovanou polohu sedadla, zrcátek a přehrát oblíbená média. Technologie Smart Settings je rovněž schopna učit se a automaticky zjišťovat tyto preference na základě vašich zvyků a dřívější pravidelné činnosti.

 • E-PACE accessed through Jaguar App on a smartwatch.

  APLIKACE REMOTE3

  Aplikace Remote nabízí informace o vozidle a umožňuje ho ovládat na dálku. Zahrnuje optimalizovanou asistenční službu, která v případě poruchy oznámí vaši polohu a odešle diagnostická data, a také funkci nouzového volání (SOS Emergency Call). Aplikace Jaguar Remote vám rovněž umožní na dálku zkontrolovat hladinu paliva a dokonce najít vaše vozidlo na zaplněném parkovišti.

 • Birdeye view of city at night.

  SECURE TRACKER4

  Pokud někdo vnikne do vašeho vozidla nebo s ním bez vašeho vědomí odjede, na přání dodávaný systém Secure Tracker automaticky upozorní vás a monitorovací středisko, a tím umožní co nejrychlejší vyhledání a navrácení vozidla. Dokonce i v případě, že bude vaše vozidlo odcizeno s klíči, můžete upozornit monitorovací středisko pomocí aplikace Secure Tracker pro chytré telefony.

 • Optional Click and Go integrated base unit.

  CLICK AND GO

  Díky na přání dodávané integrované základně Click and Go mohou cestující na zadních sedadlech za jízdy využívat své tablety bez nutnosti držet je v rukou. Jednoduchý mechanismus upevnění a USB nabíječka v zadní části vozu umožňují nabíjet zařízení, zatímco se cestující baví.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

 • Head Up Display graphics displayed on drivers windscreen.

  PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ (HUD)

  Na přání dodávaný průhledový displej (HUD) zobrazuje na čelním skle klíčové údaje o vozidle. Nabízí zřetelnou plnobarevnou grafiku ve vysokém rozlišení, takže lépe vidíte veškeré informace i zásahy řidiče.

 • Interactive Driver Display.

  INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE5

  Model E‑PACE nabízí na přání dodávaný interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3", který vám vždy zajistí přísun dobré zábavy, aktuálních informací a spojení s okolním světem. Systém dokáže přijímat a zobrazovat velké množství informací o jízdě, zábavného obsahu a údajů pro aktivní bezpečnost, například navigaci, telefon a média.

 • AUDIOSYSTÉM MERIDIAN6

  Vdechněte hudbě život prostřednictvím dvou na přání dodávaných audiosystémů od oborníků britské značky MeridianTM. Prvotřídní audiosystém Meridian Surround s technologií TrifieldTM poskytuje plný a zřetelný zvuk na úrovni živého vystoupení. Uspořádání 14 reproduktorů a subwooferu nabízí nejlepší možný zážitek z poslechu.

IGUIDE

Aplikace Jaguar iGuide je digitální návod k obsluze, který umožňuje rychle a snadno vyhledat informace o funkcích a prvcích výbavy, se kterými se potřebujete seznámit.

iGuide app accessed via smartphone.

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Vytvořte si svůj jedinečný E‑PACE pomocí našeho konfigurátoru.

1Paket Connect Pro Pack obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Online funkce a připojení prostřednictvím Wi‑Fi závisí na použití Micro SIM karty s vhodným datovým tarifem.
2K dispozici pouze jako součást paketu Connect Pro Pack.
3Aplikace Remote obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar.
4Systém Secure Tracker obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar.
5Standardní součást paketu verze výbavy HSE.
6Audiosystém Meridian s výkonem 380 W tvoří standardní součást výbavy verzí SE a HSE.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení využívající „tři pole“ jsou ochranné známky společnosti Trifield Productions Ltd.

Systém InControl obsahuje předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení vašeho prodejce vozů Jaguar. Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání a jejich dostupnost nadále závisí na trhu. Další informace o dostupnosti a kompletních podmínkách vám poskytne váš prodejce vozů Jaguar. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových a vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Systém InControl Apps a aplikaci Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple Store/Google Play. Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.